Dušikomplektid
-
Dušikomplekt Duschy Alasca must
101,00 €Duschy Alasca on musta värvi, kroomitud detailidega dušikomplekt, mille komplekti kuulub kolme režiimiga antikalk käsidušš, dušilift, dušivoolik ja ümmargune laedušš (Ø240 mm). Dušipaneeli kõrgus on 930mm ning ülemise kinnituse kõrgus on reguleeritav.
Dušikomplekt on võimalik kokku sobitada juba olemasoleva segistiga või soovi korral sobiv segisti eraldi juurde osta.
Lähemalt -
Dušikomplekt Kielle Vega 20618SN14 mattmust
Tavahind: 225,00 €
Erihind 135,00 €
Kielle Vega 20618SN14 on mattmusta värvi käsidušikomplekt kuhu kuulub Kielle Vega käsidušš, segisti, dušilift ning dušivoolik. Ümara disainiga käsidušil on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Kielle Vega seinale kinnitatav segisti on ühe kahvaga, millega saab reguleerida nii temperatuuri kui ka veevoolu hulka. Käsidušil on Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.
Mattmust dušilift (700mm) on reguleeritava kõrgusega. Dušivooliku pikkus on 1500mm, lisaks on dušivoolikul AntiTwist süsteem, pakkudes veelgi pikemat eluiga ja vältimaks vooliku keerdumist. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Käsidušikomplekt Kielle Vega 20418SE74 mattmust
Tavahind: 172,00 €
Erihind 103,00 €
Kielle Vega 20418SE74 onstiilset mattmusta värvi dušikomplekt, mis koosneb kandilise disainiga käsidušist (120mm x 110mm), reguleeritavast dušiliftist ning Kielle dušivoolikust. Mattmust käsidušš on 3 erineva pihustusrežiimiga- MistFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Mattmust dušilift (700mm) on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest. Dušilihtil on reguleeritava kõrgusega dušihoidik. Dušivoolik (1500mm) on sileda pinnaga, lihtsasti puhastatav ning varustatud AntiTwist süsteemiga, vältimaks dušivooliku keerdumist. Ka käsidušil on Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Kielle – too Saksa kvaliteet oma vannituppa.
Lähemalt -
Seinasisene dušikomplekt Armatura Malaga must
378,00 €Armatura Malaga stiilne musta värvi dušikomplekt on ideaalne lahendus kaasaegse vannitoa sisustamiseks - seinasisene paigaldus ja varjatud süsteemid säästavad ruumi ning annavad vannitoale puhta ja minimalistliku ilme.
Armatura Malaga dušikomplekti pinna katmiseks on kasutatud PVD- vaakumtehnoloogiat, mis annab sellele kõrge hõõrde- ja kriimustuskindluse. Oluline on ka see, et selline tehnika on keskkonnasõbralikum kui kõik muud katmis- ja värvimismeetodid.
Komplekti kuulub kolme pihustusrežiimiga käsidušš, vihmadušš (211mm x 321mm), seinasisene termostaatsegisti, seinasisene tööelement ja PVC dušivoolik (150 cm). Lisaks on komplektiga kaasas kõik paigaldamiseks vajalikud kinnitused.
Malaga sari ühendab endas kaasaegse- ja keskkonnasõbraliku disaini - iseloomulik sirgjooneline vorm ja pehmed kumerused annavad segistile minimalistliku ilme ning säästlik aeraator vähendab veekulu mitmekümne protsendi võrra.
Lähemalt -
Dušikomplekt Kielle Nefia 20627SN74 mattmust
Tavahind: 199,00 €
Erihind 119,00 €
Kielle Nefia 20627SN74 on mattmusta värvi käsidušikomplekt kuhu kuulub käsidušš, segisti, dušilift ning dušivoolik. Käsidušil (Ø130mm) on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Kielle Nefia seinale kinnitatav segisti on ühe kahvaga, millega saab reguleerida nii temperatuuri kui ka veevoolu hulka. Käsidušil on ka QuickClean katlakivivastane süsteem- katlakivi ja mustuse saab silikoonpihustitelt lihtsalt lapiga maha pühkida.
Roostevabast terasest valmistatud dušiliftil (700mm) on reguleeritava kõrgusega dušihoidik. Dušivooliku pikkus on 1500mm, lisaks on dušivoolikul AntiTwist süsteem, pakkudes veelgi pikemat eluiga ja vältimaks vooliku keerdumist. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt


