Segistid
-
Valamusegisti Gustavsberg New Nautic
110,00 €Valamusegisti Gustavsberg New Nautic GB41216047 on A energiaklassi ajatu ja harmoonilise disainiga segisti. Segisti paindlikud ja siledad veeühendusvoolikud muudavad puhastamise ja paigalduse lihtsamaks. Keraamiline tööorgan tagab tilkumisvaba ja pika kasutusea. Valamusegisti heade omaduste hulka saab veel liigitada selle Eco-flow tehnoloogia, mis säästab vett ja energia tarbimist.
Reguleeritav mugavusvool teeb segisti veesäästlikuks ning reguleeritav maksimumtemperatuur ennetab kuumaveepõletusi. Veevoolu suund on 19°, mis jätab kätele mõnusalt ruumi. Segistile saab varustada pikendatud kahvaga.
Lähemalt -
Vanni-ja dušisegisti Hansgrohe ShowerTablet Select 400
391,00 €Hansgrohe ShowerTablet Select 400 on kroomi viimistlusega jooksutoruga vanni- ja dušisegisti. Segisti täidab ka praktilist funktsiooni duširiiulina. Segisti parempoolses otsas paikneb ka avaus käsiduši hoidmiseks. Dušisegisti jookstoru on võimalik ka soovi korral keerata ja näiteks segisti alla peitu panna.
Termostaatsegistil on kasutusel CoolContact süsteem, mis tähendab, et segisti pind ei lähe kasutamisel kuumaks. Olles täielikult ohutu ka kõige väiksematele pereliikmetele. Hansgrohe ShowerTablet - võrratu dušikogemus igas suuruses vannituppa!
Lähemalt -
Dušikomplekt Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo Brushed Cool Sunrise
1 550,00 €Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo Brushed Cool Sunrise on modernse disainiga dušikomplekt, millel on erakordne harjatud kuldne värvitoon, mis lööb särama iga vannitoa. Komplekti kuuluvad SmartControl termostaatsegisti, laedušš Rainshower SmartActive 310, käsidušš Euphoria 110 Massage, dušilift ning Silverflex dušivoolik.
Laedušil on võimalik valida 2 ja käsidušil 3 erineva pihustussüsteemi vahel. Tänu Grohe TurboStat süsteemile on tagatud ühtlane vee temperatuur ja vool koheselt segisti avamisel, sõltumata veerõhust või kõikumisest.
Grohe SmartControl on innovatiivsete vajutusnuppudega segisti, mida on võimalik kasutada ka riiulina. Seade on varustatud Grohe CoolTouch tehnoloogiaga, mis on eriti turvaline väikelastega peredele - segisti ei ole kunagi liiga kuum puudutades. Lisaks teeb segisti turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab samuti lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.
Lähemalt -
Valamusegisti Gustavsberg New Nautic Care 150 abikahvaga
171,00 €Valamusegisti Gustavsberg New Nautic Care 150 on ajatu ja harmoonilise disainiga invasegisti. Segisti pikendatud kahv lihtsustab kasutamist ning kaetud, paindlikud ja siledad veeühendusvoolikud muudavad puhastamise ja paigalduse lihtsamaks. Keraamiline tööorgan tagab tilkumisvaba ja pika kasutusea.
Reguleeritav mugavusvool teeb segisti veesäästlikuks ning reguleeritav maksimumtemperatuur ennetab kuumaveepõletusi. Segistil on eco-start tehnoloogia, mis tähendab, et vee temperatuur on 17 kraadi, kui kahv on keskmises asendis.
Lähemalt -
Dušikomplekt Hansgrohe Crometta S Showerpipe 240 1jet
393,00 €Crometta S Showerpipe 240 1jet dušikomplekti kuulub Ecostat Comfort termostaatsegisti, Crometta S laedušš (Ø 240mm), käsidušš Crometta Vario, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused.
Kas unistad pikkadest ja lõõgastavatest dušinaudingutest? Samas ei soovi vannitoaremonti ette võtta? Pole probleemi! Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata.
Lähemalt



