Käsidušikomplekt Oras Natura 500

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

136,00 €

Saadavus: Tellimisel (7-14 tööpäeva)

või

TOOTEST

Oras Natura 500 on vett säästev dušikomplekt, kuhu kuulub käsidušš, dušilift, dušihoidik, dušivoolik, riputusnagi ning seebi- ja šampoonialus. Käsiduši Eco-nupu abil on võimalik vähendada veekulu kuni 50%. Dušikomplekt sobib kasutamiseks Orase termostaat- ja surveühtlustajaga segistitega.

Rohkem vaateid

  • Käsidušikomplekt Oras Natura 500
  • Käsidušikomplekt Oras Natura 500

LISAINFORMATSIOON

Oras dušikomplektid
Orase dušid pakuvad luksuslikku, ohtrat dušši isegi väheste veekogustega ning need on disainitud sobima kõigi Oras dušisegistitega. Pole midagi paremat heast dušist! Tänapäeva vannitoad ei ole mõeldud ainult pesemiseks: need peaksid olema ka mugavad puhkepaigad. Öeldakse, et külm dušš karastab ja kiirendab ainevahetust. Soe dušš aga rahustab ja lõõgastab! Orase dušid tagavad luksusliku ja ergutava dušivõtmise, aidates samas säästa vett. Oras pakub laia dušivalikut erinevate vajaduste jaoks, sealhulgas nauditav Oras Hydra, masseeriv Oras Sensiva, vett säästev Oras Natura ja ajatu Oras Apollo.


KaubamärgistOras logo
Oras arendab, toodab ja turustab veesäästlikke, kasutajasõbralikke ning uuenduslikke segisteid ja ventiile. Oma tegevuses tugineb Oras aastakümnetepikkusele kogemusele segistite disainimisel ning selle ühildamisele tänapäevase materjaliteaduse saavutuste ning kõrgtehnoloogiliste tarkvaralahendustega. Orase muljetavaldavalt laias segistivalikus leidub segisteid kõige erinevamate kasutusvajaduste ning maitsega tarbijaile.
 

OMADUSED

Värvus Kroom
Tootja kood 500
Kaubamärk Oras
Garantiiaeg 5 aastat
Paigaldusjuhend

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Vanni- ja dušisegisti Oras Safira 1073X

Vanni- ja dušisegisti Oras Safira 1073X

236,00 €
Köögisegisti Oras Saga 3937Y

Köögisegisti Oras Saga 3937Y

118,00 €

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas