Veeautomaadid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 10

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Sukelveeautomaat Grundfos SBA 3-45 A

  Sukelveeautomaat Grundfos SBA 3-45 A

  555,00 €

  Grundfos SBA 3-45 A on uue generatsiooni täisautomaatne uputatav veeautomaat, mis on ennekõike mõeldud puhta vee pumpamiseks väikestes majapidamistes. Selle kasutamiseks tuleb ühendada veetoru ja elekter ning lasta pump kaevu - ülejäänu eest hoolitseb juba automaatika. Toote suurimaks eelisteks ongi lihtne paigaldus ning müravaba lõpplahendus. Pole vaja täiendavaid veepaake ega juhtimisseadmeid, mis vähendab oluliselt ka paigalduskulusid. 

  Grundfos SBA 3-45 A veeautomaat imeb vett läbi pumba allosas asuva võre, mille 1 mm tihedusega sõel hoolitseb vee puhtuse eest. Seade on varustatud kaitseklapiga, mis peatab pumba töö madala veetaseme või ülekuumenemise korral. Pump taaskäivitub automaatselt piisava veetaseme ja töötemperatuuri saavutamise juures.

  Lähemalt
 2. Sukelveeautomaat Grundfos SBA 3-45 AW

  Sukelveeautomaat Grundfos SBA 3-45 AW

  676,00 €

  Grundfos SBA 3-45 AW on uue generatsiooni täisautomaatne uputatav veeautomaat, mis on ennekõike mõeldud puhta vee pumpamiseks väikestes majapidamistes. Selle kasutamiseks tuleb ühendada veetoru ja elekter ning lasta pump kaevu - ülejäänu eest hoolitseb juba automaatika. Toote suurimaks eelisteks ongi lihtne paigaldus ning müravaba lõpplahendus. Pole vaja täiendavaid veepaake ega juhtimisseadmeid, mis vähendab oluliselt ka paigalduskulusid. 

  Grundfos SBA veeautomaadi omapäraks on ujukiga veevõtutoru, mille kaudu imetakse vesi kaevu ülemistest kihtidest - sealt, kus vee kvaliteet on oluliselt puhtam kui kaevu põhjas. Seade on varustatud kaitseklapiga, mis peatab pumba töö madala veetaseme või ülekuumenemise korral. Pump taaskäivitub automaatselt piisava veetaseme ja töötemperatuuri saavutamise juures.

  Lähemalt
 3. Veeautomaat T.I.P. HWW 900/25 Plus

  Veeautomaat T.I.P. HWW 900/25 Plus

  122,00 €

  Veeautomaat T.I.P. HWW 900/25 Plus sobib ideaalselt väikeste ja keskmiste majapidamiste ning suvilate varustamiseks joogi- ja majapidamisveega. Veeautomaat toimib vaikselt ning on mõõtudelt kompaktne ja energiatarbimiselt ökonoomne. Lisaks on seda mugav kasutada ka väikesemahulisteks kastmistöödeks. 600W mootor on hooldusvaba ning sel on automaatne kaitse ülekuumenemise vastu. 

  Lähemalt
 4. Veeautomaat DAB AquaJet 82 M

  Veeautomaat DAB AquaJet 82 M

  209,00 €

  DAB AquaJet 82 M on veeautomaat, mis on mõeldud puhta vee pumpamiseks kodumajapidamistes, väiksemates tööstusettevõtetes, põllumajanduses ja mujal. Komplektis sisaldub 20L hüdrofor, rõhurelee, JET elektripump koos toitejuhtme ja pistikuga ning liitmikud - kõik vajalik kiireks ja mugavaks paigalduseks. Vajalik elektritoide: 1x220-240 V / 50 Hz.

  DAB AquaJet seeria pumbad on saadaval erineva võimsusega - sobiva pumba saab valida lähtuvalt oodatavast maksimaalsest tootlikkusest (vt. fotosid).

  Lähemalt
 5. Veeautomaat T.I.P. HWW 1200/25

  Veeautomaat T.I.P. HWW 1200/25

  203,00 €

  Veeautomaat T.I.P. HWW 1200/25 on hea tootlikkusega jõuline mudel, mis sobib kasutamiseks suuremates majapidamistes ja keskmisest ekstreemsemates tingimustes. Veeautomaat on mõeldud suuremate majapidamiste ning suvilate igapäevaseks varustamiseks joogi- ja majapidamisveega. Veeautomaat toimib vaikselt ning on mõõtudelt kompaktne. Lisaks on seda mugav kasutada ka kastmistöödel. 1200W mootor on hooldusvaba ning sel on automaatne kaitse ülekuumenemise vastu. 

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 10

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga