Massaaživann Balteco Loop

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

1 559,00 €

Saadavus: Tellimisel (7-21 tööpäeva)

TOOTEST

Loop on sirgjooneline Balteco massaaživann, mis kuulub kaasaegse disainiga Metropolitan kollektsiooni. Loop vannil on pehmed pööratud esinurgad, mistõttu mõjub see vannitoas hubaselt ja rahustavalt. Vannil on uudne PANEL+ kinnitustega esipaneel, millel on kruvivabad magnetkinnitused. Selline lahendus tagab esteetiliselt puhta välimuse ja mugava ligipääsu vanni hooldamiseks.


Vali endale meelepärane massaažisüsteemi pakett, lisa soovi korral segisti ja esipaneel ning uus Balteco massaaživann on valmis kasutamiseks. Täpse info massaažipakettide erinevusest ja kõigest muust olulisest leiad tootelehe alumisest osast. Lisaküsimuste või erisoovide korral võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega.

* Vajalikud väljad

1 559,00 €

Rohkem vaateid

 • Massaaživann Balteco Loop
 • Massaaživann Balteco Loop
 • Massaaživann Balteco Loop
 • Lisavõimalus: Vannisegisti Alpi A3
 • Lisavõimalus: Vannisegisti Alpi valge A3V
 • Lisavõimalus: Vannisegisti Alpi must A3M
 • Lisavõimalus: Vannisegisti Christina C1
 • Lisavõimalus: Vannisegisti Christina C2
 • Lisavõimalus: Vannisegisti Damixa Clover DC1
 • Lisavõimalus: Vannisegisti Christina C3
 • Lisavõimalus: Vannisegisti Christina C1M
 • Lisavõimalus: Vannisegisti Christina C2M
 • Lisavõimalus: Ülevoolust täitmine, kroom
 • Lisavõimalus: Automaatne täitmine (Autofill)
 • Lisavõimalus: Ambilight veealune valgustus
 • Massaaživann Balteco Loop
 • Massaaživann Balteco Loop
 • Massaaživann Balteco Loop
 • Massaaživann Balteco Loop
 • Massaaživann Balteco Loop

LISAINFORMATSIOON

Massaažisüsteemid


Air (S2) - Mikrodüüsidega õhumassaaži süsteem, kus düüsid on paigutatud vanni põhja.


Hydro (S3) - Veemassaaž toimub läbi vanni külgedel olevate düüside. Massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvidega. Süsteem sisaldab reguleeritava intensiivsusega seljamassaži süsteemi (ABM™) ja jalamassažipaketti.


Combi (S4) - Õhumassaaž toimub vanni põhjadüüside kaudu. Veemassaaž toimub läbi vanni külgedel olevate düüside. Massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvidega. Süsteem sisaldab reguleeritava intensiivsusega seljamassaži süsteemi (ABM™) ja jalamassažipaketti.


HydroLux Plus (S6) - Veemassaaž toimub küljedüüside ja seljadüüside kaudu. Kahte pumpa on võimalik eraldi juhtida. Massaaži tugevus on reguleeritav vanni äärele paigutatud õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab kahte reguleeritava intensiivsusega seljamassaažisüsteemi (ABM™) või seljaja jalamassaažipaketti.


CombiLux (S7) - Elektrooniliselt reguleeritava tugevusega õhumassaaž toimub vanni põhjadüüside kaudu. Veemassaaž toimub vanni külgedesse paigaldatud düüside kaudu. Massaaži tugevus on reguleeritav õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab kahe reguleeritava intensiivsusega seljamassaažisüsteemi (ABM™) või seljaja jalamassaažipaketti.


CombiLux Plus (S8) - Elektrooniliselt reguleeritava tugevusega õhumassaaž toimub vanni põhjadüüside kaudu. Veemassaaž toimub vanni külgedesse paigaldatud düüside kaudu. Massaaži tugevus on reguleeritav õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab kahe reguleeritava intensiivsusega seljamassaažisüsteemi (ABM™) või seljaja jalamassaažipaketti.


Exclusive Plus (S10) - Elektrooniliselt reguleeritava tugevusega õhumassaaž toimub vanni põhjadüüside kaudu. Veemassaaž toimub vanni külgedesse paigaldatud düüside kaudu. Massaaži tugevus on reguleeritav õhukruvide kaudu. Süsteem sisaldab kahe reguleeritava intensiivsusega seljamassaažisüsteemi (ABM™) või seljaja jalamassaažipaketti. Veemassaaži survet saab maksimiseerida elektroonilise turbomassaaži (ETM™) abil.


Slimline Hydro (S11) - SlimLine Hydro põhineb täisintegreeritud elektroonilisel massaažifunktsioonide juhtimisel. Erinevaid massaažipiirkondi (külg, selg, jalad) ja veealust valgustust saab juhtida lihtsa nupuvajutusega EasyTouch paneelil. SlimLine juhtimissüsteemi EasyTouch juhtimisnupud on kasutajamugavust silmas pidades paigutatud vanni siseküljele.


Kaubamärgist
26 aastat kogemust ning laitmatu kvaliteet on Balteco märksõnadeks. Pühendunud disainerid ning valdkonna parimad tooteinsenerid loovad massaaživanne, kivivanne, dušinurkasid ja vannitoamööblit, mida hindavad kõrgelt kliendid enam kui kolmekümnes erinevas riigis. Kõik Balteco tooted on Eestis toodetud.

OMADUSED

Mõõdud (mm) 1880 x 890 x 700
Maht (L) 300
Materjal Akrüül
Kaubamärk Balteco
Garantiiaeg 5 aastat
Paigaldusjuhend Paigaldusjuhend

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test

Vannisegisti Ravak Chrome

Vannisegisti Ravak Chrome

329,00 €
Dušikomplekt Gustavsberg Nautic Round G3

Dušikomplekt Gustavsberg Nautic Round G3

439,00 €
Vannitoavalamu Villeroy & Boch Avento 415680

Vannitoavalamu Villeroy & Boch Avento 415680

Tavahind: 599,00 €

Erihind 390,00 €

Toote märksõnad

Teised on sellele tootele pannud selliseid märksõnu:

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga