Dušikomplektid
-
Vannisegisti Kielle Vega käsidušiga Gun Metal
155,00 €Kielle Vega on stiilne Gun Metal värvi vannisegisti komplekt, kuhu kuulub vannisegisti, käsidušš, käsiduši hoidja ning dušivoolik.
Vannisegisti on ühe kahvaga ning sellega saab reguleerida nii veesurvet kui ka - temperatuuri. Neoperl Cascade SLC aeraator tagab ühtlase veevoolu ja lihtsa puhastuse- katlakivi eemaldamiseks piisab sõrmega pühkimisest. Diverteriga saab vahetada veevoolu vanni ja duši vahel. Keraamiline 35mm tööelement tagab sujuva veevoolu- ja temperatuuri reguleerimise.
Oudee käsidušil ( Ø130mm ) on kolm pihustusrežiimi- SilkFlow, Massage ja Combined ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast. Režiimid on vahetatavad mugava nupuvajutusega. TouchClean tehnoloogia tagab düüside lihtsa puhastamise- katlakivi eemaldamiseks piisab kergest pühkimisest.
Seinale kinnitatav käsiduši hoidja ning dušivoolik (1500mm) on samuti Gun Metal viimistlusega. Lisaks on dušivoolikul AntiTwist süsteem, mis ei lase voolikul keerdu minna.
Kielle – too Saksa kvaliteet oma vannituppa.
Lähemalt -
Seinasisene dušikomplekt Kielle Vega 20618SP24 mattmust
215,00 €Kielle Vega 20618SP24 on mattmusta värvi dušikomplekt, kuhu kuulub seinasisene segisti, dušilift, vihmadušš ning käsidušš. Seinasisene Vega segisti on ühe kahvaga, millega saab reguleerida nii vee temperatuuri kui ka veevoolu hulka. Diverteriga on vahetatav veevool käsi- ja vihmaduši vahel. Segisti seinasisene tööelement sisaldub komplektis.
Mattmust, ümmarguse disainiga vihmadušš, (Ø260) on ühe pihustusrežiimiga. Käsidušš on kolme erineva pihustusrežiimiga- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Roostevabast terasest valmistatud dušiliftil (700mm) on reguleeritava kõrgusega dušihoidik, sileda pinnaga dušivoolik (1500mm) on varustatud AntiTwist, ehk keerdumisvastase süsteemiga. Mõlemal dušil on Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Dušikomplekt Kielle Oudee 20602014 mattmust
264,00 €Kielle Oudee 20602014 on stiilne mattmusta värvi dušikomplekt, kuhu kuulub termostaatsegisti, vihmadušš ning käsidušš. Kielle Oudee termostaatsegisti on ümara disainiga ja kahe kahvaga, millest üks reguleerib temperatuuri ning teine nii veevoolu hulka kui ka veevoolu käsi- ja vihmadušši vahel. Safety Stop on seadistatud 38°C peale.
Oudee vihmadušš on ümara disainiga, 260 mm läbimõõduga ning reguleeritava kõrgusega, pakkudes meeldivat dušikogemust. Reguleeritava kõrgusega käsidušil (Ø130mm) on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Mõlemal dušil on Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segistite vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Mainimata ei saa jätta ka pihustitest moodustatud kaunist lilleõie imitatsiooni.
Sileda pinnaga dušivoolik (1500mm) on AntiTwist, ehk keerdumisvastase süsteemiga. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Seinasisene dušikomplekt Kielle Arkas I 20611SP10 kroom
227,00 €Kielle Arkas I 20611SP10 on kaunis kroomi värvi dušikomplekt, kuhu kuulub seinasisene segisti, vihmadušš, käsidušš ning dušilift. Kielle Arkas I seinasisene segisti on kandilise disaini ja ühe kahvaga reguleeritav. Diverteriga on vahetatav veevool vihma- ja käsiduši vahel. Segisti seinasisene tööelement sisaldub koplektis.
Arkas I vihmadušš (360 x 240 mm) on suur ja kandilise disainiga, pakkudes meeldivat dušikogemust kõigile. Vihmaduši kinnitamiseks vajaliku dušitoru pikkus on 430mm. Käsidušil (120 x 110 mm) on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Mõlemal dušil on Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Roostevabast terasest valmistatud dušilifti kõrgus on 700mm ning sellel on reguleeritava kõrgusega dušihoidik. Sileda pinnaga dušivoolik (1500mm) on AntiTwist, ehk keerdumisvastase süsteemiga.
Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Seinasisene dušikomplekt Kielle Oudee 20602SPT24 mattmust
360,00 €Kielle Oudee 20602SPT24 on stiilne mattmusta värvi dušikomplekt, kuhu kuulub seinasisene termostaatsegisti, vihmadušš, käsidušš ning seinale kinnitatav dušihoidja. Kielle Oudee seinasisene termostaatsegisti on vastupidavast roostevabast terasest, ümara disaini ja ühe kahvaga reguleeritav. Vihma- ja käsiduši veevoolu vahetamine käib lihtsa nupuvajutusega. SafeStop on seadistatud 38°C peale. Segisti seinasisene tööelement sisaldub koplektis.
Ümmargune Oudee vihmadušš (Ø260mm) on suur ja ühe pihustusrežiimiga. Vihmaduši kinnitamiseks vajaliku dušitoru pikkus on 350mm. Käsidušil (Ø130) on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Mõlemal dušil on ka Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Sileda pinnaga dušivoolik (1500mm) on AntiTwist, ehk keerdumisvastase süsteemiga. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt