Vannisegistid

Tooted 61 kuni 65 koguarvust 135

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 11
  2. 12
  3. 13
  4. 14
  5. 15

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Termostaat vanni- ja dušisegisti Oras Optima Style 7140NU

    Termostaat vanni- ja dušisegisti Oras Optima Style 7140NU

    269,00 €

    Oras Optima Style 7140NU on stiilne kroomviimistlusega vanni- ja dušisegisti. Segistil on lisaks temperatuuri ja vee vooluhulga seadekahvidele Easy-Grip pinnatöötlusega kahv ning vee vooluhulka piirav säästunupp, mis tagab energiasäästliku vee kasutamise. Oras Optima Style seeria tooted on loodud sidudes omavahel kaasaegse disaini ja energiasäästlikkuse, samal ajal tagades täieliku funktsionaalsuse. Temperatuuri seadetest on segistil turvapiiraja (38 kraadi), et vältida vcäliskorpuse kuumenemist.

    Oras Optima Style 7140NU segistil on 300 mm pikkune pöörduv jooksutoru ning eraldi ka suundvahetaja nupp. Toode on varustatud ka prügipüüdurite, tagasilöögiklappidega, ektsentrikliidestega ning peiteäärikutega.

    Lähemalt
  2. Dušisegisti Hansgrohe Talis E poleeritud kuld

    Dušisegisti Hansgrohe Talis E poleeritud kuld

    228,00 €

    Hansgroge Talis E on poleeritud kuld viimistlusega Hansgrohe Elegance-seeria dušisegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Segisti tsentrite vahemik on 150±12mm. Poleeritud kuld viimistlus teeb dušisegisti stiilseks lisandiks igasse vannituppa.

    Talis E pakub siledaid ja täpseid pindu ning jooni, mis ühenduvad orgaaniliste vormidega. Kaunid kumerused ja iseloomulik sile pind loovad põneva kontrasti. Kui otsite silmatorkavalt minimalistlikku tootesarja ning eelistate vannitoas puhast, ent sooja keskkonda, on see ideaalne valik.

    Lähemalt
  3. Vanni- ja dušisegisti Grohe Plus

    Vanni- ja dušisegisti Grohe Plus

    285,00 €

    Grohe Plus vanni- ja dušisegistiga on kontroll Sinu kätes. Segistil on üks käepide, mis võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. 

    Grohe Plus seeriat iseloomustab SilkMove tehnoloogia, see tagab segisti käepideme äärmiselt sujuva liikumise.  Lisaks on kasutusel keraamiline tööelement ning seetõttu on segisti väga töökindel. Segistil on StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba üle segisti kuiva lapiga ning veepritsmed ja mustus on kadunud.

    Lähemalt
  4. Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Talis E poleeritud kuld

    Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Talis E poleeritud kuld

    265,00 €

    Talis E on Hansgrohe Elegance-seeria vanni- ja dušisegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Segisti tsentrite vahemik on 150±12mm. Poleeritud kuld viimistlus teeb segisti stiilseks lisandiks igasse vannituppa.

    Talis E pakub siledaid ja täpseid pindu ning jooni, mis ühenduvad orgaaniliste vormidega. Kaunid kumerused ja iseloomulik sile pind loovad põneva kontrasti. Kui otsite silmatorkavalt minimalistlikku tootesarja ning eelistate vannitoas puhast, ent sooja keskkonda, on see ideaalne valik.

    Lähemalt
  5. Vanni- ja dušisegisti Blue Star Novara must

    Vanni- ja dušisegisti Blue Star Novara must

    145,00 €

    Vanni- ja dušisegisti Blue Star Novara on kõrgkvaliteedilise ja kauakestva mattmusta viimistlusega. Segistil on üks kahv, mis võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Lisaks on segistil ka automaatne suunaja, mis hõlbustab veevoolu vahetuse duši- ja jooksutoru vahel.

    Segistil on NEOPERL® Cascade SLC silikoonpinnaga aeraator (sõel), mis takistab lubjasette ning tagab vee ühtlase voolu. Kui katlakivi siiski pikaajalisel kasutamisel tekib, on silikoonpinnaga sõela väga lihtne puhastada. Kerox® keraamiline tööelement tagab kvaliteedi ja kasutusmugavuse pikkadeks aastateks.

    Lähemalt

Tooted 61 kuni 65 koguarvust 135

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 11
  2. 12
  3. 13
  4. 14
  5. 15

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas