Elektriboiler Ariston Velis Wi-Fi 100L

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tavahind: 547,00 €

Erihind 457,00 €

Saadavus: Tellimisel (august 2022)

või

TOOTEST

Ariston Velis Wi-Fi on elektriliste veeboilerite absoluutne lipulaev - lisaks kompaktsetele mõõtudele rabab boiler ka funktsionaalsuse ja nutikuse poolest. Tänu Smart Blue Tech puuteekraanile näitab veeboiler järelejäänud dušikordade arvu ning arvutab vee soojendamise aja järgmise dušikorrani. Tegemist on metalse disainiga elektriboileriga, mis üllatab lisaks ka kompaktsusega - toote sügavus on vaid 27 cm! 


Topeltanumaga kütmissüsteem on sedavõrd efektiivne, et külm vesi on dušivalmis vaid 50 minutiga. Eco Evo ja Programming funktsioon salvestab ja analüüsib igapäevast veekasutust - nutikam kasutus võimaldab säästa igakuiselt elektriarvelt lausa kuni 25%. Lisaks töötavad Velis elektriboilerid ülivaikselt, mistõttu on nad vannitoas vaevumärgatavad.


Tegu on universaalse mudeliga, mida saab paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt - see tähendab ka erakordset paindlikkust paigalduskohtade valikul. Toode on varustatud ABS 2.0 turvasüsteemiga toitekatkestuste ja kuivalt käivitamise puhuks. Ariston - too Itaalia tippdisain, keskkonnasäästlikus ning kasutusmugavus oma vannituppa!


Boilerit saab programmeerida ja juhtida läbi Aqua Ariston NET app'i. App näitab mitu dušikorda on jäänud ja kui kaua läheb aega, et piisav kogus vett oleks soojenenud. Võimalus on valida 3 erineva programmi vahel: manuaalne, programmeeritud kasutamine vastavalt tarbimisel ja öörežiim.  

ERIHIND!
-16%

Rohkem vaateid

  • Elektriboiler Ariston Velis Wi-Fi 100L
  • Elektriboiler Ariston Velis Wi-Fi 100L

LISAINFORMATSIOON

Kaubamärgist
Ariston on globaalne sooja vee ja keskkütte toodete ekspert, kuuludes mainekasse Ariston Thermo Group'i. Ariston pakub Itaalia disainiga, efektiivseid ja kõrge kvaliteediga küttelahendusi, eesmärgiga tagada mugavus inimestele kõikjal üle maailma - täna müüakse tooteid enam kui 150 erinevas riigis. Aristoni tooteid iseloomustavateks märksõnadeks on tarbijakesksus, keskkonnasõbralikkus ja tulevikku suunatus. Tänu oma ülemaailmsetele ekspertteadmistele ja sügavale arusaamisele tarbijate vajadustest, on enam kui 50 aastat miljonid perekonnad üle maailma Aristoni omaks võtnud. Ariston on hinnatud ka professionaalide hulgas, kuna toodete paigaldamine on lihtne ja kiire.


Toote video

OMADUSED

Boileri paigaldus Horisontaalne, Vertikaalne
Võimsus (W) 1500
Maht (L) 100
Küttekehade arv 2
Mõõdud (mm) 506 x 270 x 1251
Maksimaalne veesurve (bar) 8
Toote kaal (kg) 33
Värvus Hõbedane
Kaubamärk Ariston
Garantiiaeg 2 aastat, mahutile 7 aastat
Paigaldusjuhend Juhend

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Elektriboiler Bosch Tronic 2000T-2 50L

Elektriboiler Bosch Tronic 2000T-2 50L

164,00 €

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga