Veeautomaadid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 9

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Sukelveeautomaat Grundfos SBA 3-45 A

  Sukelveeautomaat Grundfos SBA 3-45 A

  630,00 €

  Grundfos SBA 3-45 A on uue generatsiooni täisautomaatne uputatav veeautomaat, mis on ennekõike mõeldud puhta vee pumpamiseks väikestes majapidamistes. Selle kasutamiseks tuleb ühendada veetoru ja elekter ning lasta pump kaevu - ülejäänu eest hoolitseb juba automaatika. Toote suurimaks eelisteks ongi lihtne paigaldus ning müravaba lõpplahendus. Pole vaja täiendavaid veepaake ega juhtimisseadmeid, mis vähendab oluliselt ka paigalduskulusid. 

  Grundfos SBA 3-45 A veeautomaat imeb vett läbi pumba allosas asuva võre, mille 1 mm tihedusega sõel hoolitseb vee puhtuse eest. Seade on varustatud kaitseklapiga, mis peatab pumba töö madala veetaseme või ülekuumenemise korral. Pump taaskäivitub automaatselt piisava veetaseme ja töötemperatuuri saavutamise juures.

  Lähemalt
 2. Sukelveeautomaat Grundfos SBA 3-45 AW

  Sukelveeautomaat Grundfos SBA 3-45 AW

  767,00 €

  Grundfos SBA 3-45 AW on uue generatsiooni täisautomaatne uputatav veeautomaat, mis on ennekõike mõeldud puhta vee pumpamiseks väikestes majapidamistes. Selle kasutamiseks tuleb ühendada veetoru ja elekter ning lasta pump kaevu - ülejäänu eest hoolitseb juba automaatika. Toote suurimaks eelisteks ongi lihtne paigaldus ning müravaba lõpplahendus. Pole vaja täiendavaid veepaake ega juhtimisseadmeid, mis vähendab oluliselt ka paigalduskulusid. 

  Grundfos SBA veeautomaadi omapäraks on ujukiga veevõtutoru, mille kaudu imetakse vesi kaevu ülemistest kihtidest - sealt, kus vee kvaliteet on oluliselt puhtam kui kaevu põhjas. Seade on varustatud kaitseklapiga, mis peatab pumba töö madala veetaseme või ülekuumenemise korral. Pump taaskäivitub automaatselt piisava veetaseme ja töötemperatuuri saavutamise juures.

  Lähemalt
 3. Veeautomaat AL-KO HW 6000 FMS Premium

  Veeautomaat AL-KO HW 6000 FMS Premium

  474,00 €

  Veeautomaat AL-KO HW 6000 FMS on Premium-seeria täisautomaatsete veeautomaatide tippmudel, mis on valmis kasutamiseks juba pakist välja võttes. Vaikne ja hooldusvaba mootor on varustatud ülekuumenemiskaitsega ning anuma survet jälgib elektroonika. Lisaks on sellel veeautomaadil integreeritud kuivalt töötamise kaitse, mis lülitab pumba automaatselt välja, kui veevarustus peaks katkema. Automaadil on Eco-režiim, mille abil saab energia kulu vähendada 15%.

  Premium seeria pumpadel on ka Flow-Measurment vee läbivoolu mõõtesüsteem, mille abil kuvatakse ekraanil kõiki tööolekekuid, sealhulgas edastusmaht ja surve ning neid saab ka elektroonika abil hõlpsasti muuta. HW 6000'l on 5-astmeline pump, mille töörežiim on samas garanteeritult vaiksem kui 73 dB.

  HW 6000 FMS Premium sisaldab ka XXL filtrit, mis kaitseb pumpa ja tagasilöögiklappi optimaalselt mustuse eest ning kindlustab nii pideva töö. Filtri puhastamiseks ja vahetamiseks saab seda kerge vaevaga välja võtta. See toode on võimas lahendus majapidamise veevarustuse tagamiseks, mis sobib ka suurema tarbimisega elamutesse.

  Lähemalt
 4. Veeautomaat AL-KO HWA 4000 Comfort

  Veeautomaat AL-KO HWA 4000 Comfort

  294,00 €

  Veeautomaat AL-KO HWA 4000 Comfort on elektrooniliselt juhitav lahendus maja ja aia varustamiseks tarbeveega. Täisautomaatne pump lülitab ennasti ise sisse ja välja tänu elektroonilisele survelülitile ning sellel kompaktsel veeautomaadil on juba integreeritud kuivalt töötamise kaitse.

  HWA 4000 Comfort sobib ideaalselt muru ja peenarde kastmiseks, muruvihmutite kasutamiseks, veesüsteemist vee või vihmavee ümber ja välja pumpamiseks jne. Tänu roostevabast terasest konstruktsioonile ning sisseehitatud eelfiltrile tagab see veeautomaat puhta vee ja laitmatu töökindluse igas olukorras.

  Lähemalt
 5. Veeautomaat T.I.P. HWW 900/25 Plus

  Veeautomaat T.I.P. HWW 900/25 Plus

  145,00 €

  Veeautomaat T.I.P. HWW 900/25 Plus sobib ideaalselt väikeste ja keskmiste majapidamiste ning suvilate varustamiseks joogi- ja majapidamisveega. Veeautomaat toimib vaikselt ning on mõõtudelt kompaktne ja energiatarbimiselt ökonoomne. Lisaks on seda mugav kasutada ka väikesemahulisteks kastmistöödeks. 600W mootor on hooldusvaba ning sel on automaatne kaitse ülekuumenemise vastu. 

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 9

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga