WC-pott Gustavsberg Nordic 2340 allavool

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

299,00 €

Saadavus: Laos (1-3 tööpäeva)

või

TOOTEST

Gustavsbergi Nordic seeria põhiomaduseks on kvaliteet ja funktsionaalne disain. Funktsionaalsus on üks esmastest nõuetest, mida Nordic seeria toodetelt oodatakse. Hiljuti läbis Nordic seeria WC-pottide disain ulatusliku uuenduskuuri, mille tagajärjel pakub WC-poti pikendatud kuju täiendavaid ergonoomilisi hüvesid.  


Nordic 2340 on ühesüsteemne allavooluga Gustavsbergi WC-pott, mille komplekti kuulub ka valge prill-laud. WC-pott paigaldatakse põranda külge nelja roostevabast terasest plastikkattega kruviga, samas võib kinnitada ka silikooniga. Gustavsbergi Nordic 2340 sobib ideaalselt ka nurka paigaldamiseks, kuna on ümara loputuskastiga ning väikeste mõõtudega. Juhend ning muu paigalduseks vajalik sisaldub komplektis.

Rohkem vaateid

  • WC-pott Gustavsberg Nordic 2340 allavool

LISAINFORMATSIOON

Kaubamärgist
AB Gustavsberg on Skandinaavia juhtivaid vannitoatoodete tootjaid, müügiga Skandinaaviamaades, Venemaal, Valgevenes, Ukrainas ja Baltimaades ning paljudel teistel eksportturgudel. Gustavsbergi grupp kuulub tütarettevõttena sajaprotsendiliselt Saksa kontsernile Villeroy & Boch AG, olles seega üheks Euroopa suurimaks vannitoasisustuste tootjaks. Juba asutamisest saadik on Gustavsbergi eesmärgiks olnud kvaliteetsed, hea disainiga ja innovatiivsed lahendused. Kõik meie tooted on ajatud, kaunid ja funktsionaalsed. Meie ulatuslikud teadmised ja kogemused veega töötamisel tähendavad seda, et loeme oma kohuseks arendada järjest efektiivsemaid ja veesäästlikumaid tooteid.

OMADUSED

Värvus Valge
Voolusuund Allavool (S-lukk)
Loputussüsteem Ühesüsteemne, 6L
Toote kaal (kg) 30
Kaubamärk Gustavsberg
Garantiiaeg 5 aastat
Paigaldusjuhend

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga