Veeautomaadid

2 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Veeautomaat AL-KO HW 5000 FMS Premium

  Veeautomaat AL-KO HW 5000 FMS Premium

  377,00 €

  Veeautomaat AL-KO HW 5000 FMS Premium on lihtsasti paigaldatav ja täisautomaatne veeautomaat, mis on valmis kasutamiseks juba pakist välja võttes. Vaikne ja hooldusvaba mootor on varustatud ülekuumenemiskaitsega ning anuma survet jälgib elektroonika. Lisaks on sellel veeautomaadil integreeritud kuivalt töötamise kaitse, mis lülitab pumba automaatselt välja, kui veevarustus peaks katkema.

  Premium seeria pumpadel on ka Flow-Measurment vee läbivoolu mõõtesüsteem, mille abil kuvatakse ekraanil kõiki tööolekekuid, sealhulgas edastusmaht ja surve ning neid saab ka elektroonika abil hõlpsasti muuta.

  HW 5000 FMS Premium sisaldab ka XXL filtrit, mis kaitseb pumpa ja tagasilöögiklappi optimaalselt mustuse eest ning kindlustab nii pideva töö. Filtri puhastamiseks ja vahetamiseks saab seda kerge vaevaga välja võtta. See toode on nutikas lahendus majapidamise veevarustuse tagamiseks, mis sobib ka suurema tarbimisega elamutesse.

  Lähemalt
 2. Veeautomaat AL-KO HWA 6000/5

  Veeautomaat AL-KO HWA 6000/5

  367,00 €

  Veeautomaat AL-KO HWA 6000/5 on elektrooniliselt juhitav lahendus maja ja aia varustamiseks tarbeveega. 5-astmeline pump tagab ülisuure võimsuse ka väga vaikselt töötades ning lülitab ennasti ise automaatselt sisse ja välja tänu elektroonilisele survelülitile. Lisaks on sellel kompaktsel veeautomaadil  juba integreeritud kuivalt töötamise kaitse. 

  HWA 6000/5 sobib ideaalselt muru ja peenarde kastmiseks, muruvihmutite kasutamiseks, veesüsteemist vee või vihmavee ümber ja välja pumpamiseks jne. Tänu roostevabast terasest konstruktsioonile ning sisseehitatud eelfiltrile tagab see veeautomaat puhta vee ja laitmatu töökindluse igas olukorras.

  Lähemalt

2 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga