Elektriboiler Ariston Velis Evo 50L

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tavahind: 429,00 €

Erihind 358,00 €

Saadavus: Laos (1-5 tööpäeva)

või

TOOTEST

Velis Evo 50L on elektriline Aristoni veeboiler, mille eripäraks on toote disain ning äärmiselt kompaktsed mõõdud - toote sügavus on vaid 27 cm! Topeltanumaga kütmissüsteem on sedavõrd efektiivne, et külm vesi on dušivalmis vaid 50 minutiga. Eco Evo funktsioon salvestab ja analüüsib igapäevast veekasutust - nutikam kasutus võimaldab säästa igakuiselt elektriarvelt lausa kuni 14%. Lisaks töötavad Velis elektriboilerid ülivaikselt, mistõttu on nad vannitoas vaevumärgatavad. 


Tegu on universaalse mudeliga, mida saab paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt - see tähendab ka erakordset paindlikkust paigalduskohtade valikul. LED-ekraan võimaldab mugavalt reguleerida soovitud veetemperatuuri ning annab samas pidevalt informatsiooni dušivalmiduse osas. Toode on varustatud ABS 2.0 turvasüsteemiga toitekatkestuste ja kuivalt käivitamise puhuks. Ariston - too Itaalia tippdisain, keskkonnasäästlikus ning kasutusmugavus oma vannituppa!

ERIHIND!
-17%

Rohkem vaateid

  • Elektriboiler Ariston Velis Evo 50L
  • Elektriboiler Ariston Velis Evo 50L

LISAINFORMATSIOON

Kaubamärgist
Ariston on globaalne sooja vee ja keskkütte toodete ekspert, kuuludes mainekasse Ariston Thermo Group'i. Ariston pakub Itaalia disainiga, efektiivseid ja kõrge kvaliteediga küttelahendusi, eesmärgiga tagada mugavus inimestele kõikjal üle maailma - täna müüakse tooteid enam kui 150 erinevas riigis. Aristoni tooteid iseloomustavateks märksõnadeks on tarbijakesksus, keskkonnasõbralikkus ja tulevikku suunatus. Tänu oma ülemaailmsetele ekspertteadmistele ja sügavale arusaamisele tarbijate vajadustest, on enam kui 50 aastat miljonid perekonnad üle maailma Aristoni omaks võtnud. Ariston on hinnatud ka professionaalide hulgas, kuna toodete paigaldamine on lihtne ja kiire.


Toote video

OMADUSED

Boileri paigaldus Horisontaalne, Vertikaalne
Võimsus (W) 1500
Maht (L) 50
Küttekehade arv 2
Mõõdud (mm) 506 x 270 x 776
Maksimaalne veesurve (bar) 8
Toote kaal (kg) 22
Värvus Valge
Kaubamärk Ariston
Garantiiaeg 2 aastat, mahutile 7 aastat

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga