Segistid
-
Köögisegisti Franke Novara Plus onyx väljatõmmatava käsidušiga
122,00 €Franke Novara Plus on onyx värvusega kangsegisti, mis sobib hästi populaarsete Franke köögivalamutega, kuid kaunistab mistahes kodu pilkupüüdva stiili ning detailideni viimistletud funktsionaalsusega. Segistil on vaikselt liikuv väljatõmmatav käsidušš
Jooksutoru pöördenurk on 120°. Painduvate ühendustorude pikkus on 450 mm.
Lähemalt -
Köögisegisti Franke Atlas Neo Sensor must
449,00 €Franke Atlas Neo Sensor on minimalistliku disainiga ja moodsa musta viimistlusega köögisegisti. Segisti jooksutoru pöördenurk on 180°, mis lisab oluliselt kasutusmugavust, olgu siis tegu söögi tegemise, koristamise või nõudepesuga. Kõrge jooksutoruga segistil on kontaktivaba juhtimine vasakul pool ning kahvaga juhtimine paremal pool. Kontaktivaba segisti eeliseks on veesäästlikus, kuna kahva kasutades lülitame tihti vee välja hiljem kui vajalik.
Kontaktivaba juhtimisega segisti on äärmiselt hügieeniline kuna vett on võimalik kasutada ilma kahva puutumata. Liigutades kätt kuni 6 cm kaugusel andurist hakkab segisti tööle ning 30 sekundi möödudes vesi lõpetab voolamise. Vee temperatuuri on võimalik seadistada tänu juhtpaneeli regulaatorile, mille toiteallikaks on komplektiga kaasas olevad 4 AA patareid.
Lähemalt -
Termostaat dušisegisti Oras Nova 7460-33 mattmust
296,00 €Oras Nova 7460-33 on ümara kujuga ja mattmusta viimistlusega termostaadiga dušisegisti. Oras Nova seeria tooted on loodud sidudes omavahel kaasaegse disaini ja energiasäästlikkuse, samal ajal tagades täieliku funktsionaalsuse. Vee- ja energiasäästlikus on tagatud tänu EcoFlow vee vooluhulga kontrollimise tehnoloogiale.
Segistil on kaks pööratavat kahva, kus üks on veevooluhulga seadekahv ning teine on turvapiirajaga temperatuuriseadekahv. Termostaatsegisti on varustatud ka prügipüüdurite, tagasilöögiklappidega ja peiteäärikutega.
Lähemalt -
Dušisegisti Hansgrohe Talis E mattmust
234,00 €Talis E on Hansgrohe Elegance-seeria dušisegisti, mille üks käepide võimaldab mugavalt reguleerida nii veehulka kui ka -temperatuuri. Segisti tsentrite vahemik on 150±12mm.
Talis E pakub siledaid ja täpseid pindu ning jooni, mis ühenduvad orgaaniliste vormidega. Kaunid kumerused ja iseloomulik mattmust sile pind loovad põneva kontrasti. Kui otsite silmatorkavalt minimalistlikku tootesarja ning eelistate vannitoas puhast, ent sooja keskkonda, on see ideaalne valik.
Lähemalt -
Seinasisene dušikomplekt Hansgrohe RainSelect + Kielle Vega mattmust
2 116,00 €Kvaliteetne seinasisene dušikomplekt Hansgrohe RainSelect + Kielle Vega toob Sinu vannituppa modernse esteetika ja tehnoloogilise mugavuse täiusliku koosluse. Tegu on komplektiga, kus on ühendatud kahe tuntud kaubamärgi - Hansgrohe ja Kielle - parimad tooted. Stiilne musta värvi dušikomplekt sisaldab Hansgrohe RainSelect termostaatsegistit, Hansgrohe seinasisest tööelementi, Kielle Vega vihmadušši, Kielle käsidušši, Kielle käsiduši hoidjat, Kielle dušivoolikut ning Kielle vooliku ühendusliitmikku.
RainSelect termostaatsegisti võimaldab mugavalt juhtida kahte väljundit ühe nupuvajutusega ning tagab täpse ja ühtlase vee temperatuuri ja vooluhulga. Reguleeritav temperatuuripiirang asub 40 °C juures ning pakub turvalist ja mugavat kasutust. Kielle Vega kandiline vihmadušš loob luksusliku vihmaefekti, samal ajal kui käsidušš pakub kolme erinevat pihustusrežiimi – pehme MistFlow, intensiivne ning kombineeritud. Režiimid on vahetatavad lihtsa ja mugava nupuvajutusega (EasyClick).
TouchClean tehnoloogiaga düüsid võimaldavad hõlpsat katlakivi eemaldust. Dušivoolikul on AntiTwist, ehk keerdumisvastane funktsioon.
Täiuslikult viimistletud detailid ühendavad vastupidavuse, mugavuse ja ajatu ilme – et iga dušikord oleks nauding!
Lähemalt



