Dušikomplektid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 156

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Dušikomplekt Grohe New Tempesta Cosmopolitan 160

  Dušikomplekt Grohe New Tempesta Cosmopolitan 160

  Tavahind: 625,00 €

  Erihind 264,00 €

  Grohe New Tempesta Cosmopolitan 160 on täiuslik dušikomplekt. Dušikomplekti kuuluvad laedušš Euphoria Cosmopolitan 160, käsidušš New Tempesta Cosmopolitan 100, Silverflex dušivoolik ning termostaatsegisti. 

  Komplektis sisalduval termostaatsegistil on TurboStat süsteem, mis tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata vee rõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba üle segisti kuiva lapiga ning veepritsmed ja mustus on kadunud. Segisti teeb turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.

  Laedušil on DreamSpray süsteem, mis teeb duši nautimise luksuslikuks kogemuseks. Lisaks on võimalik liigutada laeduši 180° tagades täiusliku mugavuse. 

   

  Lähemalt
 2. Dušikomplekt Gustavsberg Estetic Round mattmust

  Dušikomplekt Gustavsberg Estetic Round mattmust

  Tavahind: 699,00 €

  Erihind 639,00 €

  Gustavsberg Estetic Round on luksuslik mattmust dušikomplekt, millel on üliõhuke ümar laedušš. Komplekti kuulub tugeva veesurvega peadušš (Ø250 mm), 3-funktsiooniline nupuga käsidušš, minimalistliku disainiga termostaatsegisti ning dušivoolik.

  Gustavsberg Estetic dušikomplekt reageerib koheselt torustikus tekkida võivatele veerõhu ja -temperatuuri muutustele, tagades ühtlase veetemperatuuri. Safe Touch tehnoloogia vähendab segisti esikülje kuumenemist. Komplekti paigalduskõrgus on mugavalt reguleeritav vahemikus 770-1165 mm.

  Lähemalt
 3. Dušikomplekt Grohe Grohtherm 800

  Dušikomplekt Grohe Grohtherm 800

  Tavahind: 287,00 €

  Erihind 141,00 €

  Grohe Grohtherm 800 on turvaline ja ergonoomiline dušikomplekt, millel on vee ühtlase temperatuuri tagamiseks kasutusel TurboStat termostaat. Dušisegistil on ergonoomiline käepide ning SafeStop nupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C. Lisaks on sellel segistil EcoButton nupp, mis aitab igapäevaselt säästa vett.

  Komplekti kuulub Grohtherm 800 termostaatsegisti ning New Tempesta 60 cm kõrgune dušilift koos käsidušiga (2 pihustusrežiimiga). Paigalduseks vajalikud ekstsentrikud ning katteplaadid sisalduvad komplektis.

  Lähemalt
 4. Dušikomplekt Wasser Onyx

  Dušikomplekt Wasser Onyx

  299,00 €

  Wasser Onyx on luksuslik dušikomplekt, mille disainis on ühendatud moodne Onyx-sügavmust viimistlus ning viktoriaanlik disain. Segistile lisab paraja annuse rustikaalsust õrnalt pronksjas servaviimistlus, millega segisti ääred ümbritsetud on. Tulemuseks on stiilne ja multifunktsionaalne dušikomplekt.

  Komplekti kuulub eridisainiga käsidušš, 20 cm diameetriga laedušš ning segisti allosas 180-kraadi pööratav tila, mis on praktiline lisa igapäevasele dušisegistile ja ühtlasi hea lahendus vanni täitmiseks.

  Dušisegisti komplektis on paigalduseks vajaminevad tarvikud ning laeduši (vihmaduši) kõrgus on reguleeritav. Wasser Onyx dušikomplekt on vastupidav ning täiskomplektne lahendus Sinu vannituppa.

  Lähemalt
 5. Dušikomplekt Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo

  Dušikomplekt Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo

  Tavahind: 1 350,00 €

  Erihind 695,00 €

  Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo on äärmiselt luksuslik dušikomplekt. Komplektis sisaldub SmartControl termostaatsegisti, laedušš Rainshower 310, käsidušš Euphoria 110 ning Silverflex dušivoolik. 

  Laedušil on DreamSpray süsteem, mis teeb dušši nautimise luksuslikuks kogemuseks. Võimalik on valida 2 erineva pihustussüsteemi vahel, kusjuures olenemata valitud süsteemist tagab laedušš alati ühtlase veevoolu. 

  Grohe SmartControl on innovatiivsete vajutusnuppudega dušisegisti, mida on võimalik kasutada ka riiulina. Seade on varustatud Grohe CoolTouch tehnoloogiaga, mis on eriti turvaline väikelastega peredele - segisti ei ole kunagi liiga kuum puudutades. Lisaks teeb segisti turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab samuti lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C. 

  TurboStat süsteem tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata veerõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba kuiva lapiga üle segisti ning veepritsmed ja mustus on kadunud. 

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 156

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga