Segistid
-
Dušikomplekt Hansgrohe Raindance Select E 360 1jet Showerpipe jooksutoruga kroom
1 503,00 €Hansgrohe Raindance Select E 360 1jet dušikomplekti kuulub jooksutoruga Ecostat Select termostaatsegisti, Raindance E 360 Air laedušš (360 x 190 mm), Raindance Select E 120 3jet käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused. Ecostat Select vanni- ja dušisegistil on turvaklaasiga kaetud pealispind, mida saab mugavalt kasutada ka riiulina dušitarvikute hoidmiseks. Segistil on kroomi värvi lõppviimistlus.
Kas unistad pikkadest ja lõõgastavatest dušinaudingutest? Samas ei soovi vannitoaremonti ette võtta? Pole probleemi! Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata. Raindance - see on tõeline tants vihmas!
Lähemalt -
Seinasisene termostaat dušisegisti Hansgrohe Ecostat E kaks funktsiooni
410,00 €Ecostat E on Hansgrohe seinasisene dušisegisti, mille kaks keeratavat nuppu võimaldavad mugavalt reguleerida temperatuuri ja valida veeväljundit. Tegemist on modernse seinasegistiga, mis on mõeldud kasutamiseks koos seinasisese Hansgrohe iBox tööelemendiga. Nautige peidetud segisti pakutavat mugavust: suurem liikumisvabadus nii vannis kui ka duši all, lisaks saate sobiva segisti väljavalimisega oodata kuni lõpliku paigaldusetapini.
Lähemalt -
Dušisegisti Hansgrohe ShowerTablet Select 400 mattmust
401,00 €HansgroheShowerTablet Select 400 on mattmusta viimistlusega dušisegisti. Segisti täidab ka praktilist funktsiooni duširiiulina. Segisti parempoolses otsas paikneb ka avaus käsiduši hoidmiseks.
Termostaatsegistil on kasutusel CoolContact süsteem, mis tähendab, et segisti pind ei lähe kasutamisel kuumaks. Olles täielikult ohutu ka kõige väiksematele pereliikmetele. Hansgrohe ShowerTablet - võrratu dušikogemus igas suuruses vannituppa!
Lähemalt -
Termostaat vanni- ja dušisegisti Hansgrohe Ecostat Comfort
241,00 €Ecostat Comfort on modernse disainiga Hansgrohe vanni- ja dušisegisti, mis sobib ühthästi nii dušinurka kui ka vannile. Termostaatsegisti mäletab ning hoiab eelvalitud temperatuuri, mis teeb pesemise mugavaks ning ohutuks. Rõhu- ja temperatuurikõikumiste äärmiselt kiire korrigeerimine kaitseb põletuste eest – kui temperatuur on kord valitud, jääb see ühtlaselt püsima. Ecostop-funktsiooni abil võite vähendada duši veetarvet kuni 50% võrra, hoides kokku energiat. Segistil on voolupiirang 20 l/min. Segistil on ohutusstopp 40° C juures.
Lähemalt -
Dušikomplekt Hansgrohe Pulsify S 105 kroom
389,00 €Hansgrohe Pulsify - võrratu dušikogemus igas suuruses vannituppa! Hansgrohe PowderRain dušisüsteem vastab täpselt Sinu vajadustele, olgu selleks siis lõõgastav dušš enne ööund või ergutav ja äratav karastus hommikul.
Hansgrohe Pulsify S 105 on kroomi viimistlusega dušikomplekt. Dušikomplekti kuulub Pulsify S termostaatsegisti, käsidušš, dušivoolik, dušilift ja seinakinnitused. Segistil on ka praktiline riiul dušitarvikute hoiustamiseks.
Käsidušil on kolm erinevat pihustirežiimi: PowderRain, IntenseRain ja massaažisüsteem. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega.
Lähemalt