Termostaatsegistid

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 110

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Dušikomplekt Gustavsberg Estetic Round mattmust

  Dušikomplekt Gustavsberg Estetic Round mattmust

  Tavahind: 694,00 €

  Erihind 611,00 €

  Gustavsberg Estetic Round on luksuslik mattmust dušikomplekt, millel on üliõhuke ümar laedušš. Komplekti kuulub tugeva veesurvega peadušš (Ø250 mm), 3-funktsiooniline nupuga käsidušš, minimalistliku disainiga termostaatsegisti ning dušivoolik.

  Gustavsberg Estetic dušikomplekt reageerib koheselt torustikus tekkida võivatele veerõhu ja -temperatuuri muutustele, tagades ühtlase veetemperatuuri. Safe Touch tehnoloogia vähendab segisti esikülje kuumenemist. Komplekti paigalduskõrgus on mugavalt reguleeritav vahemikus 770-1165 mm.

  Lähemalt
 2. Dušikomplekt Grohe New Tempesta Cosmopolitan 160

  Dušikomplekt Grohe New Tempesta Cosmopolitan 160

  Tavahind: 625,00 €

  Erihind 264,00 €

  Grohe New Tempesta Cosmopolitan 160 on täiuslik dušikomplekt. Dušikomplekti kuuluvad laedušš Euphoria Cosmopolitan 160, käsidušš New Tempesta Cosmopolitan 100, Silverflex dušivoolik ning termostaatsegisti. 

  Komplektis sisalduval termostaatsegistil on TurboStat süsteem, mis tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata vee rõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba üle segisti kuiva lapiga ning veepritsmed ja mustus on kadunud. Segisti teeb turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.

  Laedušil on DreamSpray süsteem, mis teeb duši nautimise luksuslikuks kogemuseks. Lisaks on võimalik liigutada laeduši 180° tagades täiusliku mugavuse. 

   

  Lähemalt
 3. Dušikomplekt Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo

  Dušikomplekt Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo

  Tavahind: 1 350,00 €

  Erihind 695,00 €

  Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo on äärmiselt luksuslik dušikomplekt. Komplektis sisaldub SmartControl termostaatsegisti, laedušš Rainshower 310, käsidušš Euphoria 110 ning Silverflex dušivoolik. 

  Laedušil on DreamSpray süsteem, mis teeb dušši nautimise luksuslikuks kogemuseks. Võimalik on valida 2 erineva pihustussüsteemi vahel, kusjuures olenemata valitud süsteemist tagab laedušš alati ühtlase veevoolu. 

  Grohe SmartControl on innovatiivsete vajutusnuppudega dušisegisti, mida on võimalik kasutada ka riiulina. Seade on varustatud Grohe CoolTouch tehnoloogiaga, mis on eriti turvaline väikelastega peredele - segisti ei ole kunagi liiga kuum puudutades. Lisaks teeb segisti turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab samuti lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C. 

  TurboStat süsteem tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata veerõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba kuiva lapiga üle segisti ning veepritsmed ja mustus on kadunud. 

  Lähemalt
 4. Dušikomplekt Grohe Grohtherm 800

  Dušikomplekt Grohe Grohtherm 800

  Tavahind: 287,00 €

  Erihind 141,00 €

  Grohe Grohtherm 800 on turvaline ja ergonoomiline dušikomplekt, millel on vee ühtlase temperatuuri tagamiseks kasutusel TurboStat termostaat. Dušisegistil on ergonoomiline käepide ning SafeStop nupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C. Lisaks on sellel segistil EcoButton nupp, mis aitab igapäevaselt säästa vett.

  Komplekti kuulub Grohtherm 800 termostaatsegisti ning New Tempesta 60 cm kõrgune dušilift koos käsidušiga (2 pihustusrežiimiga). Paigalduseks vajalikud ekstsentrikud ning katteplaadid sisalduvad komplektis.

  Lähemalt
 5. Dušikomplekt Blue Star Torino must

  Dušikomplekt Blue Star Torino must

  Tavahind: 389,00 €

  Erihind 346,00 €

  Blue Star Torino on moodne kõrgkvaliteedilise ja kauakestva mattmusta viimistlusega dušikomplekt. Komplekti kuulub termostaat dušisegisti, laedušš, kolme pihustusrežiimiga käsidušš ning vajalikud kinnitused dušikomplekti paigaldamiseks.

  Termostaat dušisegisti on kahe keeratava osaga, mille abil veesurvet ja -temperatuuri seadistada. Lisaks on segistil ka temperatuuri piiramisnupp, mis hoiab veetemperatuuri liiga kuuma peale keeramise eest. Tänu käsi- ja laeduši silikoondüüsidele on nende puhastamine katlakivi tekkimisel imelihtne. Tegu on dušikomplektiga, mis on stiilne, kvaliteetne ning taskukohase hinnaga.

  Lähemalt

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 110

lehekülje kohta
Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga