Muruniidukid

Bensiini- aku- ja robotmuruniidukid.

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 6

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Akumuruniiduk AL-KO Moweo 46.0 Li SP

  Akumuruniiduk AL-KO Moweo 46.0 Li SP

  Tavahind: 599,00 €

  Erihind 569,00 €

  Akumuruniiduk Moweo 46.0 on vaikne ja mugav iseliikuv niiduk, mis sobib suurepäraselt keskmise suurusega aedadesse.

  Tegu on väga univeraalse muruniitjaga, mis niidab, multsib ja kogub. Tänu vaiksele akumootorile on selle käsitlemine imelihtne ning muruniitja käivitamiseks on vaid vaja keerata lülitit, mis teeb selle turvaliseks ja mugavaks töövahendiks kõigile kasutajatele. Suured tagarattad tagavad sujuva liikumise ka konarlikumal pinnal ning vaikne mootor hoolitseb ka muruniiduki edasiliikumise eest. Muruniitjal on lihtsasti reguleeritav lõikekõrgus, mida saab seadistada vahemikus 30 - 75 mm. Muruniiduki korpus on valmistatud metallist ning murukoguja on vastupidavast plastikust.

  Lisaks muruniidukile ja kogujale, kuulub komplekti ka aku ning laadija. Toode on täiskomplektne ning valmis koheseks kasutamiseks.

  Lähemalt
 2. Akumuruniiduk AL-KO Easy 32.2

  Akumuruniiduk AL-KO Easy 32.2

  299,00 €

  Akumuruniiduk AL-KO Easy 32.2 on kompaktne kuid võimas muruniiduk, mis sobib suurepäraselt väiksematesse ja keskmise suurusega aedadesse. Selle vaikse muruniiduki jõuallikateks on kaks akut, mille laetust saab jälgida LED-indikaatorite abil.

  Muruniiduk käivitub nupuvajutusega ning tänu väikesele kaalule ja spetsiaalsele käepidemele, on seda niidukit väga lihtne transportida ning kokku voltida. Muruniitjal on hõlpsasti reguleeritav lõikekõrgus, mida saab seadistada vahemikus 25 - 75 mm. Lisaks on muruniitjal piisavalt suured rattad, et seda oleks mugav kasutada ka konarlikumal pinnal. Muruniiduki korpus on valmistatud vastupidavast plastikust ning toode on varustatud murukogujaga, mis jätab hoovi kenasti puhtaks.

  Lisaks muruniidukile ja kogujale, kuulub komplekti ka kaks akut ning laadija. Toode on täiskomplektne ning valmis koheseks kasutamiseks.

  Lähemalt
 3. Akumuruniiduk AL-KO Comfort 46.2 Li SP

  Akumuruniiduk AL-KO Comfort 46.2 Li SP

  Tavahind: 699,00 €

  Erihind 669,00 €

  Akumuruniiduk Comfort 46.2 on vaikne, mugav ja võimas iseliikuv niiduk, mis sobib suurepäraselt ka suurematesse aedadesse.

  Tegu on väga univeraalse muruniitjaga, mis niidab, multsib ja kogub. Tänu vaiksele akumootorile on selle käsitlemine imelihtne ning muruniitja käivitamiseks on vaid vaja vajutada lülitit, mis teeb selle turvaliseks ja mugavaks töövahendiks kõigile kasutajatele. Suured tagarattad tagavad sujuva liikumise ka konarlikumal pinnal ning vaikne mootor hoolitseb ka muruniiduki edasiliikumise eest.

  Muruniitjal on lihtsasti reguleeritav lõikekõrgus, mida saab seadistada vahemikus 30 - 80 mm. Muruniiduki korpus on valmistatud metallist ning murukoguja on vastupidavast plastikust. Seadme jõuallikateks on kaks 4 Ah akut, mis tänu uudsele sünkroniseeritud energiatarbimise süsteemile tagavad ühe laadimisega kuni 90-minuti pikkuse tööaja.

  Lisaks muruniidukile ja kogujale, kuulub komplekti ka kaks akut ning laadija. Täiskomplektne ning koheseks kasutamiseks valmis toode on usaldusväärne ja kestev tööriist pikkadeks aastateks.

  Lähemalt
 4. Akumuruniiduk AL-KO Easy Flex 34.8

  Akumuruniiduk AL-KO Easy Flex 34.8

  Tavahind: 299,00 €

  Erihind 279,00 €

  Akumuruniiduk AL-KO Easy Flex on kompaktne ja vaikne muruniiduk, mis sobib suurepäraselt väiksematesse aedadesse.

  Muruniiduk käivitub nupuvajutusega ning tänu väikesele kaalule ja spetsiaalsele käepidemele, on seda niidukit väga lihtne transportida. Muruniitjal on hõlpsasti reguleeritav lõikekõrgus, mida saab seadistada vahemikus 25 - 75 mm. Lisaks on muruniitjal piisavalt suured rattad, et seda oleks mugav kasutada ka konarlikumal pinnal. Muruniiduki korpus on valmistatud vastupidavast plastikust ning toode on varustatud murukogujaga, mis jätab hoovi kenasti puhtaks.

  Lisaks muruniidukile ja kogujale, kuulub komplekti ka kaks akut ning laadija. Toode on täiskomplektne ning valmis koheseks kasutamiseks.

  Lähemalt
 5. Akumuruniiduk AL-KO Premium 38.2

  Akumuruniiduk AL-KO Premium 38.2

  Tavahind: 479,00 €

  Erihind 449,00 €

  Akumuruniiduk AL-KO Premium 38.2 on kompaktne kuid võimas muruniiduk, mis sobib suurepäraselt väiksematesse ja keskmise suurusega aedadesse. Selle vaikse muruniiduki jõuallikateks on kaks võimast 5 Ah akut, mille laetust saab jälgida LED-indikaatorite abil. Niiduki teeb eriliseks maxRun tehnoloogiaga juhtpult, mis tagab pikema aku kestvuse ühe niitmisega.

  Muruniiduk käivitub nupuvajutusega ning tänu väikesele kaalule ja spetsiaalsele käepidemele, on seda niidukit väga lihtne transportida ning vertikaalselt kokku voltida. Muruniitjal on hõlpsasti reguleeritav lõikekõrgus, mida saab seadistada vahemikus 25 - 75 mm. Lisaks on muruniitjal piisavalt suured rattad, et seda oleks mugav kasutada ka konarlikumal pinnal. Muruniiduki korpus on valmistatud vastupidavast plastikust ning toode on varustatud murukogujaga, mis jätab hoovi kenasti puhtaks.

  Lisaks muruniidukile ja kogujale, kuulub komplekti ka kaks akut ning laadija. Toode on täiskomplektne ning valmis koheseks kasutamiseks.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 6

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga