Köögisegisti Oras Optima 2722F

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

575,00 €

Saadavus: Tellimisel (7-14 tööpäeva)

või

TOOTEST

Oras Optima 2722F on Easy Grip kahvadega varustatud kontaktivaba köögisegisti, millel on kõrge pööratav jooksutoru. Segisti teeb eriliseks spetsiaalne kuumahoiatusega temperatuurinäidik. Kontaktivabaks toiminguks tuleb käed viia sensori toimealasse ning vee temperatuuri saab reguleerida segisti ja jooksutoru vahelise võru pööramisel. Kontaktivaba funktsiooni saab ka lihtsasti sisse/välja lülitada. Jooksutoru pöördenurga tehaseseade on 120° (piiramisvõimalus 60° või 80° juures). Võrgutoide läbi 230/5V alaldi. Segisti on varustatud prügifiltritega.


Oras Optima segistid sisaldavad midagi enamat, kui vaid lihtsalt segistit – neis on uuenduslikkust ja nutikust. Need leidlikud lahendused muudavad segisti kasutamise lihtsamaks, turvalisemaks ja säästlikumaks kui eales varem. Oras Optima segistid – kasutajasõbralikud, loodussäästlikud ja turvalised. Ehk lühidalt "Smart included".

Rohkem vaateid

  • Köögisegisti Oras Optima 2722F
  • Köögisegisti Oras Optima 2722F
  • Köögisegisti Oras Optima 2722F
  • Köögisegisti Oras Optima 2722F

LISAINFORMATSIOON

Oras köögisegisti
Päevas loendamatuid kordi kasutatavatelt köögisegistitelt eeldame erilist praktilisust. Nende abil lihtsustuvad igapäevased rutiinsed toimingud. Köögisegisti valikul tasub arvestada leibkonna suurust ning toiduvalmistamise ja söömise harjumusi. Segistite disain ja kasutusomadused varieeruvad. Leidub hulgaliselt erinevaid valikuid nii kaasaegsesse, kui traditsioonilisse kööki.


KaubamärgistOras logo
Oras arendab, toodab ja turustab veesäästlikke, kasutajasõbralikke ning uuenduslikke segisteid ja ventiile. Oma tegevuses tugineb Oras aastakümnetepikkusele kogemusele segistite disainimisel ning selle ühildamisele tänapäevase materjaliteaduse saavutuste ning kõrgtehnoloogiliste tarkvaralahendustega. Orase muljetavaldavalt laias segistivalikus leidub segisteid kõige erinevamate kasutusvajaduste ning maitsega tarbijaile.
 


OMADUSED

Värvus Kroom
Tootja kood 2722F
Kaubamärk Oras
Garantiiaeg 5 aastat
Paigaldusjuhend

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Valamusegisti Oras Optima 1714FZ

Valamusegisti Oras Optima 1714FZ

238,00 €
Dušikomplekt Oras Saga 3945Y

Dušikomplekt Oras Saga 3945Y

223,00 €
Köögisegisti Oras Optima 2727F pesumasinaventiiliga

Köögisegisti Oras Optima 2727F pesumasinaventiiliga

646,00 €

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga