Segistid

Grohe kampaania

Tooted 111 kuni 115 koguarvust 1179

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 21
  2. 22
  3. 23
  4. 24
  5. 25

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Vanni- ja dušisegisti Blue Star Novara must

    Vanni- ja dušisegisti Blue Star Novara must

    141,00 €

    Vanni- ja dušisegisti Blue Star Novara on kõrgkvaliteedilise ja kauakestva mattmusta viimistlusega. Segistil on üks kahv, mis võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Lisaks on segistil ka automaatne suunaja, mis hõlbustab veevoolu vahetuse duši- ja jooksutoru vahel.

    Segistil on NEOPERL® Cascade SLC silikoonpinnaga aeraator (sõel), mis takistab lubjasette ning tagab vee ühtlase voolu. Kui katlakivi siiski pikaajalisel kasutamisel tekib, on silikoonpinnaga sõela väga lihtne puhastada. Kerox® keraamiline tööelement tagab kvaliteedi ja kasutusmugavuse pikkadeks aastateks.

    Lähemalt
  2. Bideedušš Oras Optima 272050

    Bideedušš Oras Optima 272050

    21,00 €

    Oras Optima 272050 on lihtsa stiiliga kroomviimistluse ja mustade detailidega bideedušš. Käsidušši on väga lihtne puhastada ning sellel on ka katlakivivastane töötlus. Lisaks on käsidušil mugav kahv, mille ergonoomiline paigutus lihtsustab selle kasutamise.

    Lähemalt
  3. Valamusegisti Grohe Bau Cosmopolitan E

    Valamusegisti Grohe Bau Cosmopolitan E

    190,00 €

    Grohe Bau Cosmopolitan E on silmapaistva kroom viimistlusega kontaktivaba valamusegisti. Lisaks infrapuna fotosilmale on segistil ka keeratav pöördnupp, millega saab panna paika sobiva temperatuuri. 

    Grohe segisti on töödeldud StarLight pinnatöötlusega, mis teeb segisti puhastamise imekergeks - lihtsalt tõmba kuiva lapiga üle segisti ja veepritsmed ning mustus on kadunud. Segisti töötab 6V liitiumpatareiga. Patarei eluiga on ligikaudu 7 aastat.

    Lähemalt
  4. Dušikomplekt Hansgrohe Raindance Select S 240 1jet Showerpipe harjatud pronks

    Dušikomplekt Hansgrohe Raindance Select S 240 1jet Showerpipe harjatud pronks

    1 303,00 €

    Hansgrohe Raindance Select S 240 1jet Showerpipe on harjatud pronksi viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata. Raindance - see on tõeline tants vihmas!

    Dušikomplekti kuulub Ecostat Comfort termostaatsegisti, Raindance S 240 Air laedušš (d 240mm), Raindance Select S 120 3jet käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused. Segisti harjatud pronksi viimistlus teeb dušikomplektist elegantse sisustuselemendi just Sinu vannituppa!

    Käsidušil on kolm erinevat pihustirežiimi: PowderRain, Powerful Rain ning Whirl massaaž. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega. 

    Lähemalt
  5. Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Talis E harjatud pronks

    Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Talis E harjatud pronks

    258,00 €

    Talis E on Hansgrohe Elegance-seeria dušisegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Segisti tsentrite vahemik on 150±12mm. Harjatud pronks viimistlus teeb segisti stiilseks lisandiks igasse vannituppa.

    Talis E pakub siledaid ja täpseid pindu ning jooni, mis ühenduvad orgaaniliste vormidega. Kaunid kumerused ja iseloomulik sile pind loovad põneva kontrasti. Kui otsite silmatorkavalt minimalistlikku tootesarja ning eelistate vannitoas puhast, ent sooja keskkonda, on see ideaalne valik.

    Lähemalt

Tooted 111 kuni 115 koguarvust 1179

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 21
  2. 22
  3. 23
  4. 24
  5. 25

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas