Käsidušid

4 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Käsidušš Oras Bidetta 242050

  Käsidušš Oras Bidetta 242050

  16,00 €

  Bidetta käsidušiga on alati võimalik pesta intiimseid kehaosi, sest see asub tualettpoti kõrval. Seega on pesemisvõimalus saadaval ka kohtades, kus bidee paigaldamine ei ole võimalik.

  Oras Bidetta käsidušš täiustab Orase segistite kasutusvõimalusi eriti väikestes tualettruumides ja vannitubades. Lisaks isiklikule hügieenile on käsidušiga lihtne pesta ka näiteks kingi või isegi lemmikloomi. Paindlik ja mitmekülgne. Sobib nii uutesse kui vanadesse ruumidesse – uus standard hügieenis ning energia ja vee säästmisel!

  Lähemalt
 2. Dušilift Wasser Round

  Dušilift Wasser Round

  Tavahind: 19,00 €

  Erihind 14,00 €

  Round on tugeva konstruktsiooniga kroomitud dušilift. Dušihoidiku kõrgust saab reguleerida ning fikseerida nupuvajutusega. Komplekti kuulub ka kroomitud seebialus mille kõrgust saab samuti reguleerida.

   

  Lähemalt
 3. Käsidušš Oras Sensiva 242010

  Käsidušš Oras Sensiva 242010

  28,00 €

  Tegemist on Oras Sensiva dušikomplekti kuuluva käsidušiga. Oras Sensiva muutub kerge vajutusega tavalisest dušist masseerivaks. Oras Sensiva on isepuhastuva ehitusega, vältides katlakivist tingitud ummistusi.

  Lähemalt
 4. Käsidušš Wasser Round

  Käsidušš Wasser Round

  Tavahind: 9,00 €

  Erihind 8,00 €

  Round on käsidušš millel on vastupidav korpus ning 3-erinevat veejoa režiimi: klassikaline dušš, vihmadušš ning massaažifunktsioon. Käsiduši düüsid on katlakivi tekkimist takistava silikoonkattega ning komplektis on 1,5 m pikkune kroomkaitsega dušivoolik ning seinakinnitus.

  Vooliku kinnituse läbimõõt on 1/2''.

   

  Lähemalt

4 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga