Aksessuaarid
-
Hambaharjahoidja Kielle Oudee mattmust
Tavahind: 47,00 €
Erihind 28,00 €
Kielle Oudee on seinale kinnitatav hambaharjahoidja, mis on valmistatud moodsast mattklaasist, seinakinnitus on valmistatud vastupidavast messingust. Mustade detailidega hambaharjahoidja sobib hästi nii hotellidesse kui ka kodustesse tingimustesse. Hambaharjahoidja sobib ideaalselt kokku samas seerias olevate toodetega.
Hoidja saab seinale kinnitada nii kruvide kui ka liimiga (liim komplekti ei kuulu). Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Rätikuhoidja Gedy Lounge 542145-14 must
85,00 €Gedy Lounge 542145-14 on seinale kinnitatav minimalistliku stiiliga must rätikuhoidja. Kandilise kujuga käterätikuhoidja on vastupidava konstruktsiooniga ning valmistatud kvaliteetsest Cromall®-materjalist. Rätikuhoidja sobib hästi ühiskondlikesse ruumidesse, hotellidesse, spadesse ning samuti on see hea valik kodustesse tingimustesse.
Lähemalt -
WC-hari Mediclinics ES0010B mattmust
61,00 €Mediclinics Medinox ES0010B on mattmusta viimistlusega WC-harja komplekt, mis on modernse disainiga ning vastupidava konstruktsiooniga. Sobib väga hästi ühiskondlikesse ruumidesse, hotellidesse, spaadesse, restoranidesse ning samuti on see hea valik kodustesse tingimustesse.
Seda WC-harja on võimalik soovi korral kinnitada ka seinale ning paigaldamiseks vajalikud kruvid sisalduvad juba komplektis.
Lähemalt -
WC-hari Kielle Vega mattmust
Tavahind: 77,00 €
Erihind 46,00 €
Kielle Vega on kaunist mattklaasist valmistatud WC-harja komplekt. Stiilne mattmusta värvi detailidega WC-hari on mõeldud seinale paigaldamiseks ning sobitub hästi erinevatesse vannitubadesse.
Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Vannitoavaip Duschy Lysekil beež
17,00 €Duschy Lysekil on beeži värvi, karvase mustriga vannitoavaip. Vaiba pealmine pool on 100% puuvillakiust ning alumine pool on töödeldud libisemisvastase lateks materjaliga. Kandilise vannitoavaiba mõõdud on 60 x 90 cm ning see sobib hästi nii vannituppa kui ka teistesse ruumidesse.
Duschy vaipa võib pesta kuni 40°C juures ning kuivatamiseks asetada rippuma.
Lähemalt


