Aksessuaarid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 28

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Seebidosaator Franke Novita kroom

  Seebidosaator Franke Novita kroom

  60,00 €

  Franke Novita on 300ml suurune kroomi värvi seebidosaator, mis kinnitatakse otse köögivalamu või töötasapinna külge. Töötasapindade ja graniitvalamute puhul on paigaldusaugu suuruseks 25-35 mm, roostevabast terasest valamute puhul 19 mm. Seebidosaator teeb nõudepesu mugavaks ning aitab hoida köögi puhtana nii visuaalse kui hügieenilise poole pealt.

  Lähemalt
 2. Seebidosaator Franke Novita roostevaba teras

  Seebidosaator Franke Novita roostevaba teras

  77,00 €

  Franke Novita on 300ml suurune roostevaba terase värvi seebidosaator, mis kinnitatakse otse köögivalamu või töötasapinna külge. Töötasapindade ja graniitvalamute puhul on paigaldusaugu suuruseks 25-35 mm, roostevabast terasest valamute puhul 19 mm. Seebidosaator teeb nõudepesu mugavaks ning aitab hoida köögi puhtana nii visuaalse kui hügieenilise poole pealt.

  Lähemalt
 3. Rätikuredel Gedy Panda Bamboo

  Rätikuredel Gedy Panda Bamboo

  19,00 €

  Rätikuredel Panda Bamboo on stiilne ja praktiline lahendus, mis ei vaja mingeid eeldusi paigalduseks. Bambusest valmistatud aksessuaar loob vannituppa troopilise meeleolu ning on samas mugav viis rätikute hoidmiseks.

  Lähemalt
 4. WC-hari Mediclinics Medinox ES0965C poleeritud

  WC-hari Mediclinics Medinox ES0965C poleeritud

  55,00 €

  Mediclinics Medinox ES0965C on läikiva poleeritud viimistlusega WC-harja komplekt, mis on modernse disainiga ning vastupidava konstruktsiooniga. Sobib väga hästi ühiskondlikesse ruumidesse, hotellidesse, spaadesse, restoranidesse ning samuti on see hea valik kodustesse tingimustesse.

  Seda WC-harja on võimalik soovi korral kinnitada ka seinale ning paigaldamiseks vajalikud kruvid sisalduvad juba komplektis.

  Lähemalt
 5. Nagi Mediclinics Medinox AI0010CS harjatud

  Nagi Mediclinics Medinox AI0010CS harjatud

  6,00 €

  Mediclinics Medinox AI0010CS on harjatud (mati) viimistlusega nagi, mis on modernse disaini ning vastupidava konstruktsiooniga. Sobib väga hästi ühiskondlikesse ruumidesse, hotellidesse, spaadesse, restoranidesse ning samuti on see oma elegantse disainiga hea valik kodustesse tingimustesse. Paigaldamiseks vajalikud kruvid sisalduvad komplektis.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 28

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga