Köök

Kitchen

Tooted 111 kuni 115 koguarvust 593

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 21
  2. 22
  3. 23
  4. 24
  5. 25

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Köögivalamu Franke Kubus 2 KNG 110-52 polaarvalge vajutusnupuga

    Köögivalamu Franke Kubus 2 KNG 110-52 polaarvalge vajutusnupuga

    355,00 €

    Franke KNG 110-52 polaarvalge on altpoolt paigaldatav graniidist valmistatud köögivalamu, mille teeb eriliseks innovaatiline roostevaba vajutusnupp. Komplekti kuulub nupuga avatav valamu sõelkorv-ventiil (mõõduga 3 1/2"). Minimaalne aluskapi laius on 60 cm.

    Fragranit sisaldab 80% ulatuses graniidiosakesi, mis tagavad Fragranit-valamule tugevuse ning vastupidavuse plekkide ja mõljumiste suhtes. Fragranit talub temperatuuri kuni 280°C ning sel on eluaegne garantii selle välimuse ja omaduste säilimise osas. Kusjuures, Fragranit-valamud on isegi nii tugevad, et neid võib kasutada lõikelauana. Selle värv ei tuhmu ning olles tehtud üksnes naturaalsetest materjalidest, on see käega katsumisel pehme ja soe. Kuna Fragranit-valamud on saadaval mitmes erinevas värvitoonis, lisab see värvi ja särtsu Sinu kööki!

    Sellele valamule pakub Franke erinevaid aksessuaare: tarvikukomplekt, lõikelaud, rullmatt, nõruti jne. Lisainformatsiooni jaoks palun pöörduge meie klienditeeninduse poole.

    Lähemalt
  2. Köögivalamu Reginox Amsterdam 40 Pure Black

    Köögivalamu Reginox Amsterdam 40 Pure Black

    157,00 €

    Reginox Amsterdam 40 on integreeritav kandilise disainiga Pure Black värvi graniitvalamu. Valamu on mõeldud tasapinna sisse uputamiseks või paigaldada altpoolt kinnitatavana.

    Reginoxi graniitvalamud on valmistatud keskkonnasõbralikust komposiitmaterjalist. Lisaks on valamud kriimustuskindlad ning neid on väga lihtne hooldada. Graniitvalamud on väga tuntud ka enda antibakteriaalse pealispinna poolest. 

    Komplektis sisaldub roostevaba terase viimistlusega sõelkorv, kuid eritellimusena saab tehasest tellida ka Gun Metal, Copper, Gold või Pure Black värvitoonis sõelkorvi. Erisoovide korral saab võtta ühendust klienditeenindusega. Komplektis sisalduvad pealt poolt paigaldamiseks vajalikud kinnitused. 

    Lähemalt
  3. Köögisegisti Oras Vega 1820G

    Köögisegisti Oras Vega 1820G

    173,00 €

    Oras Vega 1820G on ajatu disainiga ning kroomviimistlusega köögisegisti. Oras Vega segisti on kasutajasõbralik ja vastupidav, mis garanteerib funktsionaalsuse igas köögis.

    Segisti jooksutoru pöördenurk on 120°, mida on võimalik seadistada ka vahemikus 40°-80°. Segistil on üks kahv, millega on mugav veetemperatuuri ja -survet reguleerida. Lisaks on kahval ka vooluhulka ja temperatuuri piirav säästunupp, mida vajutades on võimalik survet ja veetemperatuuri suurendada.

    Lähemalt
  4. Köögivalamu Reginox Admiral 40

    Köögivalamu Reginox Admiral 40

    166,00 €

    Reginox Admiral 40 on lisatasapinnaga roostevabast terasest kandiline köögivalamu. Valamu on mõeldud tasapinna sisse uputamiseks. Tegu on pööratava valamuga, kus lisatasapinda on võimalik paigutada lähtuvalt köögist, paremale või vasakule poole ning selle järgi ka köögisegisti.

    Valamu materjaliks on poleeritud "Inox", mis on kauakestev, puhta läikega ning väga vastupidav kriimustustele ja mustusele. Valamu komplekti kuuluvad paigaldamiseks vajalikud kinnitused ja sõelkorv-ventiil. Valamu sobib vähemalt 50 cm laiusele köögikapile.

    Lähemalt
  5. Köögisegisti Oras Safira 1023F + boiler

    Köögisegisti Oras Safira 1023F + boiler

    351,00 €

    Oras Safira 1023F on kroomviimistlusega kasutajasõbralik köögisegisti komplekt koos boileriga. Segistil on üks kahv, millega on mugav reguleerida vee hulka ja temperatuuri. Lisaks on segisti pöördenurk 120°, mida on võimalik seadistada ka vahemikus 40°-80°. Segistikomplekt sobib ideaalselt suvekodudesse, kuna on mõeldud kasutamiseks koos survevaba 5-liitrise veeboileriga.

    Boileri veetemperatuuri saab seadistada vastavalt vajadusele 35°-85°C juures, soovitatav temperatuur on 65°C. Vee soojenemisel võib vähesel määral segisti tilkuda, mis on normaalne ja vältimatu. Enne boileri ühendamist vooluvõrku tuleb paak täita veega. Kui suvekodu pole aastaringselt kasutusel, on talvekuudel on soovituslik boiler ja segisti tühjendada veest, vältimaks külmumiskahjustusi.

    Lähemalt

Tooted 111 kuni 115 koguarvust 593

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 21
  2. 22
  3. 23
  4. 24
  5. 25

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas