Gaasiboilerid

4 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Gaasiboiler Electrolux NanoPlus EU GWH 14

  Gaasiboiler Electrolux NanoPlus EU GWH 14

  353,00 €

  Electrolux NanoPlus EU GWH 14 on elektroonilise süütega gaasiboiler, mis on ette nähtud korterite ja väiksemate ühepereelamute varustamiseks kuuma veega. Boileril on LED-ekraan, mis kuvab vee temperatuuri. Gaasiboiler töötab ka madala vee ja gaasi survega. Lisaks tarbib seade vähe gaasi ning töötab eriti vaikselt. 

  Electroluxi gaasiboiler on ka väga turvaline valik, sest kasutusel mitmetasandilist ohutussüsteem. Toode on mõeldud paigaldamiseks tsentraalsesse gaasitrassi.

  Lähemalt
 2. Gaasiboiler Electrolux NanoPlus EU GWH 11

  Gaasiboiler Electrolux NanoPlus EU GWH 11

  331,00 €

  Electrolux NanoPlus EU GWH 11 on elektroonilise süütega gaasiboiler, mis on ette nähtud korterite ja väiksemate ühepereelamute varustamiseks kuuma veega. Boileril on LED-ekraan, mis kuvab vee temperatuuri ja aku laetuse taset. Gaasiboiler töötab ka madala vee ja gaasi survega. Lisaks tarbib seade vähe gaasi ning töötab eriti vaikselt. 

  Electroluxi gaasiboiler on ka väga turvaline valik, sest kasutusel mitmetasandilist ohutussüsteem. Toode on mõeldud paigaldamiseks tsentraalsesse gaasitrassi.

  Lähemalt
 3. Gaasiboiler Junkers WRD11-4 KG R

  Gaasiboiler Junkers WRD11-4 KG R

  396,00 €

  WRD11-4 KG R on elektrilise süütega gaasiboiler, mis on ette nähtud korterite ja väiksemate ühepereelamute varustamiseks kuuma veega. Junkers kasutab tõhusat ja keskkonnahoidlikku läbivoolupõhimõtet, mis aitab säästa nii energiat kui ka raha. Gaasiboiler hakkab vett soojendama läbivoolamise hetkel ehk alles siis, kui veekraan avatakse. Nii alustab seade tööd alles siis, kui sooja vett reaalselt vaja on. See hoiab ära märkimisväärse energiakao ooterežiimi ajal. Selle gaasiboileriga on tagatud stabiilne veevool ka muutuva veesurve korral.

  Gaasiveesoojendi WRD11-4 KG R vastab kõige kõrgematele nõudmistele keskkonnakaitse, ökonoomsuse ja turvalisuse alal. Lisaks hinnatakse gaasiboilerit ka pika eluea tõttu. Toote suitsulõõri ühenduse läbimõõt on 110 mm. 

  Lähemalt
 4. Gaasiboiler Junkers WRD14-4 KG R

  Gaasiboiler Junkers WRD14-4 KG R

  516,00 €

  WRD14-4 KG R on elektrilise süütega gaasiboiler, mis on ette nähtud korterite ja väiksemate ühepereelamute varustamiseks kuuma veega. Junkers kasutab tõhusat ja keskkonnahoidlikku läbivoolupõhimõtet, mis aitab säästa nii energiat kui ka raha. Gaasiboiler hakkab vett soojendama läbivoolamise hetkel ehk alles siis, kui veekraan avatakse. Nii alustab seade tööd alles siis, kui sooja vett reaalselt vaja on. See hoiab ära märkimisväärse energiakao ooterežiimi ajal. Selle gaasiboileriga on tagatud stabiilne veevool ka muutuva veesurve korral.

  Gaasiveesoojendi WRD11-4 KG R vastab kõige kõrgematele nõudmistele keskkonnakaitse, ökonoomsuse ja turvalisuse alal. Lisaks hinnatakse gaasiboilerit ka pika eluea tõttu. Toote suitsulõõri ühenduse läbimõõt on 130 mm. 

  Lähemalt

4 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga