Käsidušid

Tooted 46 kuni 50 koguarvust 104

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 8
  2. 9
  3. 10
  4. 11
  5. 12

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Käsidušikomplekt Hansgrohe Croma Select E Vario EcoSmart 90

    Käsidušikomplekt Hansgrohe Croma Select E Vario EcoSmart 90

    126,00 €

    Hansgrohe Croma Select E Vario EcoSmart on dušikomplekt, mis koosneb Croma Select E Vario EcoSmart käsidušist (Ø 110mm), Unica'Croma dušiliftist (0,90m), Isiflex dušivoolikust (1,60m) ja seinakinnitusest. Käsidušš pakub erinevaid pihustusrežiime igaks meeleoluks: TurboRain, IntenseRain ja Rain. EcoSmart käsiduši voolupiirang on 9l/min. Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool.

    Lähemalt
  2. Käsidušikomplekt Ideal Standard Idealrain EVO Diamond B2621

    Käsidušikomplekt Ideal Standard Idealrain EVO Diamond B2621

    97,00 €

    Ideal Standard Idealrain EVO Diamond B2621 on ajatu stiiliga ja kroomviimistlusega dušikomplekt. Komplekti kuulub kolme pihustusrežiimiga kandilise kujuga käsidušš, mis on loodud pakkuma maksimaalseid dušinaudinguid.

    Komplektiga on kaasas veel dušivoolik, dušilift ning seebialus. Idealrain dušikomplekt sobib ideaalselt kokku Ideal Standard termostaatsegistitega.

    Lähemalt
  3. Dušikomplekt Kielle Vega 20618SN10 kroom

    Dušikomplekt Kielle Vega 20618SN10 kroom

    Tavahind: 209,00 €

    Erihind 125,00 €

    Kielle Vega 20618SN10 on kroomi värvi käsidušikomplekt kuhu kuulub Kielle Vega käsidušš, segisti, dušilift ning dušivoolik. Ümara disainiga käsidušil on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.

    Kielle Vega seinale kinnitatav segisti on ühe kahvaga, millega saab reguleerida nii temperatuuri kui ka veevoolu hulka. Käsidušil on ka Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.

    Roostevabast terasest valmistatud dušiliftil (700mm) on reguleeritava kõrgusega dušihoidik. Dušivooliku pikkus on 1500mm, lisaks on dušivoolikul AntiTwist süsteem, pakkudes veelgi pikemat eluiga ja vältimaks vooliku keerdumist. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!

    Lähemalt
  4. Käsidušš Armatura Moza Premium harjatud kuld

    Käsidušš Armatura Moza Premium harjatud kuld

    34,00 €

    Armatura Moza Premium on kauni harjatud kuldse viimistlusega käsidušš, mille pinna katmiseks on kasutatud PVD- vaakumtehnoloogiat, mis annab sellele kõrge hõõrde- ja kriimustuskindluse. Oluline on ka see, et selline tehnika on keskkonnasõbralikum kui kõik muud katmis- ja värvimismeetodid. Lihtne ja elegantne käsidušš mis sobib hästi kokku teiste Armatura Moza seeria toodetega!

    Lähemalt
  5. Käsidušš Kielle Oudee EcoSpare 20402010E kroom

    Käsidušš Kielle Oudee EcoSpare 20402010E kroom

    Tavahind: 65,00 €

    Erihind 39,00 €

    Kielle Oudee EcoSpare 20402010E on kauni kroomviimistlusega käsidušš. Käsidušil (Ø130mm) on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, Intense ja Combined. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.

    EcoSpare võimaldab vooluhulga piiramist vastavalt vajadusele kas 6l/min või 9l/min. Kielle käsidušil on ka TouchClean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.

    Käsiduši hoidja, segisti ega dušivoolik komplekti ei kuulu. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!

    Lähemalt

Tooted 46 kuni 50 koguarvust 104

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 8
  2. 9
  3. 10
  4. 11
  5. 12

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas