Seebidosaatorid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 9

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Seebidosaator Franke Novita kroom

  Seebidosaator Franke Novita kroom

  60,00 €

  Franke Novita on 300ml suurune kroomi värvi seebidosaator, mis kinnitatakse otse köögivalamu või töötasapinna külge. Töötasapindade ja graniitvalamute puhul on paigaldusaugu suuruseks 25-35 mm, roostevabast terasest valamute puhul 19 mm. Seebidosaator teeb nõudepesu mugavaks ning aitab hoida köögi puhtana nii visuaalse kui hügieenilise poole pealt.

  Lähemalt
 2. Seebidosaator Franke Novita roostevaba teras

  Seebidosaator Franke Novita roostevaba teras

  77,00 €

  Franke Novita on 300ml suurune roostevaba terase värvi seebidosaator, mis kinnitatakse otse köögivalamu või töötasapinna külge. Töötasapindade ja graniitvalamute puhul on paigaldusaugu suuruseks 25-35 mm, roostevabast terasest valamute puhul 19 mm. Seebidosaator teeb nõudepesu mugavaks ning aitab hoida köögi puhtana nii visuaalse kui hügieenilise poole pealt.

  Lähemalt
 3. Seebidosaator Mediclinics DJ0040B must

  Seebidosaator Mediclinics DJ0040B must

  60,00 €

  Roostevabast terasest valmistatud vedelseebi dosaator Mediclinics DJ0040B on disainitud spetsiaalselt ühiskondlikesse ruumidesse ja tehtud maksimaalselt purunemiskindlaks. Vajutatava nupuga dosaator on võtmega lukustatav ning läbipaistmatut musta värvi. Seebikonteineri mahutavus on 1,5 liitrit ning selle tühjenemisest annab märku esiküljel asuv indikaator. Paigalduseks vajalikud kruvid sisalduvad komplektis.

  Lähemalt
 4. Seebidosaator Mediclinics DJ0040 valge

  Seebidosaator Mediclinics DJ0040 valge

  65,00 €

  Roostevabast terasest valmistatud vedelseebi dosaator Mediclinics DJ0040 on disainitud spetsiaalselt ühiskondlikesse ruumidesse ja tehtud maksimaalselt purunemiskindlaks. Vajutatava nupuga dosaator on võtmega lukustatav ning läbipaistmatut valget värvi. Seebikonteineri mahutavus on 1,5 liitrit ning selle tühjenemisest annab märku esiküljel asuv indikaator. Paigalduseks vajalikud kruvid sisalduvad komplektis.

  Lähemalt
 5. Seebidosaator Mediclinics DJ0010F valge

  Seebidosaator Mediclinics DJ0010F valge

  13,00 €

  Vedelseebidosaator Mediclinics DJ0010F on lihtne, kuid vastupidav lahendus ühiskondlikesse ruumidesse. Vajutatava nupuga dosaator on lukustatav ning valmistatud tugevast plastikust. Konteiner on tumeda suitsukarva viimistlusega ning valget värvi vajutusnupp on käepärase suurusega. Seebikonteineri mahutavus on 1,1 liitrit. Paigalduseks vajalikud kruvid sisalduvad komplektis.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 9

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga