Köök
-
Köögivalamu Reginox Amsterdam 54 Tapwing Black Silvery
163,00 €Reginox Amsterdam 54 Tapwing on integreeritav kandilise disainiga Black Silvery värvi graniitvalamu. Valamu on mõeldud tasapinna sisse uputamiseks.
Reginoxi graniitvalamud on valmistatud keskkonnasõbralikust komposiitmaterjalist. Lisaks on valamud kriimustuskindlad ning neid on väga lihtne hooldada. Graniitvalamud on väga tuntud ka enda antibakteriaalse pealispinna poolest.
Lähemalt -
Elektriboiler Bosch Tronic 6000T 80L
259,00 €Bosch Tronic 6000T on elektriline 80L veesoojendi, mida on võimalik paigaldada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Bosch Tronic on kuiva küttekehaga elektriline veesoojendi, mis on mõeldud tarbevee soojendamiseks. Boiler on mõõtudelt kompaktne, mistõttu sobib ühthästi paigaldamiseks nii korterisse, majja ja suvilasse. Suuremad boilerid sobivad kasutamiseks ka ühiskondlikes kohtades, nagu spordisaalid, restoranid ja kohvikud.
Bosch veeboileri tõhus soojusisolatsioon tagab minimaalsed soojuskaod ja seadme ökonoomse töö. Klaaskeraamiline kate kaitseb kindlalt korrosiooni eest ja kindlustab vee kõrge puhtuse. Spetsiaalne äärik tagab katlakivi mugava eemaldamise paagist ja lihtsa juurdepääsu elektriküttekehadele. Bosch Tronic boileritel on suured magneesiumanoodid, mis pakuvad lisakaitset korrosiooni vastu.
Standardsed 1/2'' ühendused tagavad boileri mugava ühendamise. Komplektis sisaldub magneesiumanood ja kaitseklapp.
Lähemalt -
Köögivalamu Franke Mythos MYX 110-50 vajutusnupuga
493,00 €Franke Mythos MYX 110-50 on minimalistliku disainiga poleeritud roostevabast terasest köögivalamu. Kandilist köögivalamut on võimalik paigaldada tasapinna alla. Minimaalne aluskapi laius on 60 cm ning minimaalne töötasapinna pakus on 1,2 cm. Komplekti kuulub vajutusnupuga avatav sõelkorv-ektsenterventiil (mõõduga 3 1/2"), mille jaoks on tööpinnale vajalik 35 mm auk. Lisaks on valamul ka katteplaadiga ülevool. Integreeritud äravoolu tõttu ei sobi antud valamu paigaldamiseks jäätmepurustajaga.
Franke roostevabast terasest valamud on valmistatud esmaklassilisest kroom-nikkel terasest, mis on silmapaistvalt ilusa läikega, kuid lisaks on ka vastupidav plekkide, rooste ja korrosiooni suhtes. Lisaks see ei kriimustu, murdu ega kaota ajas oma sära. Roostevaba teras on maailmas tunnustatud ka selle hügieenilisuse ja vastupidavuse poolest.
Sellele valamule pakub Franke erinevaid aksessuaare: tarvikukomplekt, lõikelaud, rullmatt, nõruti jne. Lisainformatsiooni jaoks palun pöörduge meie klienditeeninduse poole.
Lähemalt -
Köögisegisti Hansgrohe Focus M41 240 mattmust väljatõmmatava käsidušiga
316,00 €Hansgrohe Focus M41 240 on modernse disainiga mattmusta viimistlusega köögisegisti, millel on väljatõmmatav käsidušš. Veetemperatuuri ning vooluhulka saab reguleerida mugavalt ühe kangiga. Segisti jooksutoru pöördenurk on võimalik fikseerida 110° või 150° juures. Quick Clean katlakivivastane süsteem suurendab segisti vastupidavust: katlakivi võib silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.
Kokad otsivad alati vaid parimaid koostisosi. Hansgrohe avastas, et reaalsuses algab see juba kvaliteetsest segistist. Hansgrohe Focus seeria segistitel on stiili, sisu ja funktsionaalsust, mis rikastavad iga kööki.
Lähemalt -
Köögisegisti Franke Old England pronks
167,00 €Franke Old England on pronksi värvusega klassikaline kangsegisti, mis sobib hästi populaarsete Franke köögivalamutega, kuid kaunistab mistahes kodu pilkupüüdva stiili ning detailideni viimistletud funktsionaalsusega. Jooksutoru pöördenurk on 360°, mis lisab oluliselt kasutusmugavust, olgu siis tegu söögi tegemise, koristamise või nõudepesuga. Painduvate ühendustorude pikkus on 350 mm.
Lähemalt