Segistid
-
Köögisegisti Grohe Essence Warm Sunset väljatõmmatava käsidušiga
460,00 €Grohe Essence on Warm Sunset värvitooni vaskne köögisegisti, millel on särav pealispind. Segistil on üks käepide, mis võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Jooksutoru pöördenurk on 360°, mis lisab oluliselt kasutusmugavust, olgu siis tegu söögi tegemise, koristamise või nõudepesuga.
Grohe Essence seeriat iseloomustab SilkMove tehnoloogia, mis tagab segisti jooksutoru ning käepideme äärmiselt sujuva liikumise. Segistil on väljatõmmatav käsidušš, millel on kaks erinevat pihustus režiimi. Grohe Essence segisti - see on tõeline pilgupüüdja Sinu köögis!
Lähemalt -
Köögisegisti Franke Sirius L onyx/kroom väljatõmmatava käsidušiga
120,00 €Franke Sirius L on onyx/kroom viimistlusega kangsegisti, mis sobib hästi populaarsete Franke köögivalamutega, kuid kaunistab mistahes kodu pilkupüüdva stiili ning detailideni viimistletud funktsionaalsusega. Segisti kangi saab paigaldada nii vasakule, kui ka paremale, lisaks on Sirius L segistil väljatõmmatav käsidušš. Segistil on spetsiaalne mürasummutav kate, tänu millele on käsiduši kasutamine vaikne ja mugav.
Jooksutoru pöördenurk on 360°, mis lisab oluliselt kasutusmugavust, olgu siis tegu söögi tegemise, koristamise või nõudepesuga. Painduvate ühendustorude pikkus on 400 mm. Sirius segisti on saadaval mitmes erinevas värvitoonis.
Lähemalt -
Dušikomplekt Kielle Oudee 10202SN14 mattmust
Tavahind: 200,00 €
Erihind 120,00 €
Kielle Oudee 10202SN14 on mattmusta värvi käsidušikomplekt kuhu kuulub Kielle Oudee käsidušš, segisti, dušilift ning dušivoolik. Ümara disainiga käsidušil on kolm erinevat pihustusrežiimi- SilkFlow, pehme ja lõõgastav õrnem veevool, Intense, kiirem ja tugevam veevool ning Combined, ehk kombineeritud veevool kahest eelnevast režiimist. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega.
Kielle Oudee seinale kinnitatav segisti on ühe kahvaga, millega saab reguleerida nii temperatuuri kui ka veevoolu hulka. Käsidušil on Quick Clean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida.
Mattmust dušilift (700mm) on reguleeritava kõrgusega. Dušivooliku pikkus on 1500mm, lisaks on voolikul AntiTwist süsteem, pakkudes veelgi pikemat eluiga ja vältimaks vooliku keerdumist. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Dušikomplekt Duschy Flipper 434-20 must
78,00 €Duschy Flipper 434-20 on industriaal disainiga ja moodsa musta värvusega dušikomplekt. Komplekti kuuluvad kolme režiimiga käsidušš, duššilift, dušivoolik ja ümmargune laedušš (Ø200 mm). Dušikomplekti kõrgus on reguleeritav ning maksimum kõrgus on 100 cm.
Dušikomplekti on võimalik sobitada juba olemasoleva segistiga kui ka soovi korral juurde osta segisti eraldi.
Lähemalt -
Dušikomplekt Hansgrohe Raindance Select S 240 1jet Showerpipe kroom
934,00 €Hansgrohe Raindance Select S 240 1jet Showerpipe on kroomi viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata. Raindance - see on tõeline tants vihmas!
Dušikomplekti kuulub Ecostat Comfort termostaatsegisti, Raindance S 240 Air laedušš (d 240mm), Raindance Select S 120 3jet käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused. Segistil on kroomi värvi lõppviimistlus.
Käsidušil on kolm erinevat pihustirežiimi: PowderRain, Powerful Rain ning Whirl massaaž. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega.
Lähemalt



