Aksessuaarid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 28

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Seebidosaator Franke Novita kroom

  Seebidosaator Franke Novita kroom

  60,00 €

  Franke Novita on 300ml suurune kroomi värvi seebidosaator, mis kinnitatakse otse köögivalamu või töötasapinna külge. Töötasapindade ja graniitvalamute puhul on paigaldusaugu suuruseks 25-35 mm, roostevabast terasest valamute puhul 19 mm. Seebidosaator teeb nõudepesu mugavaks ning aitab hoida köögi puhtana nii visuaalse kui hügieenilise poole pealt.

  Lähemalt
 2. Seebidosaator Franke Novita roostevaba teras

  Seebidosaator Franke Novita roostevaba teras

  77,00 €

  Franke Novita on 300ml suurune roostevaba terase värvi seebidosaator, mis kinnitatakse otse köögivalamu või töötasapinna külge. Töötasapindade ja graniitvalamute puhul on paigaldusaugu suuruseks 25-35 mm, roostevabast terasest valamute puhul 19 mm. Seebidosaator teeb nõudepesu mugavaks ning aitab hoida köögi puhtana nii visuaalse kui hügieenilise poole pealt.

  Lähemalt
 3. Rätikuredel Gedy Panda Bamboo

  Rätikuredel Gedy Panda Bamboo

  19,00 €

  Rätikuredel Panda Bamboo on stiilne ja praktiline lahendus, mis ei vaja mingeid eeldusi paigalduseks. Bambusest valmistatud aksessuaar loob vannituppa troopilise meeleolu ning on samas mugav viis rätikute hoidmiseks.

  Lähemalt
 4. Kätekuivati Mediclinics Dualflow Plus M14A valge

  Kätekuivati Mediclinics Dualflow Plus M14A valge

  645,00 €

  Mediclinics DualFlow Plus on tõeline Premium-klassi kätekuivati ning seda mitmes aspektis - selle kuivatamise tsükkel on erakordselt lühike (8-15 sekundit), selle müratase on madal (vaid 62 dBA ECO-režiimis) ning lisaks on toode ka säästlik ja keskkonnasõbralik (energiakulu kõigest 420W ECO-režiimis). Sellest tulenevalt on see hea valik suure koormusega ühiskondlikesse ruumidesse (näiteks restoranid, kaubanduskeskused, lennujaamad jne), kus soovitakse maksimaalselt pöörata tähelepanu klientide mugavusele, ent samas ka kulude kokkuhoiule. 

  Mediclinics DualFlow Plus M14A on valge pinnaviimistlusega kätekuivati, mille korpus on disainitud maksimaalselt vandalismikindlaks. Komplektis sisalduv HEPA filter puhastab ümbritsevat õhku tahketest osakestest (sigaretisuits, tolmulestad, õietolm jms), mis aitab omakorda vältida ebameeldivaid lõhnu, kuna parendab pidevalt õhukvaliteeti. Biocote© hõbeioonidel põhinev tehnoloogia annab kätekuivatile lisaks püsiva antibakteriaalse ja antimikroobse kaitse.

  Mediclinics DualFlow Plus kätekuivati tuleb valmiskomplekteerituna, mistõttu on paigaldus kiire ja mugav. Valikuliselt on võimalik koguda jäätmevesi paaki või juhtida otse kanalisatsiooni.

   

   

  Lähemalt
 5. WC-hari Mediclinics Medinox ES0965C poleeritud

  WC-hari Mediclinics Medinox ES0965C poleeritud

  55,00 €

  Mediclinics Medinox ES0965C on läikiva poleeritud viimistlusega WC-harja komplekt, mis on modernse disainiga ning vastupidava konstruktsiooniga. Sobib väga hästi ühiskondlikesse ruumidesse, hotellidesse, spaadesse, restoranidesse ning samuti on see hea valik kodustesse tingimustesse.

  Seda WC-harja on võimalik soovi korral kinnitada ka seinale ning paigaldamiseks vajalikud kruvid sisalduvad juba komplektis.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 28

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga