Segistid
-
Dušikomplekt Gustavsberg New Nautic Square GB41212335 termostaatsegistiga
422,00 €Gustavsberg New Nautic Square GB41212335 on murdmatute joonte, pehmete kontuuride ning nutikate lahendustega termostaatsegistiga dušikomplekt. Sellel on üliõhuke ja maitsekas peadušš, millel on tugev veesurve. Peadušš ning selle toru on pööratavad. Tootele lisab mitmekülgsust selle käsidušš, millel on kolm funktsiooni. Kasutajamugavust lisab dušikomplektile sisseehitatud automaatne kaitsesüsteem kuumaveepõletuste eest ning Safe Touch tehnoloogia segisti esiküljel. Termostaatsegisti reageerib torustikus tekkida võivatele veerõhu ja temperatuuri muutustele, tänu millele saate mõnusat dušši nautida ühtlase veetemperatuuriga.
New Nautic Square dušikomplektil on fikseeritav temperatuuri piirang, mis on 38 kraadi. Dušikomplekti saab paigaldada kas kruvide või liimi abil.
Lähemalt -
Termostaat dušisegisti Oras Nova 7460-33 mattmust
296,00 €Oras Nova 7460-33 on ümara kujuga ja mattmusta viimistlusega termostaadiga dušisegisti. Oras Nova seeria tooted on loodud sidudes omavahel kaasaegse disaini ja energiasäästlikkuse, samal ajal tagades täieliku funktsionaalsuse. Vee- ja energiasäästlikus on tagatud tänu EcoFlow vee vooluhulga kontrollimise tehnoloogiale.
Segistil on kaks pööratavat kahva, kus üks on veevooluhulga seadekahv ning teine on turvapiirajaga temperatuuriseadekahv. Termostaatsegisti on varustatud ka prügipüüdurite, tagasilöögiklappidega ja peiteäärikutega.
Lähemalt -
Dušikomplekt Grohe Euphoria System 310
473,00 €Grohe Euphoria System 310 on väga moderne dušikomplekt. Dušikomplekti kuuluvad laedušš Rainshower Mono 310, käsidušš Euphoria 110 Massage, Silverflex dušivoolik ning termostaatsegisti.
Komplektis sisalduval termostaatsegistil on TurboStat süsteem, mis tagab soovitud vee temperatuuri ja ühtlase voolu koheselt segisti avamisel, sõltumata vee rõhust või kõikumisest. Lisaks on segistil StarLight pinnatöötlus, mis teeb segisti puhastamise imelihtsaks - lihtsalt tõmba üle segisti kuiva lapiga ning veepritsmed ja mustus on kadunud. Segisti teeb turvaliseks SafeStop nupp, mis takistab näiteks lastel kogemata vee temperatuuri seadistamise üle 38° C.
Laedušil on Grohe PureRain süsteem, mis teeb dušši nautimise luksuslikuks kogemuseks. Käsidušil on võimalik on valida 3 erineva pihustussüsteemi vahel, kusjuures olenemata valitud süsteemist tagab käsidušš alati ühtlase veevoolu. Lisaks on võimalik liigutada laeduši 180° tagades täiusliku mugavuse.
Lähemalt -
Dušikomplekt Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 1jet mattvalge
1 128,00 €Hansgrohe Croma Select S Showerpipe 280 1jet on mattvalge viimistlusega dušikomplekt. Hansgrohe Showerpipe dušisüsteemid sisaldavad kõik vajaliku luksuslikeks dušinaudinguteks ning kõik on võimalik paigaldada lihtsalt ja mugavalt, ilma seinu lõhkumata. Sobib kasutamiseks ka boileritega, millel on püsiv vee juurdevool. Segisti mattvalge viimistlus teeb dušikomplektist unikaalse sisustuselemendi just Sinu vannituppa!
Dušikomplekti kuulub Ecostat Comfort termostaatsegisti, Croma Select S 280 laedušš (d 280mm), Raindance Select S 120 3jet käsidušš, Isiflex dušivoolik (1,60 m), dušilift ja seinakinnitused.
Laeduši pihustusrežiim on RainAir. Käsidušil on kolm erinevat pihustirežiimi: Rain, RainAir ning Whirl massaaž. Pihustusrežiime on lihtne ja mugav vahetada ainult ühe nupuvajutusega.
Lähemalt -
Dušikomplekt Ravak 10° Free mattmust
475,00 €Ravak 10° Free on luksuslik termostaatsegistiga mattmust dušikomplekt. Segistil on kasutusel keraamiline tööelement, mis tagab töökindluse. Termostaatsegisti tagab alati ühtlase veetemperatuuri ja surve. Segistil on kasutusel tehnoloogia, mis ei lase segisti pinda kuumaks minna, vältides seega põletusi.
Ravak 10° on ideaalne komplekteeritud dušikomplekt inimesele, kes peab oluliseks kvaliteeti ning maitsekust. Ühtse disaini loomiseks saab dušisegistit sobitada teiste kontseptsiooni 10° toodetega (vannisein, valamu, vann, vannitoamööbel).
Lähemalt



