Lisatarvikud

Tooted 141 kuni 145 koguarvust 194

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 27
  2. 28
  3. 29
  4. 30
  5. 31

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Vihmadušš Kielle Oudee 260 20102000 kroom

    Vihmadušš Kielle Oudee 260 20102000 kroom

    Tavahind: 87,00 €

    Erihind 52,00 €

    Kielle Oudee 20102000 on kroomi värvi, mustade detailidega, vihmadušš. Ümara disainiga Kielle Oudee vihmadušil (Ø260) on üks pihustusrežiim, lisaks on dušš varustatud Quick Clean katlakivivastase süsteemiga, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Mainimata ei saa jätta ka silikoonpihustitest moodustadud lilleõie imitatsiooni, mis lisab dušile veelgi omapära.

    Paigaldamiseks vajalik dušitoru komplekti ei kuulu, vihmadušile sobib standardne G ½ ühendusega dušitoru. Praktiline ja stiilne valik avarama duširuumi jaoks. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!

    Lähemalt
  2. Käsidušikomplekt Armatura Moza harjatud kuld

    Käsidušikomplekt Armatura Moza harjatud kuld

    48,00 €

    Armatura Moza on ajatu stiiliga ning kauni harjatud kuldse viimistlusega käsidušikomplekt. Armatura Moza pinna katmiseks on kasutatud PVD- vaakumtehnoloogiat, mis annab sellele kõrge hõõrde- ja kriimustuskindluse. Oluline on ka see, et selline tehnika on keskkonnasõbralikum kui kõik muud katmis- ja värvimismeetodid.

    Komplekti kuulub kolme erineva režiimiga käsidušš, seinale kinnitatav dušihoidik ja PVC dušivoolik (150 cm). Lisaks on komplektiga kaasas paigaldamiseks vajalikud kinnitused. 

    Lähemalt
  3. Käsidušš Kielle Nefia EcoSpare 20427004E mattmust

    Käsidušš Kielle Nefia EcoSpare 20427004E mattmust

    Tavahind: 55,00 €

    Erihind 33,00 €

    Kielle Nefia EcoSpare 20427004E on ergonoomilise disaini ja stiilset mattmusta värvi käsidušš. Ümara peaga (Ø120mm) käsidušil on 3 pihustusrežiimi, mis pakuvad meeldivat dušikogemust kõigile- SilkFlow, Combined ja Intense. Režiimid on vahetatavad dušiotsiku keeramisel.

    EcoSpare võimaldab vooluhulga piiramist vastavalt vajadusele kas 6l/min või 9l/min. See Kielle Nefia käsidušš sobib oma disaini poolest ideaalselt ka väiksematesse vannitubadesse, pakkudes siiski mitmekülgset dušielamust. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!

    Lähemalt
  4. Vihmadušš Kielle Nefia 20127000 kroom

    Vihmadušš Kielle Nefia 20127000 kroom

    Tavahind: 77,00 €

    Erihind 46,00 €

    Kielle Nefia 20127000 on kauni kroomviimistlusega vihmadušš. Ümara disainiga Kielle Nefia vihmadušš (Ø300) on ühe pihustusrežiimiga, mis pakub meeldivat dušikogemust kõigile. Lisaks on dušš varustatud TouchClean katlakivivastase süsteemiga, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.

    Paigalduseks on vajalik dušitoru (ei sisaldu komplektis), Kielle Nefia vihmadušil on klassikaline G ½ ühendus. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!

    Lähemalt
  5. Käsidušš Kielle Oudee 20402010 130 kroom/must

    Käsidušš Kielle Oudee 20402010 130 kroom/must

    Tavahind: 60,00 €

    Erihind 36,00 €

    Kielle Oudee 20402010 130 on kauni kroomitud viimistluse ning efekti lisavate musta värvi detailidega, käsidušš. Käsidušil (Ø130mm) on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.

    Ümara peaga Kielle käsidušil on ka Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Praktiline ja stiilne valik, Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!

    Lähemalt

Tooted 141 kuni 145 koguarvust 194

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 27
  2. 28
  3. 29
  4. 30
  5. 31

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas