Segistid

Grohe kampaania

Tooted 136 kuni 140 koguarvust 1172

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 26
  2. 27
  3. 28
  4. 29
  5. 30

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Valamusegisti Hansgrohe Vernis Blend 100 Bidette bideedušiga

    Valamusegisti Hansgrohe Vernis Blend 100 Bidette bideedušiga

    101,00 €

    Hansgrohe Vernis Blend 100 on Bidette käsidušiga valamusegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Segisti voolupiirang on 5l minutis. Quick Clean katlakivivastane süsteem suurendab segisti vastupidavust: katlakivi võib silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Komplektis sisaldub segisti, käsidušš, seinakinnitus ja 1,60 m pikkune dušivoolik.

    Hansgrohe Vernis Blend 100 seeria tooteid iseloomustab õhulisus, funktsionaalsus ja hea hinna/kvaliteedi suhe - milline suurepärane kombinatsioon, et nautida valamu, vanni või duši tipptehnoloogiat. Talis S seeria segistitel on kasutusel innovaatilised tehnoloogiad EcoSmart ja AirPower, mis muudavad segistid ka keskkonnasõbralikuks ja säästlikuks.

    Lähemalt
  2. Dušikomplekt Damixa Silhouet teras

    Dušikomplekt Damixa Silhouet teras

    1 181,00 €

    Damixa Silhouet on luksuslik dušikomplekt, mille juures on ühendatud moodne terasviimistlus ning klassikaline disain. Tulemuseks on stiilne, multifunktsionaalne ja vastupidav dušikomplekt, mis sobib erinevatesse interjööridesse ning vajadustele. 

    Komplekti kuulub eridisainiga 11 cm diameetriga käsidušš, 25 cm diameetriga laedušš, termostaatsegisti ja 1750 mm dušivoolik. Laeduši kõrgus on reguleeritav ning segisti tsentrite vahemik on 150±16mm.

    Lähemalt
  3. Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Metropol kroom - Outlet Diil

    Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Metropol kroom - Outlet Diil

    Tavahind: 338,00 €

    Erihind 287,00 €

    Hansgrohe Metropol seeria tooted rõhutavad täpsust ja geomeetrilisust. Seeriasse kuulub suur valik erinevaid segisteid, mis erinevad käepideme disaini, segisti kõrguse ja jooksutoru pikkuse poolest, pakkudes hulgaliselt erinevaid kombineerimisvõimalusi.

    Hansgrohe Metropol on segisti, mis sobib ühthästi nii dušinurka kui ka vannile. Üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri ning ühe nupuvajutusega on lihtne suunata veevool dušši ja vajadusel tagasi segistisse. Segisti voolupiirang on 22l minuti kohta ning tsentrite vahemik on 150±12mm.

    Lähemalt
  4. Käsidušš Damixa Silhouet mattmust

    Käsidušš Damixa Silhouet mattmust

    79,00 €

    Damixa Silhouet on kolme pihustusrežiimiga mattmust käsidušš. Käsidušš on lihtsa, kuid ajatu disainiga, mis sobib suurepäraselt igasse interjööri. Toode on väga vastupidav ja praktiline, kuna dušil on kvaliteetsest silikoonist düüsid, tänu millele on seda lihtne puhastada vältimaks katlakivi. Käsiduši pikkus on 217 mm. 

    Lähemalt
  5. Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Focus E2

    Vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Focus E2

    136,00 €

    Hansgrohe Focus E2 on segisti, mis sobib ühthästi nii dušinurka kui ka vannile. Üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri ning ühe nupuvajutusega on lihtne suunata veevool dušši ja vajadusel tagasi segistisse. Segisti voolupiirang on 22l minuti kohta ning tsentrite vahemik on 150±12mm. Komplektis sisaldub QuickClean katlakivivastane õhusti. 

    Värskus on Focus E2 väljendus. Kontrasti orgaaniliste vormide ning puhaste ja geomeetriliste joonte vahel rõhutab tila otsa jõuline kalle. See kujunduslik vastandlikkus on ühendatud keeruka tehnikaga, mis üheskoos loovad kõrge kvaliteediga toote. Kaunilt dekoratiivsed vormid ja detailid äratavad Teis meelelisuse. Elegance on elulaad, mis väljendab maitsekust ja soojust.

    Lähemalt

Tooted 136 kuni 140 koguarvust 1172

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 26
  2. 27
  3. 28
  4. 29
  5. 30

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas