Elektriküttega käterätikuivatid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 11

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Käterätikuivati Zehnder Aura valge

  Käterätikuivati Zehnder Aura valge

  78,00 €

  Zehnder Aura on seinale paigaldatav käterätikuivati, mille disainimisel on inspiratsiooni saadud minimalistlikust vannitoast. Zehnder Aura disainradiaator sobib paigaldamiseks suletud süsteemidesse. Selle paigaldamiseks on kaks võimalust - kas sooja veega keskküttesüsteemi või küttevesi/elekter hübriidühendusega.  Käterätikuivati küttesüsteemi ühendamise asukoht asub toote alumisel osal.

  Valge viimistlusega käterätikuivati torude vahel on piisavalt ruumi rätikute mahutamiseks, mis lihtsustab ka selle puhastamist. Lisaks on käterätikuivatil minimaalne sügavus, millega on silmas peetud just väiksemaid vannitubasid.

  Allolevast valikust on võimalik valida sobivad käterätikuivati mõõdud. Lisaks on Zehnder Aura käterätikuivateid saadaval ka kroom ja mattmusta viimistlusega. Küttesüsteemi ühendamistarvikud ei sisaldu komplektis. 

  Lähemalt
 2. Käterätikuivati Mario Lasso

  Käterätikuivati Mario Lasso

  115,00 €

  Lasso on elektriküttega Mario käterätikuivati, mis on valmistatud kõrgkvaliteetsest roostevabast terasest. Lasso käterätikuivatil on innovaatiline, ent samas äärmiselt praktiline disain – tänu selle ümarale pöörlevale disainile ei võta see vannitoas palju ruumi, kuid annab samas oluliselt pinda käterätikute soojendamiseks ja kuivatamiseks. 

  Toode on pööratav ning selle maksimaalne pinnatemperatuur on 60°C. Paigaldus on imelihtne – toode tuleb vaid kinnitada seinale ning ühendada elektrivõrguga.

  Lähemalt
 3. Käterätikuivati Zehnder Aura mattmust

  Käterätikuivati Zehnder Aura mattmust

  193,00 €

  Zehnder Aura on seinale paigaldatav käterätikuivati, mille disainimisel on inspiratsiooni saadud minimalistlikust vannitoast. Zehnder Aura disainradiaatorit on võimalik kasutada elektriküttega ning selleks on radiaatoriga kaasas ka 120 cm pikkune kaabel. Kaabli ühendus asub radiaatori alumisel osal.

  Disainradiaatoriga on kaasas juhtpaneel, millega on võimalik seda seadistada 6 erineva režiimi vahel – Night, Boost, Frost Protection, Comfort, Chrono (nädala programm) ning Standby (0.5 W). Lisaks on radiaatoril ka Smart Sensor, mis saab aru kui vannitoas on aken lahti ning suurendab seatud temperatuuri.

  Allolevast valikust on võimalik valida sobivad käterätikuivati mõõdud. Lisaks on Zehnder Aura käterätikuivateid saadaval ka valge ja kroom viimistlusega.

  Lähemalt
 4. Käterätikuivati Mario Liana

  Käterätikuivati Mario Liana

  153,00 €

  Liana on elektriküttega Mario käterätikuivati, mis on valmistatud kõrgkvaliteetsest roostevabast terasest. Ussikujuline käterätikuivati sulandub ideaalselt iga vannitoaga.

  Liana käterätikuivatil on keeratav nupp, mis annab võimaluse valida käterätikuivati temperatuuri, maksimaalne pinnatemperatuur on 60 °C.

  Lähemalt
 5. Käterätikuivati Zehnder Aura kroom

  Käterätikuivati Zehnder Aura kroom

  153,00 €

  Zehnder Aura on seinale paigaldatav käterätikuivati, mille disainimisel on inspiratsiooni saadud minimalistlikust vannitoast. Zehnder Aura disainradiaator sobib paigaldamiseks suletud süsteemidesse. Selle paigaldamiseks on kaks võimalust - kas sooja veega keskküttesüsteemi või küttevesi/elekter hübriidühendusega. Käterätikuivati küttesüsteemi ühendamise asukoht asub toote alumisel osal.

  Kroom viimistlusega käterätikuivati torude vahel on piisavalt ruumi rätikute mahutamiseks, mis lihtsustab ka selle puhastamist. Lisaks on käterätikuivatil minimaalne sügavus, millega on silmas peetud just väiksemaid vannitubasid.

  Allolevast valikust on võimalik valida sobivad käterätikuivati mõõdud. Lisaks on Zehnder Aura käterätikuivateid saadaval ka valge ja mattmusta viimistlusega. Küttesüsteemi ühendamistarvikud ei sisaldu komplektis.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 11

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga