Muruniidukid

Bensiini- aku- ja robotmuruniidukid.

5 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Akumuruniiduk AL-KO Moweo 46.0 Li SP

  Akumuruniiduk AL-KO Moweo 46.0 Li SP

  Tavahind: 599,00 €

  Erihind 569,00 €

  Akumuruniiduk Moweo 46.0 on vaikne ja mugav iseliikuv niiduk, mis sobib suurepäraselt keskmise suurusega aedadesse.

  Tegu on väga univeraalse muruniitjaga, mis niidab, multsib ja kogub. Tänu vaiksele akumootorile on selle käsitlemine imelihtne ning muruniitja käivitamiseks on vaid vaja keerata lülitit, mis teeb selle turvaliseks ja mugavaks töövahendiks kõigile kasutajatele. Suured tagarattad tagavad sujuva liikumise ka konarlikumal pinnal ning vaikne mootor hoolitseb ka muruniiduki edasiliikumise eest. Muruniitjal on lihtsasti reguleeritav lõikekõrgus, mida saab seadistada vahemikus 30 - 75 mm. Muruniiduki korpus on valmistatud metallist ning murukoguja on vastupidavast plastikust.

  Lisaks muruniidukile ja kogujale, kuulub komplekti ka aku ning laadija. Toode on täiskomplektne ning valmis koheseks kasutamiseks.

  Lähemalt
 2. Bensiinimuruniiduk AL-KO Classic 4.62 SP-A

  Bensiinimuruniiduk AL-KO Classic 4.62 SP-A

  Tavahind: 369,00 €

  Erihind 333,00 €

  Bensiinimuruniiduk Classic 4.62 on kompaktne ja töökindel iseliikuv muruniitja.

  Muruniidukil on ergonoomiline käepide ning kiirkäivituse funktsioon. Töökindel 1,9 kW AL-KO mootor, vastupidav metallkorpus ja tagarattavedu teevad sellest muruniidukist omas hinnaklassis vaieldamatu liidri. Niidukõrgust saab ühest hoovast reguleerida 7-astmelisena vahemikus 30 - 80 mm. Lai lõiketera tagab jõudluse ning täitumisindikaatoriga koguja jätab niidetud ala alati puhtaks.

  Niiduki käepide on kokkuvolditav ning komplekti kuulub 65-liitrine murukoguja.

  Lähemalt
 3. Akumuruniiduk AL-KO Comfort 46.2 Li SP

  Akumuruniiduk AL-KO Comfort 46.2 Li SP

  Tavahind: 699,00 €

  Erihind 669,00 €

  Akumuruniiduk Comfort 46.2 on vaikne, mugav ja võimas iseliikuv niiduk, mis sobib suurepäraselt ka suurematesse aedadesse.

  Tegu on väga univeraalse muruniitjaga, mis niidab, multsib ja kogub. Tänu vaiksele akumootorile on selle käsitlemine imelihtne ning muruniitja käivitamiseks on vaid vaja vajutada lülitit, mis teeb selle turvaliseks ja mugavaks töövahendiks kõigile kasutajatele. Suured tagarattad tagavad sujuva liikumise ka konarlikumal pinnal ning vaikne mootor hoolitseb ka muruniiduki edasiliikumise eest.

  Muruniitjal on lihtsasti reguleeritav lõikekõrgus, mida saab seadistada vahemikus 30 - 80 mm. Muruniiduki korpus on valmistatud metallist ning murukoguja on vastupidavast plastikust. Seadme jõuallikateks on kaks 4 Ah akut, mis tänu uudsele sünkroniseeritud energiatarbimise süsteemile tagavad ühe laadimisega kuni 90-minuti pikkuse tööaja.

  Lisaks muruniidukile ja kogujale, kuulub komplekti ka kaks akut ning laadija. Täiskomplektne ning koheseks kasutamiseks valmis toode on usaldusväärne ja kestev tööriist pikkadeks aastateks.

  Lähemalt
 4. Bensiinimuruniiduk AL-KO Classic 4.62 P-A

  Bensiinimuruniiduk AL-KO Classic 4.62 P-A

  Tavahind: 349,00 €

  Erihind 299,00 €

  Bensiinimuruniiduk Classic 4.62 on lihtne ja töökindel muruniitja, millele võib kindel olla igas aias.

  Muruniidukil on ergonoomiline käepide ning kiirkäivituse funktsioon. Töökindel 1,9 kW AL-KO mootor ning vastupidav metallkorpus teeb sellest muruniidukist omas hinnaklassis vaieldamatu liidri. Niidukõrgust saab reguleerida 7-astmelisena vahemikus 25 - 70 mm. Lai lõiketera tagab jõudluse ning täitumisindikaatoriga koguja jätab niidetud ala alati puhtaks.

  Niiduki käepide on kokkuvolditav ning komplekti kuulub 65-liitrine murukoguja.

  Lähemalt
 5. Bensiinimuruniiduk AL-KO Premium 520 VS

  Bensiinimuruniiduk AL-KO Premium 520 VS

  Tavahind: 699,00 €

  Erihind 645,00 €

  Bensiinimuruniiduk Premium 520 VS on AL-KO iseliikuvate bensiinimuruniitjate tippmudel.

  Muruniidukil on ergonoomilne ja innovaatiline easyDrive juhtpult, millelt saab mugavalt juhtida muruniitja liikumiskiirust. Võimas 2,6 kW Briggs & Stratton mootor, vastupidav metallkorpus ja XXL tagarataste vedu teevad sellest muruniidukist silmatorkava liidri. Niidukõrgust saab ühest hoovast reguleerida 7-astmelisena vahemikus 30 - 80 mm. Lai DiamondCut lõiketera tagab jõudluse ning täitumisindikaatoriga koguja jätab niidetud ala alati puhtaks.

  Niiduki käepide on kokkuvolditav ning lisaks asub muruniitja esiosas eraldi käepide transportimiseks. Komplekti kuulub 70-liitrine murukoguja.

  AL-KO Premium 520 VS on iseliikuvate bensiinimootoriga muruniitjate silmapaistev liider, mis jätab suurepärase tulemuse mistahes suurusega aedades.

  Lähemalt

5 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga