Muruniidukid

Bensiini- aku- ja robotmuruniidukid.

3 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Akumuruniiduk AL-KO Easy 32.2

  Akumuruniiduk AL-KO Easy 32.2

  299,00 €

  Akumuruniiduk AL-KO Easy 32.2 on kompaktne kuid võimas muruniiduk, mis sobib suurepäraselt väiksematesse ja keskmise suurusega aedadesse. Selle vaikse muruniiduki jõuallikateks on kaks akut, mille laetust saab jälgida LED-indikaatorite abil.

  Muruniiduk käivitub nupuvajutusega ning tänu väikesele kaalule ja spetsiaalsele käepidemele, on seda niidukit väga lihtne transportida ning kokku voltida. Muruniitjal on hõlpsasti reguleeritav lõikekõrgus, mida saab seadistada vahemikus 25 - 75 mm. Lisaks on muruniitjal piisavalt suured rattad, et seda oleks mugav kasutada ka konarlikumal pinnal. Muruniiduki korpus on valmistatud vastupidavast plastikust ning toode on varustatud murukogujaga, mis jätab hoovi kenasti puhtaks.

  Lisaks muruniidukile ja kogujale, kuulub komplekti ka kaks akut ning laadija. Toode on täiskomplektne ning valmis koheseks kasutamiseks.

  Lähemalt
 2. Akumuruniiduk AL-KO Easy Flex 34.8

  Akumuruniiduk AL-KO Easy Flex 34.8

  Tavahind: 299,00 €

  Erihind 279,00 €

  Akumuruniiduk AL-KO Easy Flex on kompaktne ja vaikne muruniiduk, mis sobib suurepäraselt väiksematesse aedadesse.

  Muruniiduk käivitub nupuvajutusega ning tänu väikesele kaalule ja spetsiaalsele käepidemele, on seda niidukit väga lihtne transportida. Muruniitjal on hõlpsasti reguleeritav lõikekõrgus, mida saab seadistada vahemikus 25 - 75 mm. Lisaks on muruniitjal piisavalt suured rattad, et seda oleks mugav kasutada ka konarlikumal pinnal. Muruniiduki korpus on valmistatud vastupidavast plastikust ning toode on varustatud murukogujaga, mis jätab hoovi kenasti puhtaks.

  Lisaks muruniidukile ja kogujale, kuulub komplekti ka kaks akut ning laadija. Toode on täiskomplektne ning valmis koheseks kasutamiseks.

  Lähemalt
 3. Bensiinimuruniiduk AL-KO Classic 4.62 P-A

  Bensiinimuruniiduk AL-KO Classic 4.62 P-A

  Tavahind: 349,00 €

  Erihind 299,00 €

  Bensiinimuruniiduk Classic 4.62 on lihtne ja töökindel muruniitja, millele võib kindel olla igas aias.

  Muruniidukil on ergonoomiline käepide ning kiirkäivituse funktsioon. Töökindel 1,9 kW AL-KO mootor ning vastupidav metallkorpus teeb sellest muruniidukist omas hinnaklassis vaieldamatu liidri. Niidukõrgust saab reguleerida 7-astmelisena vahemikus 25 - 70 mm. Lai lõiketera tagab jõudluse ning täitumisindikaatoriga koguja jätab niidetud ala alati puhtaks.

  Niiduki käepide on kokkuvolditav ning komplekti kuulub 65-liitrine murukoguja.

  Lähemalt

3 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga