Käsidušikomplekt Oras Apollo 520

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

66,00 €

Saadavus: Laos (1-5 tööpäeva)

või

TOOTEST

Oras Apollo 520 on praktiline ning tänapäevane käsidušikomplekt. Kompaktne dušikomplekt sobib igasse vannituppa oma minimalistliku disaini ja kõikide lisadega. Kroomviimistlusega dušikomplekt sisaldab käsidušši, 650 mm dušlifti, seebialust ja 1500 mm dušivoolikut.


Oras Apollo tooteseeria on enim hinnatud oma ajatu disaini poolest. Apollo tooted on geomeetrialt selge disainiga, mis aitab kaasa faktile, et need lahendused sobivad igasse vannituppa. Oras Apollo sortiment on nüüdseks laienenud oma Style toodetega, kust leiab eriliselt disainitud tooteid koos praktiliste detailidega.

Rohkem vaateid

  • Käsidušikomplekt Oras Apollo 520
  • Käsidušikomplekt Oras Apollo 520

LISAINFORMATSIOON

Oras dušikomplektid
Orase dušid pakuvad luksuslikku, ohtrat dušši isegi väheste veekogustega ning need on disainitud sobima kõigi Oras dušisegistitega. Pole midagi paremat heast dušist! Tänapäeva vannitoad ei ole mõeldud ainult pesemiseks: need peaksid olema ka mugavad puhkepaigad. Öeldakse, et külm dušš karastab ja kiirendab ainevahetust. Soe dušš aga rahustab ja lõõgastab! Orase dušid tagavad luksusliku ja ergutava dušivõtmise, aidates samas säästa vett. Oras pakub laia dušivalikut erinevate vajaduste jaoks, sealhulgas nauditav Oras Hydra, masseeriv Oras Sensiva, vett säästev Oras Natura ja ajatu Oras Apollo.


KaubamärgistOras logo
Oras arendab, toodab ja turustab veesäästlikke, kasutajasõbralikke ning uuenduslikke segisteid ja ventiile. Oma tegevuses tugineb Oras aastakümnetepikkusele kogemusele segistite disainimisel ning selle ühildamisele tänapäevase materjaliteaduse saavutuste ning kõrgtehnoloogiliste tarkvaralahendustega. Orase muljetavaldavalt laias segistivalikus leidub segisteid kõige erinevamate kasutusvajaduste ning maitsega tarbijaile.
 


OMADUSED

Värvus Kroom
Tootja kood 520
Kaubamärk Oras
Garantiiaeg 5 aastat
Paigaldusjuhend

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Dušikomplekt Oras Nova 7414U

Dušikomplekt Oras Nova 7414U

301,00 €

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas