Segistid

Grohe kampaania

Tooted 271 kuni 275 koguarvust 1179

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 53
  2. 54
  3. 55
  4. 56
  5. 57

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Käsidušš Damixa Silhouet mattmust

    Käsidušš Damixa Silhouet mattmust

    78,00 €

    Damixa Silhouet on kolme pihustusrežiimiga mattmust käsidušš. Käsidušš on lihtsa, kuid ajatu disainiga, mis sobib suurepäraselt igasse interjööri. Toode on väga vastupidav ja praktiline, kuna dušil on kvaliteetsest silikoonist düüsid, tänu millele on seda lihtne puhastada vältimaks katlakivi. Käsiduši pikkus on 217 mm. 

    Lähemalt
  2. Dušilift Hansgrohe Unica S 90 cm dušivoolikuga mattmust

    Dušilift Hansgrohe Unica S 90 cm dušivoolikuga mattmust

    176,00 €

    Hansgrohe Unica S on mattmust 90 cm pikkune dušilift. Tegemist on universaalse dušiliftiga, mis sobib paigaldamiseks koos enamus käsidušidega. Dušiliftiga sisaldub komplektis mattmust dušivoolik, millel on kasutusel keeruvastane süsteem. 

    Lähemalt
  3. Köögisegisti Villeroy & Boch Umbrella Flex väljatõmmatava käsidušiga 92540003

    Köögisegisti Villeroy & Boch Umbrella Flex väljatõmmatava käsidušiga 92540003

    407,00 €

    Villeroy & Boch Umbrella Flex 92540003 on kuldset (matt) värvi väljatõmmatava käsidušiga köögisegisti. Roostevabast terasest valmistatud segisti on vastupidav ja mõeldud paigaldamiseks valamu või tasapinna peale. Segisti on pööratav 360° ning veelgi kasutajamugavust lisab väljatõmmatav käsidušš.

    Cold Start tehnoloogia – keskasendis voolab ainult külm vesi, mis vähendab tarbetut sooja vee kasutamist. Sooja vee reguleerimine toimub 90° ulatuses valamu suunas, seega saab segisti paigaldada segamatult otse seina äärde. Vajalikud kinnitused segisti paigaldamiseks sisalduvad komplektis.

    Lähemalt
  4. Köögisegisti Damixa Silhouet Touchless harjatud messing

    Köögisegisti Damixa Silhouet Touchless harjatud messing

    597,00 €

    Silhouet on silmapaistva harjatud messingu viimistlusega Damixa kontaktivaba köögisegisti, millel on kõrge jooksutoru maksimaalse mugavuse tagamiseks. Lisaks fotosilmale on segistil ka üks käepide, mis võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka temperatuuri, millega saab vajaduse korral vee ka püsivalt jooksma jätta. Segistil on kasutusel keraamiline tööelement, mis tagab segisti vastupidavuse.

    Jooksutoru pöördenurk on 120°, mis lisab oluliselt kasutusmugavust, olgu siis tegu söögitegemise, koristamise või nõudepesuga.

    Lähemalt
  5. Dušisegisti Hansgrohe Talis E mattmust

    Dušisegisti Hansgrohe Talis E mattmust

    215,00 €

    Talis E on Hansgrohe Elegance-seeria dušisegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Segisti tsentrite vahemik on 150±12mm.

    Talis E pakub siledaid ja täpseid pindu ning jooni, mis ühenduvad orgaaniliste vormidega. Kaunid kumerused ja iseloomulik mattmust sile pind loovad põneva kontrasti. Kui otsite silmatorkavalt minimalistlikku tootesarja ning eelistate vannitoas puhast, ent sooja keskkonda, on see ideaalne valik.

    Lähemalt

Tooted 271 kuni 275 koguarvust 1179

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 53
  2. 54
  3. 55
  4. 56
  5. 57

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas