Lisatarvikud

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 6

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Korstentüüpi veeboiler Harvia

  Korstentüüpi veeboiler Harvia

  280,00 €

  Korstentüüpi veeboiler Harvia on mõeldud puuküttega keristele lisamiseks. 22-liitrine boiler on valmistatud roostevabast terasest ning see paigaldatakse otse kerise peale. Vesi soojeneb väga kiiresti, sest seda läbib kerise korsten ning vee võtmiseks on boileril mugav kuulkraan.

  Boiler sobib kõigile Harvia püüküttega saunakeristele, välja arvatud mudelid Harvia 50 ja Classic Top.

  Lähemalt
 2. Veepaak Skamet BOT-22 RV

  Veepaak Skamet BOT-22 RV

  150,00 €

  Veepaak Skamet BOT-22 RV on roostevabast metallist ümber suitsutoru asetsev veemahuti, mille täitmisel saadakse sooja leilivett. Veesoojendajaks on suitsutoru ning vee soojenemine toimub ahju kütmise ajal. Veepaak on pealt avatav ning selle otsas on kraan, mistõttu on saunavee võtmine äärmiselt lihtne ning mugav. Veemahuti on sobilik kõikidele puuküttega saunakeristele, mille suitsutoru läbimõõt on 115 mm. Paak mahutab kuni 22 liitrit vett.

  Lähemalt
 3. Kerisekivid Harvia 10-15 cm

  Kerisekivid Harvia 10-15 cm

  9,00 €

  Harvia originaalkerisekivid valitakse vanu traditsioone järgides nii, et need tagaksid parima leili ning mõnusa meeleolu. Kivid on tükeldatud ning valitud pidades silmas saunakerise ühtlast sooja jaotuvust ning nende koostis ühtib ideaalselt Harvia keriste vajadustega.

  Kerisekivide diameeter on 10-15 cm, mis on sobilik suurus enamikele Harvia puukeristele ning suurematele elektrikesristele. Suuremad kivid salvestavad rohkem soojust ning tagavad mõnusa leili ka pikemateks saunaskäikudeks. Ühes pakis on 20 kg kerisekive.

  Lähemalt
 4. Kerisekivid Helo

  Kerisekivid Helo

  9,00 €

  Helo kerisekivid säilitavad ja taluvad kõrgeid temperatuure ning vabastavad kiirelt auru, kui kividele leilivett visata. Mida rohkem on kive kerisel, seda pehmem aur neist eraldub. Helo kerisekivid on sobilikud kõikidele puu- ja elektrikeristele. Komplektis on 20 kg kerisekive.

  Lähemalt
 5. Veepaak Skamet BOT-25

  Veepaak Skamet BOT-25

  123,00 €

  Veepaak Skamet BOT-25 on ümber suitsutoru asetsev veemahuti, mille täitmisel saadakse sooja leilivett. Veesoojendajaks on suitsutoru ning vee soojenemine toimub ahju kütmise ajal. Veepaak on pealt avatav ning selle otsas on kraan, mistõttu on saunavee võtmine äärmiselt lihtne ning mugav. Veemahuti on sobilik kõikidele puuküttega saunakeristele, mille suitsutoru läbimõõt on 115 mm. Paak mahutab kuni 25 liitrit vett.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 6

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga