Käsidušid
-
Dušikomplekt Kielle Nefia 20627SN80 kroom
101,00 €Kielle Nefia 20627SN80 on kroomi värvi kandilise disainiga käsidušikomplekt kuhu kuulub käsidušš, segisti, dušilift ning dušivoolik. Käsidušil (Ø130mm) on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Kielle Nefia seinale kinnitatav segisti on ühe kahvaga, millega saab reguleerida nii temperatuuri kui ka veevoolu hulka. Käsidušš on varustatud äärmiselt mugava Click&Clean süsteemiga. Nupule vajutades väljuvad nõelad, mis lükkavad silikoonpihustitest katlakivi ja mustuse välja.
Dušilift (700mm) on reguleeritava kõrgusega dušihoidjaga. Dušivooliku pikkus on 1500mm, lisaks on dušivoolikul AntiTwist süsteem, pakkudes veelgi pikemat eluiga ja vältimaks vooliku keerdumist. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Käsidušš Armatura Moza harjatud kuld
16,00 €Armatura Moza on kauni harjatud kuldse viimistlusega käsidušš, mille pinna katmiseks on kasutatud PVD- vaakumtehnoloogiat, mis annab sellele kõrge hõõrde- ja kriimustuskindluse. Oluline on ka see, et selline tehnika on keskkonnasõbralikum kui kõik muud katmis- ja värvimismeetodid.
Armatura Moza käsidušil on kolm erinevat režiimi, pakkudes mõnusat dušikogemust kõigile. Lisaks on käsidušš on varustatud Easy Clean funktsiooniga, mis hoiab ära katlakivi ja mustuse kogunemise düüsidesse.
Lähemalt -
Käsidušš Hansgrohe Pulsify Select S 105 3jet Activation
32,00 €Hansgrohe Pulsify S 105 3jet on võimas kolme funktsiooniga käsidušš. Tegemist on käsidušiga, millel on nauditavalt suur dušipea (Ø 105 mm). Käsidušil on võimalik valida kolme erineva funktsiooni vahel: PowderRain, IntenseRain, MonoRain, midagi igaks olukorraks. Pihustusrežiimide vahetamine käib läbi Select vajutusnupu.
Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool. Quick Clean katlakivivastane süsteem suurendab käsiduši vastupidavust: katlakivi võib silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.
Lähemalt -
Käsidušikomplekt Kielle Oudee 20402SE40 130 kroom/must
63,00 €Kielle Oudee 20402SE40 130 kaunis kroomi värvi käsidušikomplekt, kuhu kuulub ka dušilift. Ümara disainiga käsidušil (Ø130mm) on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega. Kielle Oudee käsidušil on ka Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.
Komplekti kuulub ka läikiva viimistlusega dušilift (700mm). Dušilift on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest ning dušihoidiku kõrgus on reguleeritav, pakkudes mugavat dušikogemust kõigile. Dušivoolik on samuti kroomi värvi ning sileda pinnaga, muutes puhastamise eriti lihtsaks. Lisaks on dušivoolikul AntiTwist süsteem vältimaks vooliku keerdumist. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Käsidušikomplekt Hansgrohe Pulsify Select S 105 3jet Relaxation 90 cm mattmust
152,00 €Hansgrohe Pulsify S 105 3jet on võimas kolme funktsiooniga käsidušš. Tegemist on käsidušiga, millel on nauditavalt suur dušipea (Ø 105 mm). Käsidušiga on komplektis ka dušilift ning dušivoolik. Käsidušil on võimalik valida kolme erineva funktsiooni vahel: PowderRain, IntenseRain, Massage spray, midagi igaks olukorraks. Pihustusrežiimide vahetamine käib läbi Select vajutusnupu.
Käsidušš sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool. Quick Clean katlakivivastane süsteem suurendab käsiduši vastupidavust: katlakivi võib silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.
Lähemalt