Käterätikuivatid
-
Käterätikuivati Mario Mario Inox
202,00 €Mario Inox on veeküttega Mario kaubamärgi käterätikuivati, mis on valmistatud kõrgkvaliteetsest roostevabast terasest. Toode on praktiline lisa vannituppa, mis hoiab alati käterätikud ja hommikumantli mõnusalt soojana. Toode on mõeldud kasutamiseks kütteveega. Mario toob mugavuse, praktilisuse ja funktsionaalsuse Sinu vannituppa.
Mario Inox käterätikuivati on saadaval neljas erinevas mõõdus, sobiva mudeli saab valida allolevast valikust.
Lähemalt -
Käterätikuivati Zehnder Stalox poleeritud
468,00 €Zehnder Stalox on seinale paigaldatav käterätikuivati, mis on ajatu stiiliga ning väga praktiline valik igasse vannituppa. Zehnder Stalox on veeküttega ühendatav, mida on võimalik paigaldada nii suletud sooja veega keskküttesüsteemi kui ka avatud küttesüsteemi - seda tänu spetsiaalsele roostekindlale materjalile.
Poleeritud roostevaba terasest käterätikuivati torude vahel on piisavalt ruumi rätikute mahutamiseks, mis lihtsustab ka selle puhastamist. Vahetatavad vee sisse- ja väljavoolu pooled muudab käterätikuivati paigaldamise mugavamaks.
Allolevast valikust on võimalik valida sobivad käterätikuivati mõõdud. Küttesüsteemi ühendamistarvikud ei sisaldu komplektis.
Lähemalt -
Elektriline käterätikuivati Mario Lasso
125,00 €Lasso on elektriküttega Mario käterätikuivati, mis on valmistatud kõrgkvaliteetsest roostevabast terasest. Lasso käterätikuivatil on innovaatiline, ent samas äärmiselt praktiline disain – tänu selle ümarale pöörlevale disainile ei võta see vannitoas palju ruumi, kuid annab samas oluliselt pinda käterätikute soojendamiseks ja kuivatamiseks.
Toode on pööratav ning selle maksimaalne pinnatemperatuur on 60°C. Paigaldus on imelihtne – toode tuleb vaid kinnitada seinale ning ühendada elektrivõrguga.
Lähemalt -
Käterätikuivati Burlington Bloomsbury valge
814,00 €Burlington Bloomsbury valge on kompaktne klassikalise inglise disainiga käterätikuivati, mida iseloomustavad sõnad elegantne, retro ning stiilne. Käterätikukuivati on mõeldud keskküttega ühendamiseks, kuid lisaosa ostes on võimalik seda kasutada ka elektriühendusega. Käterätikuivatil on kombineeritud küttesüsteem, mida saab kasutada nii elektri- kui veeühendusega või kombineeritult. Käterätikuivati on mugav ja praktiline valik igasse vannituppa, mis soojendab hommikumantli ning kiirendab käterätikute kuivamist.
Seina ning kuivatustoru vahele jääb 110 mm ning torude läbimõõt on 32 mm. Käterätikuivati maksimaalne töötemperatuur on 95℃.
Komplektiga on kaasas paigaldamiseks vajalikud kinnitused ning kraanid. Komplekti ei kuulu elektrisüsteemiga ühendamiseks vajalikke liiteid. Käterätikuivati sobib kasutamiseks suletud kütteveesüsteemides, kuid mitte ühendada tarbeveesüsteemiga. Kasutades radiaatorit ainult elektriliselt, täida see roostevaba lahusega ligikaudu 90% (u 4.5 l).
Lähemalt -
Käterätikuivati Zehnder Stalox mattmust
554,00 €Zehnder Stalox on seinale paigaldatav käterätikuivati, mis on ajatu stiiliga ning väga praktiline valik igasse vannituppa. Zehnder Stalox on veeküttega ühendatav, mida on võimalik paigaldada nii suletud sooja veega keskküttesüsteemi kui ka avatud küttesüsteemi - seda tänu spetsiaalsele roostekindlale materjalile.
Mattmusta roostevaba terasest käterätikuivati torude vahel on piisavalt ruumi rätikute mahutamiseks, mis lihtsustab ka selle puhastamist. Vahetatavad vee sisse- ja väljavoolu pooled muudab käterätikuivati paigaldamise mugavamaks.
Allolevast valikust on võimalik valida sobivad käterätikuivati mõõdud. Küttesüsteemi ühendamistarvikud ei sisaldu komplektis.
Lähemalt


