Invatooted

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 11

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. WC-pott Gustavsberg Nordic 2340 allavool

  WC-pott Gustavsberg Nordic 2340 allavool

  299,00 €

  Gustavsbergi Nordic seeria põhiomaduseks on kvaliteet ja funktsionaalne disain. Funktsionaalsus on üks esmastest nõuetest, mida Nordic seeria toodetelt oodatakse. Hiljuti läbis Nordic seeria WC-pottide disain ulatusliku uuenduskuuri, mille tagajärjel pakub WC-poti pikendatud kuju täiendavaid ergonoomilisi hüvesid.  

  Nordic 2340 on ühesüsteemne allavooluga Gustavsbergi WC-pott, mille komplekti kuulub ka valge prill-laud. WC-pott paigaldatakse põranda külge nelja roostevabast terasest plastikkattega kruviga, samas võib kinnitada ka silikooniga. Gustavsbergi Nordic 2340 sobib ideaalselt ka nurka paigaldamiseks, kuna on ümara loputuskastiga ning väikeste mõõtudega. Juhend ning muu paigalduseks vajalik sisaldub komplektis.

  Lähemalt
 2. Invavalamu Gustavsberg 7119-63

  Invavalamu Gustavsberg 7119-63

  118,00 €

  7119-63 on Gustavsbergi vannitoavalamu, mis on mõeldud erivajadustega inimestele. Erinevalt tavalistest valamutest on invavalamud madalad, mis võimaldab ratastoolis inimesel vabalt valamu ette liikuda. Valamute laiad servad võimaldavad neile mugavalt ja ohutult toetuda. Valamuid on võimalik paigaldada neid üles-alla liigutavale hüdraulilisele tõstukile. Liigutamiseks vajalik käepide võib asetseda vastavalt vajadusele kas paremal või vasakul. Valamu liikumisvahemik on 310 mm. Lisaks on võimalik valamu paigaldada poltidega vastu seina ning poltide väljaulatuv osa peaks sel juhul olema 50 ± 2 mm seinast. Mutrid, tihendid ja seibid sisalduvad komplektis, kuid sobiv segisti ja paigalduseks vajalikud poldid tuleb eraldi soetada.

  Lähemalt
 3. Tugikäepide Mediclinics Medinox harjatud

  Tugikäepide Mediclinics Medinox harjatud

  35,00 €

  Mediclinics Medinox tugikäepide on disainitud eesmärgiga pakkuda täiustatud elukvaliteeti piiratud liikuvusega inimestele. Tugikäepide on sobilik WC-desse, duširuumidesse, vannitubadesse jne. Medinox seeria tooted on valmistatud roostevabast terasest, mis teeb need eriti sobilikuks intensiivse kasutusega ruumides. 

  Tugikäepideme komplektis sisalduvad paigalduseks vajalikud kruvid ning ümmargused kruvide katteplaadid. Tugikäepide on saadaval mõõdus 40 - 90 cm.

  Lähemalt
 4. Tugikäepide seinale Mediclinics Mediepoxy valge

  Tugikäepide seinale Mediclinics Mediepoxy valge

  88,00 €

  Seinale kinnituv WC-tugikäepide Mediclinics Mediepoxy on disainitud eesmärgiga pakkuda täiustatud elukvaliteeti piiratud liikuvusega inimestele. Sellel tugikäepidemel on integreeritud WC-paberi hoidja ning käepidet on võimalik soovi korral tõsta ja lukustada ülemisse asendisse ehk vastu seina.

  Mediepoxy seeria tooted on valmistatud roostevabast terasest ja kaetud korrosioonivastase värviga, mis teeb need eriti sobilikuks intensiivse kasutusega ruumides. Tugikäepideme komplektis sisalduvad paigalduseks vajalikud kruvid ning ümmargused kruvide katteplaadid.

  Lähemalt
 5. Tugikäepide Mediclinics Mediepoxy valge

  Tugikäepide Mediclinics Mediepoxy valge

  20,00 €

  Mediclinics Mediepoxy tugikäepide on disainitud eesmärgiga pakkuda täiustatud elukvaliteeti piiratud liikuvusega inimestele. Tugikäepide on sobilik WC-desse, duširuumidesse, vannitubadesse jne. Mediepoxy seeria tooted on kaetud erilise korrosioonivastase värviga, mis teeb need eriti sobilikuks intensiivse kasutusega ruumides.

  Tugikäepideme komplektis sisalduvad paigalduseks vajalikud kruvid ning ümmargused kruvide katteplaadid. Tugikäepide on saadaval mõõdus 40 - 90 cm.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 11

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga