Dušisegistid
-
Dušisegisti Hansgrohe Logis
93,00 €Hansgrohe Logis seeria tooteid iseloomustab pilkupüüdev disain, erakordne mugavus ja innovaatilisus. Puhtad jooned ja õrnalt kumerad segisti pinnad on tõeliseks pilgupüüdjateks Sinu valamul, vannil, dušinurgas või bideel. Logis seeria segistitel on kasutusel innovaatilised tehnoloogiad EcoSmart, CoolStart ja AirPower, mis muudavad segistid ka keskkonnasõbralikuks ja säästlikuks.
Logis on klassikalise disainiga Hansgrohe dušisegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Segisti voolupiirang on 17l minuti kohta ning tsentrite vahemik on 150±12mm.
Lähemalt -
Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Metropol kroom - Outlet Diil
Tavahind: 338,00 €
Erihind 287,00 €
Hansgrohe Metropol seeria tooted rõhutavad täpsust ja geomeetrilisust. Seeriasse kuulub suur valik erinevaid segisteid, mis erinevad käepideme disaini, segisti kõrguse ja jooksutoru pikkuse poolest, pakkudes hulgaliselt erinevaid kombineerimisvõimalusi.
Hansgrohe Metropol on segisti, mis sobib ühthästi nii dušinurka kui ka vannile. Üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri ning ühe nupuvajutusega on lihtne suunata veevool dušši ja vajadusel tagasi segistisse. Segisti voolupiirang on 22l minuti kohta ning tsentrite vahemik on 150±12mm.
Lähemalt -
Termostaat dušisegisti Oras Nova 7461
168,00 €Oras Nova 7461 on minimalistliku disainiga ning kroomviimistlusega termostaat dušisegisti. Oras Nova seeria tooted on loodud sidudes omavahel kaasaegse disaini ja energiasäästlikkuse, samal ajal tagades täieliku funktsionaalsuse. Vee- ja energiasäästlikus on tagatud tänu EcoFlow vee vooluhulga kontrollimise tehnoloogiale.
Segistil on kaks pööratavat kahva, kus üks on veevooluhulga seadekahv ning teine on turvapiirajaga temperatuuriseadekahv. Termostaatsegisti on varustatud ka prügipüüdurite ja tagasilöögiklappidega.
Oras Nova 7461 on termostaadiga dušisegisti, mille puhul kuum vesi tuleb vasakult ning külm vesi paremalt. Oras Noval on olemas mudel ka vastupidise toruühenduse jaoks (Oras Nova 7471).
Lähemalt -
Dušikomplekt Damixa Silhouet teras
1 181,00 €Damixa Silhouet on luksuslik dušikomplekt, mille juures on ühendatud moodne terasviimistlus ning klassikaline disain. Tulemuseks on stiilne, multifunktsionaalne ja vastupidav dušikomplekt, mis sobib erinevatesse interjööridesse ning vajadustele.
Komplekti kuulub eridisainiga 11 cm diameetriga käsidušš, 25 cm diameetriga laedušš, termostaatsegisti ja 1750 mm dušivoolik. Laeduši kõrgus on reguleeritav ning segisti tsentrite vahemik on 150±16mm.
Lähemalt -
Seinasisene dušikomplekt Kielle Arkas I 20611SPT44 mattmust
Tavahind: 544,00 €
Erihind 326,00 €
Kielle Arkas I 20611SPT44 on stiilne mattmusta värvi dušikomplekt, kuhu kuulub seinasisene termostaatsegisti, vihmadušš, käsidušš ning käsidušihoidja. Arkas I termostaatsegisti tagab ühtlase veevoolu ja temperatuuri olenemata rõhu muutustest, SafeStop on seadistatud 38°C peale ning segisti seinasisene tööelement sisaldub koplektis. Vihma- ja käsiduši veevoolu vahetamine käib lihtsa nupuvajutusega.
Arkas I vihmadušš pakub meeldivat dušikogemust kõigile ning käsidušil on kolm erinevat pihustusrežiimi - SilkFLow, Intense ja Combined. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Mõlemal dušil on TouchClean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Sileda pinnaga dušivoolik (1500mm) on AntiTwist, ehk keerdumisvastase süsteemiga. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt


