Segistid
-
Köögisegisti Hansgrohe Vernis Shape M35 mattmust
201,00 €Hansgrohe Vernis Shape M35 on mattmusta värvi köögisegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Hansgrohe Vernis Shape seeriat iseloomustavad elegantsus ning konkreetsed vormid, sobitudes seega iga interjööriga.
Segisti voolupiirang on 11,1 l minuti kohta. Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool. Segisti jooksutoru pöördenurk on võimalik fikseerida 120° või 360° juures.
Lähemalt -
Dušikomplekt Gustavsberg New Nautic Square GB41212335 termostaatsegistiga
422,00 €Gustavsberg New Nautic Square GB41212335 on murdmatute joonte, pehmete kontuuride ning nutikate lahendustega termostaatsegistiga dušikomplekt. Sellel on üliõhuke ja maitsekas peadušš, millel on tugev veesurve. Peadušš ning selle toru on pööratavad. Tootele lisab mitmekülgsust selle käsidušš, millel on kolm funktsiooni. Kasutajamugavust lisab dušikomplektile sisseehitatud automaatne kaitsesüsteem kuumaveepõletuste eest ning Safe Touch tehnoloogia segisti esiküljel. Termostaatsegisti reageerib torustikus tekkida võivatele veerõhu ja temperatuuri muutustele, tänu millele saate mõnusat dušši nautida ühtlase veetemperatuuriga.
New Nautic Square dušikomplektil on fikseeritav temperatuuri piirang, mis on 38 kraadi. Dušikomplekti saab paigaldada kas kruvide või liimi abil.
Lähemalt -
Dušikomplekt Grohe Vitalio Comfort 250 Flex mattmust
346,00 €Grohe Vitalio Comfort 250 Flex on stiilne mattmust dušikomplekt, kuhu kuuluvad vihmadušš Vitalio Comfort 250, käsidušš Vitalio Comfort 110, VitalioFlex Trend 1500 mm ja 1250 mm dušivoolikud. Segisti komplekti ei kuulu.
Vihmadušil on kaks pihustusrežiimi- Rain ja veesäästlikum SmartRain. Käsidušil on kaks režiimi- Rain ja Jet. Grohe DreamSpray tagab ühtlase veevoolu ja nauditava ning ühtlase dušikogemuse. Lihtne SmartSwitch lüliti duši tagaosas võimaldab vahetada pihustusrežiime kiirelt ja mugavalt.
Vältimaks vooliku keerdumist, on sellel TwistStop süsteem. Lisaks on segistil SpeedClean katlakivi vastane süsteem ja Grohe Long-Life pinnatöötlus, mis on kriimustuskindel ja kauakestev viimistlus.
Lähemalt -
Dušikomplekt Hansgrohe Croma 220 1jet Showerpipe
661,00 €Hansgrohe Croma 220 1jet Showerpipe dušikomplekti kuulub Ecostat Comfort termostaatsegisti, Crometta Croma 220 laedušš (Ø 220mm), käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused.
Kas unistad pikkadest ja lõõgastavatest dušinaudingutest? Samas ei soovi vannitoaremonti ette võtta? Pole probleemi! Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata.
Lähemalt -
Dušisegisti Hansgrohe Vivenis mattvalge
269,00 €Hansgrohe Vivenis on mattvalge dušisegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Segisti voolupiirang on 12.3l minuti kohta ning tsentrite vahemik on 150±12mm. Vivenis segisti on elegantne ning minimalistlik, mistõttu sobib segisti valatult igasse vannituppa. Segisti teeb eriti pilkupüüdvaks tema mattvalge värvus.
Hansgrohe Vivenis seeriat omastavad elegantsus ning peened voolavad vormid. Seeriasse kuulub suur valik erinevaid segisteid, mis erinevad käepideme disaini, segisti kõrguse ja jooksutoru pikkuse poolest, pakkudes hulgaliselt erinevaid kombineerimisvõimalusi.
Lähemalt



