Termostaatsegistid

Tooted 46 kuni 50 koguarvust 157

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 8
  2. 9
  3. 10
  4. 11
  5. 12

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Dušikomplekt Armatura Moza Premium harjatud kuld

    Dušikomplekt Armatura Moza Premium harjatud kuld

    465,00 €

    Armatura Moza Premium on ajatu stiiliga ning harjatud kuldse viimistlusega dušikomplekt. Termostaatsegistiga dušikomplekt on stiilne ja funktsionaalne lahendus kaasaegsesse vannituppa. Selle komplekti disain on viimse detailini lihvitud, pakkudes nii esteetilist ilu kui ka kasutusmugavust.

    Armatura Moza dušikomplekti pinna katmiseks on kasutatud PVD- vaakumtehnoloogiat, mis annab sellele kõrge hõõrde- ja kriimustuskindluse. Oluline on ka see, et selline tehnika on keskkonnasõbralikum kui kõik muud katmis- ja värvimismeetodid.

    Termostaatsegisti ergonoomilised nupud on paigutatud 45-kraadise nurga all kasutaja suhtes, mis muudab vooluhulga ning temperatuuri reguleerimise lihtsaks ja mugavaks. Uuenduslik Cool Touch korpus kaitseb kasutajat põletuste eest ning vee temperatuuri reguleeritakse kvaliteetse Sedal termostaadiga.

    Komplekti kuulub käsidušš, vihmadušš (300mm), termostaatsegisti, PVC dušivoolik (150 cm) ja dušilift. Lisaks on komplektiga kaasas kõik paigaldamiseks vajalikud kinnitused ja paigaldamiseks valged kindad.

    Lähemalt
  2. Dušikomplekt Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 1jet poleeritud kuld

    Dušikomplekt Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 1jet poleeritud kuld

    1 191,00 €

    Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 1jet on poleeritud kuldse viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata. Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool. Segisti poleeritud kuld viimistlus teeb dušikomplektist unikaalse sisustuselemendi just Sinu vannituppa!

    Dušikomplekti kuulub Ecostat Comfort termostaatsegisti, Croma Select S 280 laedušš (d 280mm), Raindance Select S 120 3jet käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused.

    Laeduši pihustusrežiim on RainAir. Käsidušil on kolm erinevat pihustirežiimi: Rain, RainAir ning Whirl massaaž. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega. 

    Lähemalt
  3. Dušikomplekt Ravak Termo 300 termostaatsegistiga must

    Dušikomplekt Ravak Termo 300 termostaatsegistiga must

    539,00 €

    Ravak Termo 300 on luksuslik termostaatsegistiga dušikomplekt. Ideaalne komplekteeritud dušikomplekt inimesele, kes peab oluliseks kvaliteeti ning maitsekust. 

    Segistil on kasutusel keraamiline tööelement, mis tagab töökindluse. Termostaatsegisti tagab alati ühtlase veetemperatuuri ja surve. Dušilifti on väga kerge kohandada erinevates pikkustes inimeste jaoks. Käsidušil on kolm erinevat pihustusrežiimi, midagi igaks meeleoluks.  

    Lähemalt
  4. Termostaat dušisegisti Hansgrohe Ecostat Select valge/kroom

    Termostaat dušisegisti Hansgrohe Ecostat Select valge/kroom

    356,00 €

    Hansgrohe Ecostat Select on termostaatsegisti, mis mäletab ning hoiab eelvalitud temperatuuri ning teeb sedasi pesemise lihtsaks ja ohutuks. Ecostat Select segistil on turvaklaasiga kaetud pealispind, mida saab mugavalt kasutada ka riiulina dušitarvikute hoidmiseks. EcoSmart-funktsiooni abil võite vähendada duši veetarvet kuni 40% võrra, hoides kokku energiat. Toode on mõeldud kasutamiseks koos Hansgrohe dušikomplektiga. Segistil on valge/kroom lõppviimistlus.

     

    Lähemalt
  5. Termostaat dušisegisti Oras Nova 7460U

    Termostaat dušisegisti Oras Nova 7460U

    178,00 €

    Oras Nova 7460U on ümara kujuga ja kroomviimistlusega termostaadiga dušisegisti. Oras Nova seeria tooted on loodud sidudes omavahel kaasaegse disaini ja energiasäästlikkuse, samal ajal tagades täieliku funktsionaalsuse. Vee- ja energiasäästlikus on tagatud tänu EcoFlow vee vooluhulga kontrollimise tehnoloogiale.

    Segistil on kaks pööratavat kahva, kus üks on veevooluhulga seadekahv ning teine on turvapiirajaga temperatuuriseadekahv. Termostaatsegisti on varustatud ka prügipüüdurite, tagasilöögiklappidega, ekstsentrikliidestega ja peiteäärikutega.

    Lähemalt

Tooted 46 kuni 50 koguarvust 157

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 8
  2. 9
  3. 10
  4. 11
  5. 12

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas