Termostaatsegistid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 14

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Dušikomplekt Gustavsberg Estetic Round mattmust

  Dušikomplekt Gustavsberg Estetic Round mattmust

  Tavahind: 699,00 €

  Erihind 639,00 €

  Gustavsberg Estetic Round on luksuslik mattmust dušikomplekt, millel on üliõhuke ümar laedušš. Komplekti kuulub tugeva veesurvega peadušš (Ø250 mm), 3-funktsiooniline nupuga käsidušš, minimalistliku disainiga termostaatsegisti ning dušivoolik.

  Gustavsberg Estetic dušikomplekt reageerib koheselt torustikus tekkida võivatele veerõhu ja -temperatuuri muutustele, tagades ühtlase veetemperatuuri. Safe Touch tehnoloogia vähendab segisti esikülje kuumenemist. Komplekti paigalduskõrgus on mugavalt reguleeritav vahemikus 770-1165 mm.

  Lähemalt
 2. Dušikomplekt Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 200 1jet mattmust

  Dušikomplekt Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 200 1jet mattmust

  477,00 €

  Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 200 1jet on mattmusta viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata. Dušikomplekti mattmust viimistlus teeb segisti imeliseks sisekujunduse elemendiks, mis annab Sinu vannitoale modernse hõngu.

  Dušikomplekti kuulub Vernis termostaatsegisti, Vernis Blend 200 1jet Ecosmart laedušš (d 205mm), Vario EcoSmart käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused.

  Käsidušil on kaks erinevat pihustirežiimi: Rain ning IntenseRain. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega. Laedušil on 1 pihustusrežiim Rain ning laeduši nurk on reguleeritav.

  Lähemalt
 3. Dušikomplekt Blue Star Torino must

  Dušikomplekt Blue Star Torino must

  Tavahind: 389,00 €

  Erihind 346,00 €

  Blue Star Torino on moodne kõrgkvaliteedilise ja kauakestva mattmusta viimistlusega dušikomplekt. Komplekti kuulub termostaat dušisegisti, laedušš, kolme pihustusrežiimiga käsidušš ning vajalikud kinnitused dušikomplekti paigaldamiseks.

  Termostaat dušisegisti on kahe keeratava osaga, mille abil veesurvet ja -temperatuuri seadistada. Lisaks on segistil ka temperatuuri piiramisnupp, mis hoiab veetemperatuuri liiga kuuma peale keeramise eest. Tänu käsi- ja laeduši silikoondüüsidele on nende puhastamine katlakivi tekkimisel imelihtne. Tegu on dušikomplektiga, mis on stiilne, kvaliteetne ning taskukohase hinnaga.

  Lähemalt
 4. Dušikomplekt Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 1jet mattmust

  Dušikomplekt Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 1jet mattmust

  477,00 €

  Hansgrohe Vernis Shape Showerpipe 230 1jet on mattmusta viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata. Dušikomplekti mattmust viimistlus teeb segisti imeliseks sisekujunduse elemendiks, mis annab Sinu vannitoale modernse hõngu.

  Dušikomplekti kuulub Vernis termostaatsegisti, Vernis Shape 230 1jet laedušš (230 x 170 mm), Vario käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused.

  Käsidušil on kaks erinevat pihustirežiimi: Rain ning IntenseRain. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega. Laedušil on 1 pihustusrežiim Rain ning laeduši nurk on reguleeritav.

  Lähemalt
 5. Dušikomplekt Damixa Silhouet mattmust

  Dušikomplekt Damixa Silhouet mattmust

  1 073,00 €

  Damixa Silhouet on luksuslik dušikomplekt, mille disainis on ühendatud moodne mattmust viimistlus ning klassikaline disain. Tulemuseks on stiilne ja multifunktsionaalne dušikomplekt. Komplekti kuulub eridisainiga 11 cm diameetriga käsidušš, 25 cm diameetriga laedušš ning termostaatsegisti. Laeduši kõrgus on reguleeritav ning segisti tsentrite vahemik on 150±16mm.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 14

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga