Dušikomplektid

Tooted 31 kuni 35 koguarvust 118

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 5
  2. 6
  3. 7
  4. 8
  5. 9

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Käsidušikomplekt Oras Apollo 520

    Käsidušikomplekt Oras Apollo 520

    66,00 €

    Oras Apollo 520 on praktiline ning tänapäevane käsidušikomplekt. Kompaktne dušikomplekt sobib igasse vannituppa oma minimalistliku disaini ja kõikide lisadega. Kroomviimistlusega dušikomplekt sisaldab käsidušši, 650 mm dušlifti, seebialust ja 1500 mm dušivoolikut.

    Oras Apollo tooteseeria on enim hinnatud oma ajatu disaini poolest. Apollo tooted on geomeetrialt selge disainiga, mis aitab kaasa faktile, et need lahendused sobivad igasse vannituppa. Oras Apollo sortiment on nüüdseks laienenud oma Style toodetega, kust leiab eriliselt disainitud tooteid koos praktiliste detailidega.

    Lähemalt
  2. Dušikomplekt Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 1jet kroom

    Dušikomplekt Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 1jet kroom

    350,00 €

    Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 1jet on kroomi viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata.

    Dušikomplekti kuulub Vernis termostaatsegisti, Vernis Shape 230 1jet laedušš (230 x 170 mm), Vario käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused. Segistil on kroomi värvi lõppviimistlus.

    Käsidušil on kaks erinevat pihustirežiimi: Rain ning IntenseRain. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega. Laedušil on 1 pihustusrežiim Rain ning laeduši nurk on reguleeritav.

    Lähemalt
  3. Dušikomplekt Hansgrohe Croma 100 Multi / Ecostat 1001 SL Combi 90

    Dušikomplekt Hansgrohe Croma 100 Multi / Ecostat 1001 SL Combi 90

    185,00 €

    Vannitoakomplekt Hansgrohe Croma 100 Multi / Ecostat 1001 SL Combi 90 koosneb Ecostat 1001 SL termostaatsegistist ning Croma 100 Multi / Unica'C dušikomplektist ning komplekt on mõeldud kasutamiseks näiteks dušinurgas või saunas. Termostaatsegisti mäletab ning hoiab eelvalitud temperatuuri, mis teeb pesemise mugavaks ning ohutuks. Rõhu- ja temperatuurikõikumiste äärmiselt kiire korrigeerimine kaitseb põletuste eest – kui temperatuur on kord valitud, jääb see ühtlaselt püsima. Ecostop-funktsiooni abil võite vähendada duši veetarvet kuni 50% võrra, hoides kokku energiat. Komplekti kuulub ka Croma 100 Multi käsidušš, Unica'C dušilift (90 cm), Isiflex dušivoolik (160 cm) ja Casetta'C seebialus. Käsidušil on võimalik valida kolme erineva pihustusrežiimi vahel: Rain, Mono, Massage. Hansgrohe töötab välja tooteid, mis on mõeldud kestma, pakkudes täit rahulolu ja äärmiselt köitvat kujundust. Hansgrohe - see on efektiivne vee nauding!

    * Ecostop-nupp, mis piirab veevoolu 10 l/min;
    * ohutus-stopp 38°C juures;
    * tagasilöögiklapid;
    * eelreguleeritav sooja vee piirang;
    * S-kujulised müravaigistavad ühendused.

    Lähemalt
  4. Käsidušikomplekt Hansgrohe Croma Select E Vario EcoSmart 90

    Käsidušikomplekt Hansgrohe Croma Select E Vario EcoSmart 90

    107,00 €

    Hansgrohe Croma Select E Vario EcoSmart on dušikomplekt, mis koosneb Croma Select E Vario EcoSmart käsidušist (Ø 110mm), Unica'Croma dušiliftist (0,90m), Isiflex dušivoolikust (1,60m) ja seinakinnitusest. Käsidušš pakub erinevaid pihustusrežiime igaks meeleoluks: TurboRain, IntenseRain ja Rain. EcoSmart käsiduši voolupiirang on 9l/min. Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool.

    Lähemalt
  5. Dušikomplekt Grohe Tempesta Cosmopolitan System 250 Cube

    Dušikomplekt Grohe Tempesta Cosmopolitan System 250 Cube

    393,00 €

    Grohe Tempesta Cosmopolitan System 250 Cube on täiuslik dušikomplekt. Dušikomplekti kuuluvad laedušš Tempesta 250 Cube, käsidušš Tempesta Cosmopolitan 100, Rotaflex dušivoolik ning termostaatsegisti. 

    Komplektis sisalduval termostaatsegistil on TurboStat süsteem, mis tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata vee rõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba üle segisti kuiva lapiga ning veepritsmed ja mustus on kadunud. Segisti teeb turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.

    Laedušil on DreamSpray süsteem, mis teeb dušši nautimise luksuslikuks kogemuseks. Lisaks on võimalik liigutada laeduši 180° tagades täiusliku mugavuse. 

     

    Lähemalt

Tooted 31 kuni 35 koguarvust 118

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 5
  2. 6
  3. 7
  4. 8
  5. 9

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas