Elektriboiler Bosch Tronic 2000T-2 Mini 10L

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

87,00 €

Saadavus: Laos (1-3 tööpäeva)

TOOTEST

Bosch Tronic 2000T-2 Mini on elektriline 10L veeboiler, mis on saadaval nii alt kui ka ülevalt ühendatava mudelina. Kuna tegu on mõõtudelt väikese veeboileriga, sobib see hästi näiteks suvilatesse, vagunelamutesse, kontorisse, kauplustesse, töökodadesse, ladudesse, tanklatesse ja teistesse kohtadesse, kus igapäevane veetarbimine ning boileri jaoks eraldatav ruum ei ole suur. Bosch veeboileri tõhus soojusisolatsioon tagab minimaalsed soojuskaod ja seadme ökonoomse töö. Antibakteriaalne klaaskeraamiline kate kaitseb kindlalt korrosiooni eest ja kindlustab vee kõrge puhtuse.


Boileril on ka spetsiaalne külmumisvastane režiim, mis hoiab talveperioodil paagis veetemperatuuri 10°C juures, tarbides samaaegselt minimaalselt elektrit. Boileri kõrgeim veetemperatuur on 70°C ning veesoojenemine 15°C kuni 65°C toimub 23 minuti jooksul. Bosch Tronic boileritel on suured magneesiumanoodid, mis pakuvad lisakaitset korrosiooni vastu. Komplektis sisaldub kaitseklapp ning standardsed 1/2" ühendused tagavad boileri mugava ühendamise.

* Vajalikud väljad

87,00 €

Rohkem vaateid

  • Elektriboiler Bosch Tronic 2000T-2 Mini 10L
  • Elektriboiler Bosch Tronic 2000T-2 Mini 10L

LISAINFORMATSIOON

Kaubamärgist
Bosch on Saksa päritolu kütteseadmete tootja, mis kuulub globaalsesse Bosch Group'i. Bosch loodi 1886. aastal Saksamaal Stuttgartis ning täna kuulub gruppi üle 300 tütarettevõtte enam kui 150 erinevast riigist. Bosch on hetkel tegutsev neljas valdkonnas: lahendused mobiilsusele, tööstustehnika, tarbekaubad ning kütte-, ventilatsiooni- ja hoonetehnika. Boschi kontserni eesmärk on tõsta uuenduslike ja tõhusate toodete ja teenustega inimeste elukvaliteeti. Lisaks on Bosch ka tululiider keskkonnasäästliku tootmise arendamises, pakkudes paremat jõudlust ja efektiivsust, kuid säästes samaaegselt meid ümbritsevat keskkonda. Bosch - loodud kestma!

OMADUSED

Paigaldus Vertikaalne
Võimsus (W) 1500
Maht (l) 10
Küttekehade arv 1
Mõõdud (mm) 368 x 312 x 408
Maksimaalne veesurve (bar) 8
Toote kaal (kg) 7
Värvus Valge
Kaubamärk Bosch
Garantiiaeg 2 aastat, mahutile 5 aastat
Paigaldusjuhend

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga