Termostaatsegistid

4 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
 1. Termostaat vanni- ja dušisegisti Oras Nova 7462G-33 mattmust

  Termostaat vanni- ja dušisegisti Oras Nova 7462G-33 mattmust

  339,00 €

  Oras Nova 7462G-33 on ümara kujuga ja mattmusta viimistlusega termostaadiga vanni- ja dušisegisti. Oras Nova seeria tooted on loodud sidudes omavahel kaasaegse disaini ja energia säästlikkuse, samal ajal tagades täieliku funktsionaalsuse. Vee ja energia säästlikus on tagatud tänu EcoFlow vee vooluhulga kontrollimise tehnoloogiale.

  Segistil on kaks pööratavat kahva, kus üks on suundvahetaja jooksutoru ja duši vahel ning teine on turvapiirajaga temperatuuriseadekahv. Termostaatsegisti on varustatud ka prügipüüdurite, tagasilöögiklappidega, ekstsentrikliidestega ja peiteäärikutega.

  Lähemalt
 2. Vanni-ja dušisegisti Hansgrohe ShowerTablet Select 400 mattmust

  Vanni-ja dušisegisti Hansgrohe ShowerTablet Select 400 mattmust

  455,00 €

  Hansgrohe ShowerTablet Select 400 on mattmusta viimistlusega jooksutoruga vanni- ja dušisegisti. Segisti täidab ka praktilist funktsiooni duširiiulina. Segisti parempoolses otsas paikneb ka avaus käsiduši hoidmiseks. Dušisegisti jookstoru on võimalik ka soovi korral keerata ja näiteks segisti alla peitu panna. 

  Termostaatsegistil on kasutusel CoolContact süsteem, mis tähendab, et segisti pind ei lähe kasutamisel kuumaks. Olles täielikult ohutu ka kõige väiksematele pereliikmetele. Hansgrohe ShowerTablet - võrratu dušikogemus igas suuruses vannituppa!  

  Lähemalt
 3. Termostaat vanni- ja dušisegisti Gustavsberg Estetic mattmust

  Termostaat vanni- ja dušisegisti Gustavsberg Estetic mattmust

  515,00 €

  Gustavsberg Estetic on mattmusta värvi termostaadiga vanni- ja dušisegisti, mis reageerib koheselt torustikus tekkivatele veerõhu ja -temperatuuri muutustele, tagades ühtlase veetemperatuuri. Komplektis sisaldub Estetic termostaatsegisti ning keeratav jooksutoru. Estetic vanni- ja dušisegisti on mõeldud kasutamiseks koos Gustavsbergi või mõne muu kaubamärgi dušikomplektiga. Segisti on saadaval kroomis, valges ja mustas värvitoonis.

  Esteticuga sisustatud vannituba on stiilne, hügieeniline ja funktsionaalne. Orgaaniline vorm mõjub kaunilt ning pakub ohtralt tasast pinda. Puhtad, ühtlased jooned ja pehmed kontuurid lihtsustavad puhastamist ning pakuvad paremat hügieeni. Esteticu sarja tõeline väärtus on keraamika ning segistite saadavus paljudes erinevates värvitoonides.

  Lähemalt
 4. Termostaat vanni- ja dušisegisti Damixa Silhouet mattmust

  Termostaat vanni- ja dušisegisti Damixa Silhouet mattmust

  426,00 €

  Damixa Silhouet on luksuslik jooksutoruga dušisegisti, mille disainis on ühendatud moodne mattmust viimistlus ning klassikaline disain. Tulemuseks on stiilne ja pilkupüüdva disainiga dušisegisti. Toode on varustatud keraamilise tööelemendiga, see tagab segistile vastupidavuse. Segisti tsentrite vahemik on 150±16mm, puhtaks paigaldustulemuseks kuuluvad komplekti 3/4" ilukatted ja ekstsentrikud.

  Lähemalt

4 ese(t)

lehekülje kohta

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas
 
Siin saate maksta LHV järelmaksuga  Siin saate maksta krediitkaardiga