Segistid

Grohe kampaania

Tooted 61 kuni 65 koguarvust 550

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 11
  2. 12
  3. 13
  4. 14
  5. 15

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Valamusegisti Hansgrohe Finoris 110 bidette käsidušiga push-open põhjaklapiga mattmust

    Valamusegisti Hansgrohe Finoris 110 bidette käsidušiga push-open põhjaklapiga mattmust

    335,00 €

    Hansgrohe Finoris 110 on sirge jooksutoruga mattmust valamusegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Hansgrohe Finoris seeria on loodud, et nautida maksimaalset vabadust. Segistite geomeetriline siluett sobib igasse vannituppa. 

    Segistil on laminaarne veejuga, selleks, et vesi ei pritsiks seinale ega peeglile. Komplektis sisaldub bidette käsidušš, dušivoolik, seinakinnitus ja põhjaklapp valamule, mida saab avada ja sulgeda vajutusega. Segisti voolupiirang on 5l minuti kohta. Segistile on võimalik määrata ka temperatuuripiirang, et ka kõige väiksematel segisti kasutajatel oleks ohutu. 

    Lähemalt
  2. Köögisegisti Oras Safira 1023F + boiler

    Köögisegisti Oras Safira 1023F + boiler

    367,00 €

    Oras Safira 1023F on kroomviimistlusega kasutajasõbralik köögisegisti komplekt koos boileriga. Segistil on üks kahv, millega on mugav reguleerida vee hulka ja temperatuuri. Lisaks on segisti pöördenurk 120°, mida on võimalik seadistada ka vahemikus 40°-80°. Segistikomplekt sobib ideaalselt suvekodudesse, kuna on mõeldud kasutamiseks koos survevaba 5-liitrise veeboileriga.

    Boileri veetemperatuuri saab seadistada vastavalt vajadusele 35°-85°C juures, soovitatav temperatuur on 65°C. Vee soojenemisel võib vähesel määral segisti tilkuda, mis on normaalne ja vältimatu. Enne boileri ühendamist vooluvõrku tuleb paak täita veega. Kui suvekodu pole aastaringselt kasutusel, on talvekuudel on soovituslik boiler ja segisti tühjendada veest, vältimaks külmumiskahjustusi.

    Lähemalt
  3. Valamusegisti Grohe Universal Pillar Tap - Outlet Diil

    Valamusegisti Grohe Universal Pillar Tap - Outlet Diil

    Tavahind: 91,00 €

    Erihind 86,00 €

    Grohe Universal sarja sammaskraan avaldab muljet oma täiuslikult vormitud C-kujulise jooksutoru ning elegantse ja kergesti puhastatava kroomviimistlusega.

    Tegemist on klassikalise külmavee kraaniga, seega puudub temperatuuri reguleerimise võimalus. Veehulk on reguleeritav (max 5l/m). Keraamiline mehhanism tagab sujuva vee avamise ja sulgemise ning pika kasutusea. Grohe EcoJoy tagab säästliku ning mugava kasutuse, StarLight pinnatöötlus aga vastupidava ja kergesti puhastatava viimistluse.

    Lähemalt
  4. Köögisegisti Franke Fox Pro kroom väljatõmmatava käsidušiga

    Köögisegisti Franke Fox Pro kroom väljatõmmatava käsidušiga

    292,00 €

    Franke Fox Pro kroom on kroom viimistlusega väljatõmmatava käsidušiga kumer kangsegisti. Segisti sobib hästi populaarsete Franke köögivalamutega, kuid kaunistab mistahes kodu pilkupüüdva stiili ning detailideni viimistletud funktsionaalsusega. Fox Pro köögisegistiga tunned end nagu tõeline köögiproff. Segistil on lülitiga käsidušš, millega saab valida 2 funktsiooni vahel - dušš ja tavaline juga. 

    Segisti kang asub paremal ning jooksutoru pöördenurk on 360°, mis lisab oluliselt kasutusmugavust, olgu siis tegu söögi tegemise, koristamise või nõudepesuga. Painduvate ühendustorude pikkus on 450 mm. Kuna tegu on suure segistiga, siis tootja soovitab paigaldada segistit otse töötasapinnale või graniidist valamule, koos roostevaba valamuga tuleks kasutada segisti stabilisaatorit (133.0026.896), mida saab tellida eraldi. 

    Lähemalt
  5. Köögisegisti Franke Atlas Neo Sensor roostevaba teras väljatõmmatava käsidušiga

    Köögisegisti Franke Atlas Neo Sensor roostevaba teras väljatõmmatava käsidušiga

    504,00 €

    Franke Atlas Neo Sensor on minimalistliku disainiga ja roostevaba teras viimistlusega köögisegisti. Segisti jooksutoru pöördenurk on 180°, mis lisab oluliselt kasutusmugavust, olgu siis tegu söögi tegemise, koristamise või nõudepesuga. Kõrge jooksutoruga segistil on kontaktivaba juhtimine vasakul pool ning kahvaga juhtimine paremal pool. Kontaktivaba segisti eeliseks on veesäästlikus, kuna kahva kasutades lülitame tihti vee välja hiljem kui vajalik. Lisaks on Atlas Neo Sensor segistil väljatõmmatav käsidušš, millel on ühtlasi ka laminaarne veevool. 

    Kontaktivaba juhtimisega segisti on äärmiselt hügieeniline kuna vett on võimalik kasutada ilma kahva puutumata. Liigutades kätt kuni 6 cm kaugusel andurist hakkab segisti tööle ning 30 sekundi möödudes vesi lõpetab voolamise. Vee temperatuuri on võimalik seadistada tänu juhtpaneeli regulaatorile, mille toiteallikaks on komplektiga kaasas olevad 4 AA patareid.

    Lähemalt

Tooted 61 kuni 65 koguarvust 550

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 11
  2. 12
  3. 13
  4. 14
  5. 15

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas