Segistid
-
Dušikomplekt Kielle Oudee 20602044E mattmust
Tavahind: 345,00 €
Erihind 207,00 €
Kielle Oudee 20602044E on stiilne mattmusta värvi dušikomplekt, kuhu kuulub termostaatsegisti, vihmadušš ning käsidušš. Kielle Oudee termostaatsegisti kahe kahvaga reguleeritav ning SafeStop on seadistatud 38°C peale. Lisaks tagab termostaatsegisti ühtlase veevoolu ja temperatuuri olenemata rõhu kõikumisest.
Nii Oudee vihmadušil (Ø200mm) kui ka käsidušil on TouchClean katlakivivastane süsteem, mis suurendab segisti vastupidavust: katlakivi saab silikoonpihustitelt lihtsalt maha pühkida. Lisaks võimaldab EcoSpare käsiduši vooluhulga piiramist 9l / min.
Sileda pinnaga dušivoolik (1500mm) on varustatud AntiTwist, ehk keerdumisvastase süsteemiga. Paigalduseks vajalikud kinnitused sisalduvad komplektis. Kielle- too Saksa kvaliteet oma vannituppa!
Lähemalt -
Dušikomplekt Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 200 1jet kroom
366,00 €Hansgrohe Vernis Blend Showerpipe 200 1jet on kroomi viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata.
Dušikomplekti kuulub Vernis termostaatsegisti, Vernis Blend 200 1jet Ecosmart laedušš (d 205mm), Vario EcoSmart käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused. Segistil on kroomi värvi lõppviimistlus.
Käsidušil on kaks erinevat pihustirežiimi: Rain ning IntenseRain. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega. Laedušil on 1 pihustusrežiim Rain ning laeduši nurk on reguleeritav.
Lähemalt -
Termostaat vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Ecostat Select valge/kroom
462,00 €Hansgrohe Ecostat Select on termostaatsegisti, mis mäletab ning hoiab eelvalitud temperatuuri ning teeb sedasi pesemise lihtsaks ja ohutuks. Ecostat Select segistil on turvaklaasiga kaetud pealispind, mida saab mugavalt kasutada ka riiulina dušitarvikute hoidmiseks. EcoSmart-funktsiooni abil võite vähendada duši veetarvet kuni 40% võrra, hoides kokku energiat.
Hansgrohe Ecostat Select on segisti, mis sobib ühthästi nii dušinurka kui ka vannile. Ühe nupuvajutusega on lihtne suunata veevool dušši ja vajadusel tagasi segistisse. Toode on mõeldud kasutamiseks koos Hansgrohe dušikomplektiga. Segisti voolupiirang on 20l minuti kohta. Segistil on valge/kroom lõppviimistlus.
Lähemalt -
Vihmadušš Wasser Round Waterfall 30
Tavahind: 83,00 €
Erihind 74,00 €
Round Waterfall on 30 cm läbimõõduga roostevabast terasest valmistatud laedušš, mis loob dušinaudingule uue dimensiooni. Suur vihmadušš on mugav ja efektne ning see on valmistatud ühe tervikdetailina, mis teeb selle eriti vastupidavaks.
Vihmaduši düüsid on kvaliteetsest silikoonist vältides seeläbi katlakivi tekkimist ning ummistusi düüsides. Laeduši kinnitamiseks on vaja 1/2'' keeret ning komplekti kuuluvad ka vajalikud tihendid ja sõelad. Vihmaduši toru ning laekinnitus komplekti ei kuulu.
Vihmadušš ei eelda tavapärasest tugevamat survet ning seda saab paigaldada ka olemasoleva laeduši asemele või lisada uuele Wasser dušikomplektile.
Lähemalt -
Dušikomplekt Grohe Euphoria System 210 kroom
554,00 €Grohe Euphoria System 210 on modernne dušikomplekt. Dušikomplekti kuuluvad vihmadušš Cosmopolitan 210, käsidušš Euphoria 110 Massage, Silverflex dušivoolik (pikkusega 1750 mm) ning termostaatsegisti.
Komplektis sisalduval termostaatsegistil on TurboStat süsteem, mis tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata vee rõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba üle segisti kuiva lapiga ning veepritsmed ja mustus on kadunud. Segisti teeb turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C (võimalus seadistada ka SafeStop Plus 43° C peale).
Vihmadušil on DreamSpray süsteem, mis teeb duši nautimise luksuslikuks kogemuseks. Vihmaduši asetust saab reguleerida 15° igas suunas. Käsidušil on 3 pihustusrežiimi- Rain, SmartRain ja Massage. SmartRain režiim koos SprayDimmer funktsiooniga aitab vähendada veevoolu kuni 40%.
Mõlemal dušil on katlakivivastane SpeedClean tehnoloogia ja kogu komplekt on viimistletud Grohe Long-Life pinnatöötlusega. Lisaks on dušivoolikul keerdumisvastane TwistStop süsteem.
Lähemalt



