Radiaatorid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 8

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Õliradiaator Mill Oil AB-H1500WIFI

  Õliradiaator Mill Oil AB-H1500WIFI

  161,00 €

  Mill AB-H1500WIFI on põrandapealse paigaldusega õliradiaator, mis on ideaalne 16-24 m2 suuruste ruumide soojendamiseks. Innovaatiline Mill HeatBoost tehnoloogia soojendab õhku kiirelt ja efektiivselt, ilma õhku kuivatamata. Tegu on tõelise nutiradiaatoriga, mis töötab erakordselt vaikselt ning mille integreeritud Wifi-moodul võimaldab radiaatorit juhtida ja seadistada otse Sinu mobiiltelefonist. Millheat App'iga saab lihtsa vaevaga määrata iga radiaatori jaoks sobiva töörežiimi (Comfort, Sleep, Away ja OFF) ning radiaatoril on näiteks "avatud akna" ja puhkuserežiim, millega on võimalik oluliselt säästa energiat.

  Mill radiaatoril on ümarate nurkadega modernne disain ning hõbedased alumiiniumjalad, mõjudes sedasi omaette sisustuselemendina. Millheat App on tasuta allalaetav nii iOS kui Android mobiiltelefonidele. Otseloomulikult saad radiaatorit alati reguleerida ka traditsiooniliselt, ilma Wifita ja Millheat App'ita. Mill radiaatorid teevad Sinu kodust tõelise nutikodu ning toovad majja põhjamaise hubasuse, soojuse ja heaolu tunde!

  Lähemalt
 2. Elektriradiaator Mill Steel Convection SG1200WIFI

  Elektriradiaator Mill Steel Convection SG1200WIFI

  128,00 €

  Mill SG1200WIFI on põrandapealse paigaldusega elektriradiaator, mis on ideaalne 14-18 m2 suuruste ruumide soojendamiseks. Tegu on tõelise nutiradiaatoriga, mis töötab erakordselt vaikselt ning mille integreeritud Wifi-moodul võimaldab radiaatorit juhtida ja seadistada otse Sinu mobiiltelefonist. Millheat App'iga saab lihtsa vaevaga määrata iga radiaatori jaoks sobiva töörežiimi (Comfort, Sleep, Away ja OFF) ning radiaatoril on näiteks "avatud akna" ja puhkuserežiim, millega on võimalik oluliselt säästa energiat.

  Mill radiaatoril on ümarate nurkadega modernne disain ning hõbedased alumiiniumjalad, mõjudes sedasi omaette sisustuselemendina. Millheat App on tasuta allalaetav nii iOS kui Android mobiiltelefonidele. Otseloomulikult saad radiaatorit alati reguleerida ka traditsiooniliselt, ilma Wifita ja Millheat App'ita. Mill radiaatorid teevad Sinu kodust tõelise nutikodu ning toovad majja põhjamaise hubasuse, soojuse ja heaolu tunde!

  Lähemalt
 3. Elektriradiaator Mill Steel NE800LWIFI

  Elektriradiaator Mill Steel NE800LWIFI

  111,00 €

  Mill NE800LWIFI on seinapealse paigaldusega elektriradiaator, mis on ideaalne 10-14 m2 suuruste ruumide soojendamiseks. Tegu on tõelise nutiradiaatoriga, mis töötab erakordselt vaikselt ning mille integreeritud Wifi-moodul võimaldab radiaatorit juhtida ja seadistada otse Sinu mobiiltelefonist. Millheat App'iga saab lihtsa vaevaga määrata iga radiaatori jaoks sobiva töörežiimi (Comfort, Sleep, Away ja OFF) ning radiaatoril on näiteks "avatud akna" ja puhkuserežiim, millega on võimalik oluliselt säästa energiat.

  Mill radiaator on elegantse ja minimalistliku madala disainiga - selle ümarad nurgad ning kergelt kumer esikülg on teinud selle sisekujundajate lemmikuks. Millheat App on tasuta allalaetav nii iOS kui Android mobiiltelefonidele. Otseloomulikult saad radiaatorit alati reguleerida ka traditsiooniliselt, ilma Wifita ja Millheat App'ita. Mill radiaatorid teevad Sinu kodust tõelise nutikodu ning toovad majja põhjamaise hubasuse, soojuse ja heaolu tunde!

  Lähemalt
 4. Elektriradiaator Mill Glass AV600WIFI

  Elektriradiaator Mill Glass AV600WIFI

  120,00 €

  Mill AV600WIFI on seinapealse paigaldusega elektriradiaator, mis on ideaalne 8-11 m2 suuruste ruumide soojendamiseks. Radiaatori eripäraks on klaasist esikülg, mida on lihtne puhastada ning mille elegantne disain sulandub hästi erinevate interjööridega.

  Tegu on tõelise nutiradiaatoriga, mis töötab erakordselt vaikselt ning mille integreeritud Wifi-moodul võimaldab radiaatorit juhtida ja seadistada otse Sinu mobiiltelefonist. Millheat App'iga saab lihtsa vaevaga määrata iga radiaatori jaoks sobiva töörežiimi (Comfort, Sleep, Away ja OFF) ning radiaatoril on näiteks "avatud akna" ja puhkuserežiim, millega on võimalik oluliselt säästa energiat.

  Mill radiaatoril on elegantne ja minimalistlik disain, mõjudes sedasi omaette sisustuselemendina. Millheat App on tasuta allalaetav nii iOS kui Android mobiiltelefonidele. Otseloomulikult saad radiaatorit alati reguleerida ka traditsiooniliselt, ilma Wifita ja Millheat App'ita. Mill radiaatorid teevad Sinu kodust tõelise nutikodu ning toovad majja põhjamaise hubasuse, soojuse ja heaolu tunde!

  Lähemalt
 5. Elektriradiaator Mill Steel NE1200WIFI

  Elektriradiaator Mill Steel NE1200WIFI

  139,00 €

  Mill NE1200WIFI on seinapealse paigaldusega elektriradiaator, mis on ideaalne 14-18 m2 suuruste ruumide soojendamiseks. Tegu on tõelise nutiradiaatoriga, mis töötab erakordselt vaikselt ning mille integreeritud Wifi-moodul võimaldab radiaatorit juhtida ja seadistada otse Sinu mobiiltelefonist. Millheat App'iga saab lihtsa vaevaga määrata iga radiaatori jaoks sobiva töörežiimi (Comfort, Sleep, Away ja OFF) ning radiaatoril on näiteks "avatud akna" ja puhkuserežiim, millega on võimalik oluliselt säästa energiat.

  Mill radiaator on elegantse ja minimalistliku disainiga - selle ümarad nurgad ning kergelt kumer esikülg on teinud selle sisekujundajate lemmikuks. Millheat App on tasuta allalaetav nii iOS kui Android mobiiltelefonidele. Otseloomulikult saad radiaatorit alati reguleerida ka traditsiooniliselt, ilma Wifita ja Millheat App'ita. Mill radiaatorid teevad Sinu kodust tõelise nutikodu ning toovad majja põhjamaise hubasuse, soojuse ja heaolu tunde!

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 8

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga