Segistid

Grohe kampaania

Tooted 46 kuni 50 koguarvust 521

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 8
  2. 9
  3. 10
  4. 11
  5. 12

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
  1. Dušikomplekt Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 1jet mattmust

    Dušikomplekt Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 1jet mattmust

    1 037,00 €

    Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 1jet on mattmusta viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata. Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool. Segisti mattmust viimistlus teeb dušikomplektist unikaalse sisustuselemendi just Sinu vannituppa!

    Dušikomplekti kuulub Ecostat Comfort termostaatsegisti, Croma Select S 280 laedušš (d 280mm), Raindance Select S 120 3jet käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused.

    Laeduši pihustusrežiim on RainAir. Käsidušil on kolm erinevat pihustirežiimi: Rain, RainAir ning Whirl massaaž. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega. 

    Lähemalt
  2. Köögisegisti Oras Safira 1077X poriharjaga

    Köögisegisti Oras Safira 1077X poriharjaga

    256,00 €

    Oras Safira 1077X on poriharjaga köögisegisti, mis on ideaalne kasutamiseks ka abiruumides. Komplekti on lisatud paar ekstsentrikliideseid ning peiteäärikuid. Oras Segisti ühe kahva abil saab mugavalt piirata vee maksimaalset vooluhulka ning temperatuuri. 

    Safira on olnud Orase segistivalikus aastaid kõige populaarsem tooterühm. Peamised võtmesõnad selle sarja juures on vastupidavus ja töökindlus. Uuenenud Safira on säilitanud oma kasutusmugavuse ja hinnataseme, mis teeb sellest ühe parima tootesarja turul. Lisaks mugavusele on Safira sarjal pakkuda erineva disaini ning suurustega lahendusi igaühele.

     

    Lähemalt
  3. Dušikomplekt Wasser Antique Onyx

    Dušikomplekt Wasser Antique Onyx

    Tavahind: 509,00 €

    Erihind 389,00 €

    Wasser Antique Onyx on musta viimistlusega dušikomplekt, millest lausa õhkub retrot, luksuslikkust ja ajatut disaini. Veetemperatuuri ning vooluhulka saab reguleerida mugavalt kahe eraldi käepidemega - just, nagu vanal ajal seda tehti. Komplekti kuulub käsidušš, 20 cm diameetriga laedušš ning segisti allosas on pööratav tila, mis on praktiline lisa igapäevasele dušisegistile ja ühtlasi hea lahendus vanni täitmiseks.

    Wasser Antique Onyx on tõeline elegantsuse lipulaev, sobitudes ühthästi nii luksuslikesse mõisahoonetesse kui ka rustikaalsetesse maamajadesse. Segistil on keraamiline tööelement.

    Lähemalt
  4. Bideedušš Oras Optima 272050

    Bideedušš Oras Optima 272050

    21,00 €

    Oras Optima 272050 on lihtsa stiiliga kroomviimistluse ja mustade detailidega bideedušš. Käsidušši on väga lihtne puhastada ning sellel on ka katlakivivastane töötlus. Lisaks on käsidušil mugav kahv, mille ergonoomiline paigutus lihtsustab selle kasutamise.

    Lähemalt
  5. Valamusegisti Oras Vega 1812FG-33 bideedušiga mattmust

    Valamusegisti Oras Vega 1812FG-33 bideedušiga mattmust

    286,00 €

    Oras Vega 1812FG-33 on minimalistliku stiiliga ja mattmusta viimistlusega valamusegisti koos käsidušiga. Oras Vega segisti on kasutajasõbralik ja vastupidav, mis garanteerib funktsionaalsuse igas vannitoas. Valamusegistit on võimalik paigaldada nii valamu kui ka tasapinna peale. 

    Segistil on üks kahv, mille abil on mugav veetemperatuuri ja survet reguleerida. Lisaks on ka käsidušil mugav kahv, mille ergonoomiline paigutus lihtsustab duši käivitamise. Komplektiga on kaasas käsidušš, dušivoolik ja seinahoidik.

    Lähemalt

Tooted 46 kuni 50 koguarvust 521

lehekülje kohta
Lehekülg:
  1. 8
  2. 9
  3. 10
  4. 11
  5. 12

Tabel  Nimekiri 

Määra tõusev suund
Swedbank. Siin saate maksta internetipangas Siin saate maksta SEB internetipangas